Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-09-14, 13:33   #1
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Shqiptari e rrahu rusin midis Moskės

Bota Sot | 15.09.2014 11:50


Shqiptarėt gjithmonė i kanė pasur traditė sportet luftarake dhe kudo qė kanė shkuar nuk janė frikėsuar por treguan superioritetin e tyre. Kick-boksieri nga Peja, Kreshnik Rrustemi, me zemėr tė madhe luftojė si luan midis Moskės. Ai nė ring shpalosi potencialin e tij dhe e rrahu fortė mirė rusin, Aleksander Volobuev. Rrustemi shėnoi njė fitore tė madhe nė kuadėr tė mbrėmjeve tė kick-boksit botėror, “Tatneft Cup”. Rrustemi pėr 3 minuta e 33 sekonda lėshoi njė breshėri tė madhe tė grushteve e goditjeve me kėmbė qė e bėn rusin e ri tė pashpresė, ndėrsa gjyqtari duke parė kėtė situatė e pėrfundoi duelin nė favor tė shqiptarit. Njė fitore sensacionale e Rrustemit midis Moskės.


__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.