Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-03-11, 15:52   #1
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a etnike

Regjistrimi mbi baza etnike e fetare, peticioni mbėrrin nė TiranėTIRANE- Peticioni kundėr regjistrimit tė popullsisė mbi baza etnike e fetare ka zbritur nė Tiranė. Hartuesit e peticionit Aleanca “Kuq e Zi” kanė ndėrmarrė fushatėn pėr mbledhjen e 20 mijė firmave.

Nėpėrmjet peticionit kėrkohet anulimi i ligjit tė gjendjes civile qė favorizon ndėrrimin e kombėsisė dhe shpalljes tė paligjshme tė formularit tė regjistrimit me vetdeklarim etnie dhe feje.

Firmėtarėt e peticionit nė Tiranė do ti bashkohen firmėtarėve nė qytete tė tjera si Vlora e Durrėsi.

Ligji I gjėndjes civile qė kėrkohet tė anulohet , favorizon ndėrrimin e kombėsisė nga shqiptare nė tė huaj, kryesisht greke, si dhe, mos aplikimin e kėtij formulari pėr regjistrimin e popullsisė, ku kėrkohet deklarimi i etnisė dhe fesė.”

Pasi tė arrihen 20 mijė firma peticioni do t’u drejtohet institucioneve tė larta tė vendit, Parlamentit tė Shqipėrisė, Presidentit, Kryeministrit, Kryetares sė Kuvendit, Gjykatės Kushtetuese, Bashkimit Europian dhe pėr dijeni Trupit diplomatik tė akredituar nė Tiranė. Nisma e nisur nga Vlora mė 9 mars do tė shtrihet nė tė gjithė Shqipėrinė.
(s.g/BalkanWeb)


murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-03-11, 15:57   #2
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Per deklarimin etnik, jam kontra.
Per deklarimin e fese, jam pro !

Vetem keshtu mund te dim se sa jan shqiptar, e sa s'jan.
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 19:47   #3
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
Per deklarimin etnik, jam kontra.
Per deklarimin e fese, jam pro !

Vetem keshtu mund te dim se sa jan shqiptar, e sa s'jan.
Mos po i bjen pishman me kete qe ke thane.

Dalin dikun 10 autobusa me njerez "fetare."
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 19:51   #4
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb Shiko postimin
Mos po i bjen pishman me kete qe ke thane.

Dalin dikun 10 autobusa me njerez "fetare."
Jo 10 autobuza,.. po 2 veta le t'dalin.
Me rendesi eshte ta dim se c'permban ajo tok.
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 20:02   #5
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,418
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Te kesh dy,,,

nje ta ndash,edhe nje ta mbash!!!!.

Harmonia fetare ne Shqiperi eshte shembull anembane globit,edhe deklarimi i fese ndikon negativisht.

Shqiptareve nuk u intereson ,,,,,,,,,,,,,, valle Salen e shqeteson,harmonia???????
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 20:05   #6
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb Shiko postimin
Mos po i bjen pishman me kete qe ke thane.

Dalin dikun 10 autobusa me njerez "fetare."
#ani edhe kta fetar musliman kur ti ndajm ne sekte fetare se qysh po thojn regjistrimi ne baz te fes po po edhe ne sekte fetare


e ky preshevari i konvertuar ne makresh mbetet vetem me dy autobuza vehabista
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 20:10   #7
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

"Kudra e verber lind kėlysh qora"
Shqiperia ėshtė Shtet unitarė e jo Shtet kėrdarkash,nuk ka as bazė juridike tė zbatohet njė regjistrim i tille po as nuk eshte obligim ligjor dhe moral.
Aman..mos ja futni edhe Shqiperise Ahtisarin u lutem!
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 20:20   #8
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Ev shyqyr, sė paku nė kėtė lėmi po pajtohemi biles.e mos na rafshin msyshi
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 20:57   #9
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Kush ka frike nga realiteti dhe e verteta???

Po ishalla krejt shkije grek magjup turq e arab e ortodoks deklarohen.

A po doni me mlu mootin, a cka? ju patriotat.

Ky patriotizmi i shqiptarve u ba si dikush qe nuk lahet ka dy muaj, i vjen era pleh, e qe ia fut parfum per me u dok kishe i paster.
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 21:04   #10
prototyp
 
Anėtarėsuar: 11-05-10
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 110
prototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithė
Wink Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
#ani edhe kta fetar musliman kur ti ndajm ne sekte fetare se qysh po thojn regjistrimi ne baz te fes po po edhe ne sekte fetare


e ky preshevari i konvertuar ne makresh mbetet vetem me dy autobuza vehabista
O Guri i madh, thua se mbesin dy autobusa ?
Une kam menduar se ne Shqiperi nuk ka aq shume vehabishta, duke ju falenderuar shpates se GJERGJIT. E per pjeset tjera shqiptare ne kufij me sllav i ka shpetuar ndonje turko-serb asaj shpate dhe pasardhesit e tyre ndoshta mbushin ndonje autobus.
prototyp Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 21:06   #11
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
Kush ka frike nga realiteti dhe e verteta???

Po ishalla krejt shkije grek magjup turq e arab e ortodoks deklarohen.

A po doni me mlu mootin, a cka? ju patriotat.

Ky patriotizmi i shqiptarve u ba si dikush qe nuk lahet ka dy muaj, i vjen era pleh, e qe ia fut parfum per me u dok kishe i paster.

Nuk po dojm me mlu kurgjohin, o ti kėrkushi.
Po mundohemi ti vetėdijėsojm labilėt si tya qė pėr njė qindark do tė bėheshin shkje, grek, turq apo edhe arab.Korcė, vllehėt: Nuk e ndėrrojmė kombėsinėKORCĖ- Deklaratat e konsullit grek Theodhoro Ikonomus se vllehėt janė grek dhe thirrjet qė kėta tė fundit tė regjistrohen si tė tillė duket se janė tė papranueshmė pėr kėtė komunitet.

Nė vijim tė reagimeve dhe nismave kundėr deklaratave nacionaliste tė diplomatit grek banorėt vlehhė tė fshatit Bellovodė nė Korcė thonė se edhe pse janė tė paisur me njė pasaporte greke kjo ka ardhur pėr shkak tė nevojės pėr pėrfitime ekonomike ku ata marrin porcione nga shteti helen, por deklarojnė se janė vllehė shqiptarė dhe kurrsesi nuk mund tė quhen grekė.

‘Nuk kemi kėrkuar pėr kombėsi gjė. Unė kam kombėsi shqiptare, pavarėsisht se pashaportėn e kam greke. Pasaporta greke mė favorizon se mua mė nxorrėn nė pension dhe mė dhanė 300 euro’ .- shprehet njė banor i zonės.

‘Nė 1945 kur ėshtė bėrė regjistrimi i parė e kemi shėnuar vlleh shėtitės. Nė 1955 u hoq ky shėnim dhe u regjistruam si shqipėtarė’:- ėshtė shprehur njė tjetėr banor i fshatit Belllovodė.

Fshati Bellovodė ka reth 60 familje nga tė cilėt 50 janė me dokumenta greke ku dhe pėrfitojnė pensione qė cariojnė deri nė 300 euro nga shteti fqinj.
Qyteti i Korcės ėshtė pėrfshirė nga reagime tė shumta pas rikthimit nė detyrė tė konsullit grek Theodhoro Ikonomus pak ditė mė parė.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 13-03-11 nė 21:10
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 21:16   #12
prototyp
 
Anėtarėsuar: 11-05-10
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 110
prototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithė
Wink Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi Shiko postimin
Nuk po dojm me mlu kurgjohin, o ti kėrkushi.
Po mundohemi ti vetėdijėsojm labilėt si tya qė pėr njė qindark do tė bėheshin shkje, grek, turq apo edhe arab.Korcė, vllehėt: Nuk e ndėrrojmė kombėsinėKORCĖ- Deklaratat e konsullit grek Theodhoro Ikonomus se vllehėt janė grek dhe thirrjet qė kėta tė fundit tė regjistrohen si tė tillė duket se janė tė papranueshmė pėr kėtė komunitet.

Nė vijim tė reagimeve dhe nismave kundėr deklaratave nacionaliste tė diplomatit grek banorėt vlehhė tė fshatit Bellovodė nė Korcė thonė se edhe pse janė tė paisur me njė pasaporte greke kjo ka ardhur pėr shkak tė nevojės pėr pėrfitime ekonomike ku ata marrin porcione nga shteti helen, por deklarojnė se janė vllehė shqiptarė dhe kurrsesi nuk mund tė quhen grekė.

‘Nuk kemi kėrkuar pėr kombėsi gjė. Unė kam kombėsi shqiptare, pavarėsisht se pashaportėn e kam greke. Pasaporta greke mė favorizon se mua mė nxorrėn nė pension dhe mė dhanė 300 euro’ .- shprehet njė banor i zonės.

‘Nė 1945 kur ėshtė bėrė regjistrimi i parė e kemi shėnuar vlleh shėtitės. Nė 1955 u hoq ky shėnim dhe u regjistruam si shqipėtarė’:- ėshtė shprehur njė tjetėr banor i fshatit Belllovodė.

Fshati Bellovodė ka reth 60 familje nga tė cilėt 50 janė me dokumenta greke ku dhe pėrfitojnė pensione qė cariojnė deri nė 300 euro nga shteti fqinj.
Qyteti i Korcės ėshtė pėrfshirė nga reagime tė shumta pas rikthimit nė detyrė tė konsullit grek Theodhoro Ikonomus pak ditė mė parė.


Mendoj se therra i dha vule kesaj teme dhe nuk ka nevoje me per komente tjera.
Vetem nese ndonje deshiron te shkarravite dicka.
prototyp Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 22:00   #13
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga prototyp Shiko postimin
O Guri i madh, thua se mbesin dy autobusa ?
Une kam menduar se ne Shqiperi nuk ka aq shume vehabishta, duke ju falenderuar shpates se GJERGJIT. E per pjeset tjera shqiptare ne kufij me sllav i ka shpetuar ndonje turko-serb asaj shpate dhe pasardhesit e tyre ndoshta mbushin ndonje autobus.

ka bile pas lufte jan shum aktiv po edhe jan te paguar une i die disa burime te financimit

po i njoh edhe ma shum sa marrin pare per kto sherbime qe ja bajn vehabizmit


e kan gjet shqiptarin duke u ballagfaque ne shum fronte ,e ktu e shohin mnyren ma te leht per me depertue


ne njeren ndryshimi i sistemit edhe lufta me okupatorin


ne anen tjter ky globalizimi na ka gjet flejt

ne anen tjter lufta diplomatike per trajtim ma te mir te shqiptarve ne trojet etnike ballkanike

e shum e shum sfida tjera qe po ballafaqohemi


e bash ket moment kta e shfrytzojn per te arritur qellimet e tyre te errta anti komtare
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 22:02   #14
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Cilli eshte qellimi i keti "vehabizmi" o guri ?
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-11, 22:04   #15
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: ... por edhe ajo e Shqipris-Stop regjistrimit tė popullsis mbi baza fetare a

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
Cilli eshte qellimi i keti "vehabizmi" o guri ?

devijimin e kombit shqiptar nga traditat e kultura e historia kombtare


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.