Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-12-05, 16:54   #1
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Tung tė gjithėve

Ja njė pyetje e thjeshtė (pėr fillim).

Kush ėshtė nė fund tė BOTĖS?


SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-12-05, 17:51   #2
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Tung tė gjithėve

Mos keni frikė, pėrgjigjuni nė pyetje tė kėsaj natyre (mos u merrni
shumė me enigma qė nuk kanė pėrgjigje egzakte).

Ja njė pyetje e thjeshtė (pėr fillim).

Kush ėshtė nė fund tė BOTĖS?

Tri herė mendo, njė herė fol( shkruaj )
SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 18:55   #3
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Tung edhe njė herė

(Pėr Barbarozėn)

Nuk mund ta formuloj asisoj, sepse pėrgjigjen e ke po KĖTUy ( e sheh
vazhdimisht)...
-Ja edhe njė herė
ĒKA KA NĖ FUND TĖ BOTĖS ?
SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 18:56   #4
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ne fund te Botes eshte Fundi! :?
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 18:56   #5
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SFA
Tung

E qartė. Mė duket e panevojshme ta zgjasim mė shumė (keqkuptim apo jo), mė duket e parėndėsishme.

Shpjegim
Nė pasqyrėn pėrkatėse shkruan se ky sekcion i takon pyetjeve logjike
( zbavitėse). Pa nėnēmuar kend, (as Ty) duket shumė analoge, andaj
e shtrova njė pyetje shumė tė thjeshtė qė ka pėrgjigje konkrete, pėr
tė vazhduar edhe me shumė pyetje logjike shumė mė vėshtira (pėr
ata qė kanė koeficient tė lartė tė intelegjencės IQ).
PAFUNDĖSIA nuk ėshtė pėrgjigje e saktė.

Kėshillė-(Shikoje me kujdes fjalinė) ĒKA KA NĖ FUND TĖ BOTĖS?
Toka,dheu :roll:
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 18:59   #6
Kalt
 
Anėtarėsuar: 02-11-05
Postime: 1,450
Kalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Ne fund te Botes eshte Fundi! :?
Jo ne fund te botes eshte fillimi, pra aty ku u nise. 8)
Kalt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 19:02   #7
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Jooooo

Kujdes, ėshtė njė grackė (logjike)

ĒKA KA NĖ FUND TĖ BOTĖSS?

Pėrgjigjen e ke kėtu (gjeje- gjejeni)
SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 19:12   #8
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SFA
Jooooo

Kujdes, ėshtė njė grackė (logjike)

ĒKA KA NĖ FUND TĖ BOTĖSS?

Pėrgjigjen e ke kėtu (gjeje- gjejeni)
Bota :lol:
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 19:13   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Hhahahahahahah.

Nė fund tė botės ėshtė germa "S"
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 19:15   #10
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Hhahahahahahah.

Nė fund tė botės ėshtė germa "S"
Naj marrt te ligat edhe ky qyyyyyy :lol:
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 19:21   #11
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Bravo

U desh ta shkruaj shkronjėn S dy herė, dhe tė jap shpjegime.
Sidoqoftė, nuk ėshtė keq pėr fillim.

(Vjeshta)
Mos mė nam.

Ja edhe njė tjetėr.

Kush ėshtė mė i (e) vjetėr) VEZA APO PULA?
SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-05, 17:36   #12
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

qekjo pytje ska pergjigjje
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-05, 17:38   #13
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SFA
Bravo

U desh ta shkruaj shkronjėn S dy herė, dhe tė jap shpjegime.
Sidoqoftė, nuk ėshtė keq pėr fillim.

(Vjeshta)
Mos mė nam.

Ja edhe njė tjetėr.

Kush ėshtė mė i (e) vjetėr) VEZA APO PULA?


VEZA E BEN PULEN E PULA E BEN VEZEN
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-05, 17:49   #14
Kalt
 
Anėtarėsuar: 02-11-05
Postime: 1,450
Kalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Kush ekziston me perpara nena apo bija? Nena me siguri.
Pra sipas meje pula e beri vezen.
Kalt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-05, 17:54   #15
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt
Kush ekziston me perpara nena apo bija? Nena me siguri.
Pra sipas meje pula e beri vezen.
e nga doli pula o Kalt????


__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.