Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-10-14, 12:14   #1
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Messi dikur dhe sot – ja statistikat (Foto)

Publikuar: 9:40 / 9.10.2014Superylli i Barcelonės, Lionel Messi, po ballafaqohet me kritika tė shumta pėr shkak tė statistikave tė tij jo tė mira kėtė sezon nė aspektin e shėnimit tė golave. Por, sa kanė dallim ato nga e kaluara?Lionel Messi nuk po mund t'i afrohet as se si Cristiano Ronaldos nė aspektin e shėnimit tė golave dhe kjo duhet tė ketė njė arsye. Marca ka publikuar pėrpilime tė statistikave tė Lionel Messit ku vėrehet qartė se argjentinasi po ka probleme. Probleme me shėnimin e golave. Nėse shikoni grafikonin qė ka realizuar Marca, Messi duket tė ketė njė mesatare tė shėnimit tė golave prej 0.85 gola pėr ndeshje, mė e ulėta nė pesė sezonet e fundit pėr argjentinasin. Por, edhe pse ai ka probleme me shėnimin e golave, Messi po pėrjeton njė mesatare tė lartė tė asistimeve, mė e larta kjo nė karrierė pėr Messin (duke marrė nė konsideratė se ėshtė vetėm fillin i sezonit). A mendoni se Lionel Messi do tė kėndellet dhe a besoni se ai do tė arrijė tė tejkalojė Cristiano Ronaldon i cili udhėheq nė listėn e golashėnuesve mė tė mirė nė La Liga? Shprehni mendimin tuaj nė hapėsirėn pėr komente ! /Telegrafi/


__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.