Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-04-06, 23:46   #16
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

... te faliminderit Domira
qe te gjitha jane shume ide te qelluara .....-po mundohem te percaktohem ne nje .
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-04-06, 23:47   #17
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jador
-....jo mori Reana -e kuptoj Murgeshen, shume mire ..shifet qe ka ambicje e talent , edhe perkushtim me shume se une (..ani ka ndodh deri te intervenimi kirurgjik -se une fatmiresisht, perfundoja vetem, me 5-6 dite e pa levizshme ..hahahahha)
Shumė e vėrtetė ėshtė Jador se e kam pas marrė me pasion tė madh me luajtė Bowling.

Po nėse ke frigėn e ndezjes sė muskujve atėherė tė propozoj qė t`i pėrkushtohesh vetvetes gjatė kohės sė lirė.
E kėtė mund ta bėjsh me njė dush tė mirė, pak dashuri dhe pjesėn tjetėr meditim. Besoj se do tė ndjehesh shumė mirė pastaj.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-06, 23:49   #18
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Reana
Murgeshen e kam moter me te madhe, a nuk e din a !!!
bile edhe me rrah ajo ty, une e perkrahi, qy ti niher
Reanė mė dha njė mendim tė shkėlqyer.

Jador si tė duash dalim unė dhe ti nė ring. Kuptohet nėse na pėrshtatet orari i kohės sė lirė.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-04-06, 23:57   #19
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Reanė mė dha njė mendim tė shkėlqyer.

Jador si tė duash dalim unė dhe ti nė ring. Kuptohet nėse na pėrshtatet orari i kohės sė lirė.
hahhahaha...a kini doreza bile???
(e sa i perket duelit, dihet per kend votoj )!!!
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-06, 00:01   #20
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Plaqit ju ho hahahhahahahaaaa
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-06, 00:03   #21
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Reana
hahhahaha...a kini doreza bile???
(e sa i perket duelit, dihet per kend votoj )!!!
wow -ftes duelesh !!!( hahahahaha)
--Reana -edhe une si "rivale" votoj dhe anoj per Murgeshen -ftesen e anuloj per te vetmin qellim ,qe jam pacifiste e per betuar -edhe ndeshjet miqesore i anuloj - a ju thash mori qe sa here, qe i urrej sportet luftarake -kqyri keto -hahaha)
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-06, 15:14   #22
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O Jador, a nuk e sheh se keto motrat vetem te keqen ta duan ?Degjo nje keshille edhe nga "vellau " :
Tento te gjesh nje bukurosh qe do te perkujdesej per qenin tende ,nje tjeter edhe ma bukurosh qe do ta pastronte auton dhe banesen,nje tjeter te te gatuaj dicka dhe thirrna edhe neve ne darke te diskutojme punet e botes se na u prishen gishtat ne testature .hahahahahah.....
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-06, 18:20   #23
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jador_nese e shef qe monotonia te kaplon, eja te lutem nje dite tek une t'i pastrojme dritaret se bashku...e shef menjehere sa e cmuar dhe produktive eshte nje dite e ytja se nje dite pastrim i dritareve..hajt moj se po mahitem..me ne fund si befasi te kisha gatu nje pite me lakna si shperblim..hahahah..qe pra ishte kjo nje ide e imja qe ta largoj monotonine per pak caste
Te pershendet:hallushja
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-06, 19:22   #24
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI
O Jador, a nuk e sheh se keto motrat vetem te keqen ta duan ?Degjo nje keshille edhe nga "vellau " :
Tento te gjesh nje bukurosh qe do te perkujdesej per qenin tende ,nje tjeter edhe ma bukurosh qe do ta pastronte auton dhe banesen,nje tjeter te te gatuaj dicka dhe thirrna edhe neve ne darke te diskutojme punet e botes se na u prishen gishtat ne testature .hahahahahah.....
....Te flm i qmuari vella "Lojtar",,,, -ishte nje ide e mire si te angazhohem ne kete 3 orshin e lire te nje dite ...pse jo, buke e kryp e zemer "edhe jeni, gjithe te ftuare ....( me dergoni adresat te shepndaj ftessat -hahahahaha-per orarin e njejte te kohes se lire , bejme kompromise,nje faktor vetem te dihet qe ne fillim -eshte kohe e limituar vetem 3 ore perafersisht -mendon qe te gjithe ne se bashku reth kesaj sofre , ne kete limitim kohor i "zgjidhim dertet e dynjas??????-nuk jap kohe shtes-hahahahahaha)

“(..........nese do te dinte ky Zeusi im ,te lexonte do te "ndihej i injoruar ",-me mire se une ka gjetur iden se si te kaloj kohen ,.........edhe te gjithe ata "bukurosha " qe me propozove ti angazhoj -ncuk, jo veper humane per nje gjini si e imja -i arrij vete ti kryj te gjitha keto, ne ate 19 oreshin ditor te mbi ngarkuar ---hahahahahahahaha)
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-06, 20:04   #25
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
Jador_nese e shef qe monotonia te kaplon, eja te lutem nje dite tek une t'i pastrojme dritaret se bashku...e shef menjehere sa e cmuar dhe produktive eshte nje dite e ytja se nje dite pastrim i dritareve..hajt moj se po mahitem..me ne fund si befasi te kisha gatu nje pite me lakna si shperblim..hahahah..qe pra ishte kjo nje ide e imja qe ta largoj monotonine per pak caste
Te pershendet:hallushja
-Halla e madhe faliminderit per ftese dhe ide ---pse jo !! nje aktivitet i shume anshem eshte dhe ajo pune ...

( wow te faliminderit per befasine -mu duk me te vertet si te kisha henger ushqimin tim te preferuar --befasom gjithmone ne kete menyre , ! edhe mire gatuajne te gjitha hallat -duar te lumshin ......-kur te vij, heren tjeter tek ti..??? e leme nje here ne dy jave, apo pastron me shpesh ti dritaret !!!!)
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-06, 20:40   #26
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jador a na thua se si i kalove sot tri oret tua e nderuar
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-06, 22:31   #27
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Domira
Jador a na thua se si i kalove sot tri oret tua e nderuar
... qe te jem e sinqerte me duhet te tregoj si vijon ...
..ishin tri ore te mrekullueshme ne terease ,nen shkelqimin e djellit pranverore ,me maske trangujsh ne fetyre , manikyre, nje tase caffe, dhe nen tingujt e magjishem te te kenduarit live te Shakires ( kenge e derguar nga nje shok virtual -e pastaj pseudo moralistet thone nuk egsiston miqesija !!!!!)-me te vertet ishte nje 3 oresh relaksues ( ja vlen ) por jo dhe shume aktive .. ( tash po mendohem si te organizoj te nesrmen......) ... me duhet te raportoj qdo dite apo ?????
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-06, 23:07   #28
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po e nderuar patjetėr, mbasi na ke kėrkuar kėshilla duhet edhe tė na njoftojsh.
Sot pėr fillim se paske kaluar keq e tė shofim ditėve tjera.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-06, 23:36   #29
fuli_88
 
Anėtarėsuar: 28-03-06
Vendndodhja: n .............
Postime: 33
fuli_88
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek fuli_88
Gabim tung

prej atyre 3 oreve 1e 30 minuta lexo nej sen ma mire e tjerat rri ne taras duke degjuar muzik hehehehehh
fuli_88 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-06, 22:33   #30
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une kohen e lire e kaloj duke ecen ne kembe neper park dhe kur jam ne shtepi rri ne banjo nga 30 minuta relaksohem me muzik dhe lexoj libra ose shikoj ndonji film qe me pelqen shume ......


__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.