Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-05-08, 17:53   #1
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim informacion : Dardania IRC Staf

Informacion: Vizitor te www.Dardania.de ju informojm se qe nga sot staffi yn hap dhomen e re ne Irc DardaniA Network te veqant vetem per usert e Dardania.de..Ju fotojm qe te vizitoni chatin met madh shqiptar,me shqiptaret nga e mbar bota..Argetim te kendshem ju deshiron Staffi i Dardania.de.

Ata qė pėrdorin mirc pėr tu lidhur me rrjetin, mund te lidhen nė ēdo kohė me
/server irc.dardania.de ose /server irc.Takohu.com dhe pastaj te hyjnė nė kanal /join #dardania per cdo problem kontakton me staffin ne dhomen #Ndihme.


Me Rrespket Dardania IRC StafHerėn e fundit ėshtė Redaktuar nga SheTa : 12-05-08 nė 17:54
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.