Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-04-17, 17:12   #1
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 292
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Majlinda madheshtore : fiton te arten ne kampionatin evropian

Tjetėr sukses madhėshtor, Kelmendi e artė nė Evropian
 
Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi ka arritur edhe njė sukses tė madh nė karrierėn e saj.
 

 
Pejania arriti ta mposhtė bindshėm nė finale xhudistin ruse, Alesya Kuznetsova.
Kjo finale ishte deri nė kategorinė 52 kilogramė.
 
Kėtė sukses Kelmendi e arriti pėr herė tė tretė nė karrierėn e saj.
 
Kampionati evropian ėshtė mbajtur nė kryeqytetin e Polonisė nė Varshavė. /Telegrafi/
________________________________________________
http://telegrafi.com/tjeter-sukses-m...e-ne-evropian/
_____________________________________________

Sa i madh ky popull i Republikes se Kosoves !


__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.