Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-08-11, 22:14   #76
Cuca_Llapjane
Badihavgjike
 
Avatari i Cuca_Llapjane
 
Anėtarėsuar: 18-11-10
Vendndodhja: Ne Doren E Zoti..
Postime: 859
Cuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėmCuca_Llapjane i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Me dhembje te thell lexova ket lajm.O zot qfar dhimbje po ndjej sonte un kur hyra mbas sa kohe e pash kete lajmrim e inshalla eshte i fundit qe shofe se ka vdek dikush ne kete faqe . Vertete nuk ka fjale qe mund te shprehin dhembjen qe perjetova un sonte Un personalisht nuk e njihja kete njei po shpreh ngushellimet e mia me te sinqerta dhe me te dhimbshme te gjtihe familjes dhe te gjtihe dardanis .
Me te vertet nuk kam fjale nga dhembja.Ngushellime, Zoti qoft me ju familje e nderuar e ju dhaasht gajretin.
__________________
Nuk kam kohė ti urrej ata qė mė urrejnė* ngase jam shum e zėnė duke i dashur ata qė mė DUAN ...
Cuca_Llapjane Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-09-11, 21:20   #77
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim Re: Pėr Ty Uliks!

Me habi lexova ket titull nuk po ju besoj syve te mi qe miku vllau Uliksi paska ndrru jet te koft leht dheu e kosoves .
Ngushllime familes te Uliksit, eh keshtu e paska kjo jet e rrejshme saher qe kemi provu te takohem me vllaun Uliksin ne realitet por nuk na premtoj koha
__________________
ARMIKU MA I MADH I NJERIUT ESHTE VET VEHTJA!!!!! (CAKA I BON VEHTES STA BON KERKUSH)!!!!
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-11, 09:20   #78
ritta
 
Anėtarėsuar: 02-09-08
Vendndodhja: dikund ne tok
Postime: 2,675
ritta e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Ngushllimet me te sinqerta per familjaret dhe te dashurit e tij .
U preft ne paqe.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ritta : 12-09-11 nė 09:20
ritta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-11, 12:36   #79
Shkodranja
 
Avatari i Shkodranja
 
Anėtarėsuar: 20-10-09
Postime: 240
Shkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pėr Ty Uliks!

Ngushllimet me te sinqerta per familjaret dhe te dashurit e tij .
Shkodranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-09-11, 19:01   #80
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ndaj dhimbjen me ju duke i shprehur ngushėllimet mė tė thella e tė sinqerta familjarėve dhe dashamirėve tė tij.
Shpirti iu prehtė nė Paqe pėrgjithmonė.
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 13:47   #81
Eddi
 
Avatari i Eddi
 
Anėtarėsuar: 20-11-08
Postime: 423
Eddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!


Qysh lexoj ketu????????????
Me thoni qe nuk eshte e vertete
joooo nuk mund besoj. e kisha dhe bashkvendas timin. bile me kujtohet nje bisede qe kemi zhvillue ishte njeri i muhabetit qe te linte nje pershtypje pozitive qe nga shkronjat e para


Ngushllime familjes dhe te afermve
Ngushllime dhe miqve qe e njohen ketu ne dardani

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Eddi : 22-09-11 nė 13:47
Eddi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-15, 19:57   #82
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.