Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-12-13, 07:50   #1
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Botėrori 2014: Lojtarėt mė tė shtrejtė

Bota Sot | 10.12.2013 00:39


Kur jemi gjashtė muaj nga starti i Kupės sė Botės "Brazil 2014" dhe pėrcaktimit tė 32 kombėtareve pjesėmarrėse, "Pluri Consulting" ka publikuar listėn e 10 futbollistėve mė tė vlefshėm (bazuar nė vlerėn e merkatos) tė kompeticionit.
Fituesi i katėr "Topave tė Artė", Lionel Messi kryeson listėn me 139,6 milionė euro, i ndjekur nga Cristiano Ronaldo me 104,2 milionė dhe shoku i skuadrės te Barcelona, Neymar, me 67,4 milionė euro.
Nė Top 10 mbizotėron Barcelona me tre lojtarė, ndėrsa La Liga ėshtė kampionati me mė shumė futbollistė, 4.
Fituesi i Bundesligės dhe Champions League-s me Bayern Munchen dhe kandidat pėr "Topin e Artė", Franck Ribery, ėshtė futbollisti qė mbyll Top 10.

.


Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.