Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Shkenca & Teknologjia
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia. 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 21-07-05, 11:19   #1
manager_ass
 
Anėtarėsuar: 14-04-05
Vendndodhja: Kosova
Postime: 12
manager_ass e ka pezulluar reputacionin
Gabim Diskutoje " Deklaratėn e Bolonjės "

1. Sa ėshtė efektive kjo deklaratė ?, 2. Sa zbatohet nė realitet ?, 3. A ėshtė motiv mė tepėr pėr studentėt planprogrami mėsimor sipas kėsaj deklarate ? Pėr gjithēka mė tepėr japeni opinionin dhe vlerėsimin e juaj pėr " BOLOGNA DECLARATION ".


manager_ass Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.