Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 26-09-06, 01:26   #1
Pilati
 
Anėtarėsuar: 05-07-06
Postime: 70
Pilati me shokė shumePilati me shokė shume
Gabim A jane femrat materialiste?

Pershendetje te gjitheve.
Se a jane femra materialiste kete gje ende shkenca nuk e ka vertetuar ,por sipas shume sondazheve qe jane bere eshte arritur ne perfundim se femrat me teper do te preferonin te kishin nje jete komode,pune te mire dhe standart te larte jetesor e te gjitha keto mund te ja i ofroj vetem dikush qe qendron mire financiarisht.Pra ato me teper i kane kushtuar rendesi gjerave dytesore ,qe per dallim prej meshkujve ata me teper kane dashur ta kene nje partnere me te cilen do te kuptoheshin dhe do te qonin nje jete te mire pa brenga.


Pilati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.