Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-09-11, 22:08   #16
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Cool Titulli: Mendime momenti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
E kam nje lajm te keq dhe nje lajm te mire. I keqi eshte qe nuk ka lajme te mira.
He de sa mire e shprehe mendimin.!
Mire bane qe nuk e la ne zemer kete mendim se nuk kishe fjetur ter naten!!:P:P
AliSia Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 21-09-11, 07:28   #17
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

Paska monete ne jete,kur ballafaqohemi me mendimin se gjithqka mori fund,perpara dyerve te mjekeve presim me ore te tera duke shpresu qe lajmi qe marrim te jete (ju do te jetoni) dhe nese merr ket lajm,asgje me ska rendesi si dikure,i gzohesh jetes,punes,perditshmeris,dhe je mirenjohes cdo momenti qe sgjohesh pa dhimbje dhe frik,kto momente aq sa te veshtira ndryshojne jeten pergjithmone,i japim me shum kuptim ,dhe pse e dim nje dite prap do jemi aty apo ne nje shtrat ku do mundohemi cdo frymarrje ta ndjejme,'per te fundit her',ku mendojme per gjith at kohe qe kaloi ,me shpres qe ajo dite mos te jete dite pendimi,por dit e cilla do na jep knaqsi per gjitha ato momente qe na i fali jeta,gjith ata njerz qe perbushen jeten,dhe te lem trashegimtar qe do na kujtojne dhe ndjene mungesen tone,jeta fillone me nje frymrrje dhe poashtu nuk e dijme asnjeher kur a momenti i fundit qe do japim frymarrjen e fundit,pse mbas gjith ksaj jete te mundimshme prap deshirojme apo e duam jeten kaq shume,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 21-09-11 nė 07:29
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-09-11, 07:36   #18
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Red face Titulli: Pėrshkruani veten me tri fjalė!!

dje lexova ne gazet qe nje njeri ka dhunu nje foshnje 4 muajshe,urova ato momente te kem perball at njeri dhe ta prej copa copa,aq shume u qarta e mendova gjana te tmerrshme,saqe kure erdha ne vete thash edhe ne mua qenka shpirti i nje krimineli apo spasna shpirt hiq,derisa ne raste kure degjoi dhe lexoi kto gjana me humbe kontrrolla dhe nuke ndihem njeri hiq:(
a paska engjuje a ka Zot per kta njerz te pafajshem,apo deri kure deri kure me degju kso krime
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-09-11, 08:39   #19
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Mendime momenti

Auuuu shume e kam nje mendim te thell ne Koke por nuk po del bre. nga Koka :P :)
AliSia Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-09-11, 13:19   #20
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,418
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

Rrefehesh ne dialog me veten,edhe serish endesh ne rruge qe destinacion ka vetem fundi.
Dikur si femi endrrat i thurje,qofte e per nje loder qe me zor vinte,edhe tashme kerkon ato qe te mundojne,por serish rruga te jep kenaqesi ne nje lloj stili e cila eshte ndertuar ajo.
Ne grushtin e perditshem qe zgjon mes veti thua,edhe pak edhe tu afrova o vendi im,ndihmome pak,jo te shtrish doren por thjesht mos mbi mbyll dyert.
Kam shkuar kundra rrymes ,edhe do ti shkoj deri ne fund te mendimit tim,se do vi tek ti,edhe pse ma lekundin ate me ato c'ka me ofrohet larg teje.
elvio Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-09-11, 13:22   #21
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

... iku edhe kjo Ver ... nje Vjesht me ndryshe per mue ... me mungon Vjeshta dhe ato gjethet qe bijn ne Vendin tim ...

...me mungon gjithqka atje ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-09-11, 14:13   #22
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

Ehmmmm <------------->
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-09-11, 15:48   #23
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

Dinjiteti eshte pjese e pasqyres se njeriut, po te thyhet ajo pasqyre athehere njeriu s“ka me ku ta shohe veten.
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-09-11, 19:53   #24
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Mendime momenti

Ndonjehere eshte me mire te heshtesh , sesa te thuash dicka qe nuk e di nese eshte 100% e vertet..!!Njeriun nuk duhet ta gjykojme vetem nga menyra se si flet ,por dhe nga menyra se si hesht..!!
AliSia Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 22-09-11, 07:41   #25
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Mendime momenti

Po mendoi qka te vishem koha sot qenka Ftoft..!!
AliSia Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 22-09-11, 12:08   #26
Idealist
 
Avatari i Idealist
 
Anėtarėsuar: 19-07-11
Vendndodhja: Eshte e rendesishme te dihet jo cmimi, por vlera, pra jetoj ne atdheun tim...
Postime: 156
Idealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

Do vazhdoj te shkruaj ne kete teme edhe pse duke vezhguar arkivin e forumit, kesaj teme i ka dal me boja. Ka nje laramani te theksuar, nje rruge te dale nga binaret e saja. Kete mund ta vereni nga ai qe e ka hap i pari deri te ky i fundit...
Mund te quhet edhe CITO per momentin
__________________
Po qe se mes individėve tė njė kombi vjen puna qė dredhia, rrena dhe mashtrimi tė quhen zgjuarėsi, do tė thotė se atė komb e ka zėnė njė sėmundje, tashmė, e pashėrueshme.
Idealist Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 22-09-11, 12:50   #27
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

Nuk me eshte e lehte te mendoj sepse saher qe te mendoj mendoj vetem ne te.... e di ndarja eshte me dhimbje sido qe te jete shko tash nga une te lutem dhe me ler te qete ... me ler qe te mendoj lirshem dhe ti te mos jesh me ne mendimet e mija....
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 22-09-11, 16:30   #28
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

Askush nuk diti te me gezoj sot, sa dite TI, te falenderoj per lajmin e mire !
ps: ani si molla ahahahhaha
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 22-09-11, 17:28   #29
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momentiHani molla mos pini duhan.


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 22-09-11, 17:33   #30
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendime momenti

........kjo dit e zymt me shi sot mu duk shume e gjat kurse ne mbrendsin e shpirtit tim trazoj shume kujtime te jetes sime po mendoj ter diten e dites per familjen time ne Kosov uroj qe te jene shendosh e mir dhe shpresoj qe se shpejti te ju bej vizit ...........


__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.