Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-06-07, 15:39   #31
L~Nora
Xemelushja
 
Avatari i L~Nora
 
Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 648
L~Nora i vlerėsuar mirė
Unhappy ncncncncn

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ^katunari^
bafsh hajr bre bi, u rritsh u bafsh e madheeeeeeeeee
ma bre Katunar mos ma mer ftyren her me thu quro tani me ban te vogel ncncncncn
ma bre kshtu.
(hmmm heul, seufz)
veq se jam 2muj ma e re se ti hast nicht das recht bre
hahahahahahahahaha Mafi je ti
L~Nora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-06-07, 15:55   #32
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ooops ::!!!!

Mi paska mbledh bet dikush ktu pari hahahahahahaA din qka L~Nora ?-...

I'm sorry
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-07, 16:39   #33
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-07, 21:01   #34
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiron

Instruktori
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-07, 04:47   #35
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
GabimArgetim te kendeshum ne vazhdim t'deshiroj!
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-07, 17:42   #36
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-07, 16:27   #37
^katunari^
 
Avatari i ^katunari^
 
Anėtarėsuar: 18-04-07
Vendndodhja: Ner DUD
Postime: 2,772
^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga L~Nora
OH Laknurr opps LLokum hahahah
qe bre minxhi po ti kta jeke keq aa jo a po te nguc kush ????hahahahah
Mir se vjen kalofsh si ta don zemra.
Te persh . edhe une zemerisht
mpuq ne faqe
(freut mich echt dich hier zu sehen)
P.s.:kujna bre quro banu bre pak Gentelman ma kur do ma mu msu hahahahahhahahah
Luja kojshike, luja,
kujna pi thu laknur oj krojsheeeeeeeeeeeeee (hahahhah)
me fal, se tash e pashe shkresen tande
Flm. per mikpritje aq te mire.
Kush mu bo gentleman, une a ? jaaaaaaaaaaaaa kurrr type hiq UNE JAM MOTIIIIIIII
__________________
Be Happy
^katunari^ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-07, 16:43   #38
lyra2
 
Anėtarėsuar: 28-04-07
Vendndodhja: Aty ku e kam vendin...
Postime: 6,243
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire kalofsh e mirq ofsh!!
__________________
...
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-07, 16:58   #39
L~Nora
Xemelushja
 
Avatari i L~Nora
 
Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 648
L~Nora i vlerėsuar mirė
Talking hahahahahahaha sorry a veshin kam me ta ngreh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Ooops ::!!!!

Mi paska mbledh bet dikush ktu pari hahahahahahaA din qka L~Nora ?-...

I'm sorry
Sorry nuk ka kurrr hahahahaha

ahahahahahahah kojshi hahahahahahah
jo bre ndollin kto qera(edhe pse nuk po duft me ndoll hmmmm)hahahahaha
vetem humor flm ssshhhhhuuummmmeeee nga ti (e din ti per qka)
te deshrioj te gjitha mirat
mpuq ne dy faqe hahahaha
L~Nora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-07, 17:02   #40
L~Nora
Xemelushja
 
Avatari i L~Nora
 
Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 648
L~Nora i vlerėsuar mirė
Wink Flm

[quote=Zero Cool]
Mir se te gej Zero Cool

Flm Zero Coll per ket lule krejt xixa xixa te deshrioj te gjitha mirat .
Kalofsh si ta don Zemra
L~Nora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-07, 17:03   #41
L~Nora
Xemelushja
 
Avatari i L~Nora
 
Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 648
L~Nora i vlerėsuar mirė
Wink

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga instruktori
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiron

Instruktori
Instruktori te falenderoj nga Zemra per persh. dhe fjalt e tuja
Gjithashtu dhe une te persh. dhe te deshtioj te gjihtat mirat
Kalofsh si ta don zemra
L~Nora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-07, 17:07   #42
L~Nora
Xemelushja
 
Avatari i L~Nora
 
Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 648
L~Nora i vlerėsuar mirė
Talking

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LuLjaa


Argetim te kendeshum ne vazhdim t'deshiroj!
flm shume LuLjaa
gjithashtu edhe ty te deshiroj argetim te kendshem
dhe te gjihtat mirat
kalofsh si ta don zemra
L~Nora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-07, 17:10   #43
L~Nora
Xemelushja
 
Avatari i L~Nora
 
Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 648
L~Nora i vlerėsuar mirė
Wink

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ^katunari^
Luja kojshike, luja,
kujna pi thu laknur oj krojsheeeeeeeeeeeeee (hahahhah)
me fal, se tash e pashe shkresen tande
Flm. per mikpritje aq te mire.
Kush mu bo gentleman, une a ? jaaaaaaaaaaaaa kurrr type hiq UNE JAM MOTIIIIIIII
Katunt vetem pak humor e don ti se une kurrr nuk mundem (übers Herz bringen)ty beleidigen.hahahahhaa
po besoj se ka shuem njerz se e perferojn laknurin hahahahaha
Ama jo ti je Gentelman llokum hahahahahahahaah
Sps je shume mirseardhun.
Deine GoldenPrincess hahahahahahahahaahha
Qura ne gjuen tane
L~Nora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-07, 17:11   #44
L~Nora
Xemelushja
 
Avatari i L~Nora
 
Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 648
L~Nora i vlerėsuar mirė
Smile

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lyra2
Mire kalofsh e mirq ofsh!!
Flm lyra2 kalofsh edh eti si eshte ma se miri argetim te kendshem.
te gjithat mirat per ty
L~Nora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-07, 12:52   #45
Shqiptare
Besimtare!
 
Avatari i Shqiptare
 
Anėtarėsuar: 22-09-05
Postime: 4,501
Shqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėmShqiptare i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nora, motrushe, te uroj nje dite te bukur e te mbare,
Shqipja


__________________
Zoti ynė, mos na i lako zemrat tona pasi na i drejtove, na dhuro mėshirėn Tėnde, pse vetėm Ti je dhuruesi i madh- (3:8 Kur'an)
Shqiptare Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.