Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 23-04-10, 13:29   #91
progress
 
Avatari i progress
 
Anėtarėsuar: 05-10-09
Vendndodhja: suedi
Postime: 203
progress VIPprogress VIPprogress VIPprogress VIPprogress VIPprogress VIPprogress VIP
Gabim Titulli: Vatikani qё nuk e njeh pavarёsinё e Kosovёs, ose Ungjilli sipas Kardinalit Rishelje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Doooni
me falni po....


Si po shihet, Vatikani po dike vetem me dhunu femit dhe me perkrah Genocide.

dmth. Vatikan veten DHUN njeh....

Qesharake eshte se Vatikani eshte Pergjegj i zotit ne bote.....qfar Zoti eshte ky..kur kta vetem dhunen e njohin?

Ky nuk eshte ZOt, po Dreqi....edhe kta te Vatikanit ne iu lusin zotit...po dreqit.


Doooni sikur te kishte aqe ndikim te madhe vatikan, sa( keta mendojn).Pse nuk beri thirrj ne kohen e luftes ne Kosove kishave ortodokse! qe mos te marin pjes ne gjonocidet qe ju beshin Shqiptarve Musliman
?
U mesuma tani me lojrate e kishave.

Mir thua ti, ketu nuk ka pun Zoti po djalli
progress Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 23-04-10, 22:18   #92
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vatikani qё nuk e njeh pavarёsinё e Kosovёs, ose Ungjilli sipas Kardinalit Rishelje

Vatikani - ēerdhe e pedofilisė !

Athua ka ndikim ne ēėshtjen politike !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-04-10, 16:43   #93
Besi241
 
Anėtarėsuar: 20-11-04
Postime: 32
Besi241 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Besi241 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Besi241
Gabim Titulli: Vatikani qё nuk e njeh pavarёsinё e Kosovёs, ose Ungjilli sipas Kardinalit R

[quote=progress]-Ti mund te flasesh per te krishteret e jo shqiptaret musliman.-Cili eshte aje Shqiptare Musliman qe nuk edeshiron nje gje till te lutem!
Vatikan ka problemet e vete brenda per brenda atyre mureve?


PO sikur te publikoheshin skandalet e hogjve...do ishte ,mjerim...si tipi i Kastriot Dukes..apo si aj hogja qe per vite me radh kishte mbajt femit e vet te mbylluur ..si minje..ket e kem pa ne rtk,,,se me pas kan ne arabi nuk ish buklilu aspak...ju keni mijra te zeza me t emdhoja...veq se feja juaj lejon abuzimet..kshtu qe per juve kjo ahst Normale...tu marr shembull prej muhametit..e ati sheikit s eu martua me fmin 12 vjeqare...po sikur te ndodhte kjo ne naj vend te krishter...ish qu bota e krishter ne kamb....
Sa te mjer e ta pa dijshum qe jeni...


__________________
Gjykoni realisht gjerat jo ne baz te emocioneve
Besi241 Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.