Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-10-04, 15:40   #31
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

mpuuqqqqqqq anna te kom tregu edhe ma par,, nuk kisha pas deshir ti takoj asnje nga forumi vetem ty,,,, por po me duhet me jau be qefin nganjehere
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-10-04, 15:50   #32
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
mpuuqqqqqqq anna te kom tregu edhe ma par,, nuk kisha pas deshir ti takoj asnje nga forumi vetem ty,,,, por po me duhet me jau be qefin nganjehere

:oops: :oops: :oops: ahhahah nje mpuqqqqqqq ke edhe nga une
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 16:08   #33
Ermira
 
Anėtarėsuar: 25-09-04
Vendndodhja: .......
Postime: 144
Ermira e ka pezulluar reputacionin
Gabim SHUM !

SHUME E SHUM AKTORE TI CEKI DO :GJOVANNA ANTONELI,LETICIA SABATELLA,DALTON VIGH,NATALIA OREIRO,MURRILIO BENICIO,JULIANA PAES,JULIA ROBERTS E SHUM E SHUM TJERA I KALLCOJ MA VONE HAHA PERSHENDETJE!
NGA :ERMIRA
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 16:10   #34
Ermira
 
Anėtarėsuar: 25-09-04
Vendndodhja: .......
Postime: 144
Ermira e ka pezulluar reputacionin
Gabim SHUM !

EDHE JESSICA ALBA!
Ermira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 18:45   #35
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

:arrow: Zhaden
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 19:22   #36
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

-Pamela Anderson , Ornela Muttin, hahaha kta vallahi tknaqin
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 19:58   #37
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Clooney, Pitt, Banderas,Kilmer edhe shume tjer Gere.
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-11-04, 01:05   #38
PAOLINA
 
Anėtarėsuar: 30-10-04
Vendndodhja: Ne nje Insel
Postime: 314
PAOLINA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Nese me ishte dhen rasti, me gjith qejf do i kisha taku Ryan P. dhe Eddie C.See YA
PAOLINA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-04, 14:08   #39
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PAOLINA
Nese me ishte dhen rasti, me gjith qejf do i kisha taku Ryan P. dhe Eddie C.See YA
Paolina bash shijen sikur timin paske. wowowoowow
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-04, 23:11   #40
PAOLINA
 
Anėtarėsuar: 30-10-04
Vendndodhja: Ne nje Insel
Postime: 314
PAOLINA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Me te vertet a ,,, COOL hehehhe dmth kemi dicka te perbashket.........
O valla kto te di jan krejt tipa te ndrishem per nga pamja, amen te di jan krejt ukusi jem me then...

Por edhe latinet dhe aziatiket sjan te keq valla :lol:

te pershendes Kaltrush dhe gjith juve te tjerve.........


( SI SHQIPTRET DHE SHQIPTARKAT SKA)


:twisted: :twisted:
PAOLINA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-04, 08:30   #41
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

te pershendes Kaltrush dhe gjith juve te tjerve.........


( SI SHQIPTRET DHE SHQIPTARKAT SKA)

Vetem vertet ka artist shqipetar qe me pelqejn shum, por si me thon huhuu nuk jane a paolina siq thu ti. Me ne nuk ka, po me artistet???? hmm

flm per pershendetje loqkum. gjithashtu te pershendes. jo edhe ma shum

:twisted: :twisted:[/quote]
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-04, 08:30   #42
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

[quote="Kaltrushi"]te pershendes Kaltrush dhe gjith juve te tjerve.........


( SI SHQIPTRET DHE SHQIPTARKAT SKA)

Vetem vertet ka artist shqipetar qe me pelqejn shum, por si me thon huhuu nuk jane a paolina siq thu ti. Me ne nuk ka, po me artistet???? hmm

flm per pershendetje loqkum. gjithashtu te pershendes. jo edhe ma shum

:D
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-04, 07:28   #43
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kjo femer esht idoli im edhe e dua ne te gjitha aspektet...

__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-04, 19:43   #44
PAOLINA
 
Anėtarėsuar: 30-10-04
Vendndodhja: Ne nje Insel
Postime: 314
PAOLINA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hhehehe Kaltrushi ke te drejt, me te vertet sjan wowowow, por shpresojm se ne te ardhmen do te dal ndonje si e kemi qejf ne............................

POR RYAN P. dhe EDDIE C. tash per tash jan favoritet e mi


KISSESSSSSSSSSSS

PAOLINA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-11-04, 10:41   #45
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

------orlando Bloom


hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.