Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)



Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-06-10, 07:15   #31
Zeqiri
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Postime: 476
Zeqiri e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Nje humbje tragjike per te gjithe kombin shqiptar pa dallim zoti bafte rahmet ne shpirtin e tij dhe ishalla zoti e dergon ne xhenet ishte aktor i madh dhe shqiptar e patriot i madh ngushllime djemve te tije dhe te gjithe farefisit te tij

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zeqiri : 17-06-10 nė 07:16
Zeqiri Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 17-06-10, 08:05   #32
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

http://www.youtube.com/watch?v=kObyRPPkGxw
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 08:24   #33
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Shumica e shtazėve ende nuk kanė nevojė pėr kulturė dhe art.Pėrshembull lopa reagon si e ēartur kur sheh ndonjė film apo pjesė tė teatrit .Ēka e detyron tė reagoj kėshtu veq allahu e din .Ai e ka monopolin e shpėrndarjes sė mendėve .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 08:45   #34
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

O Bekim Qu more se kurr ma shume se tani nuk je ka i duhesh Shqyptaris per qeshtje Kombetare :D
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 09:04   #35
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI
Shumica e shtazėve ende nuk kanė nevojė pėr kulturė dhe art.Pėrshembull lopa reagon si e ēartur kur sheh ndonjė film apo pjesė tė teatrit .Ēka e detyron tė reagoj kėshtu veq Allahu e din .Ai e ka monopolin e shpėrndarjes sė mendėve .

Lojetar, ti ndoshta punon ne ndonje ferme ne gjermani dhe din se si reagojn lopet kur i udhezon per ne salla teatri, por po te them qe ketu s'behej fjala per talentin e femiut e as per lopet e tua, por per vrasjen e tij qe dyshohet ta ket ber udba. Tani te gjitha komplimentet qe po ia thurrni pas vdekjes, thot njeri ky vertet paska qen dikushi me fam botrore,.. heeey o njerez,... filmat e fehmiut ne dit te sodit nuk kēyren kur kemi filma si Avatari, Deminer, artista e realizatora si Klint Eastwoodi e James Kamruni... moni bre, mos ja prishni reputacionin "Kultures,, se me kete shpirt jokritik, kultura juve kurre s'do te hec !

Tash merru me temen : A e vrau udba, a e vrau dora e vet ?!
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 09:44   #36
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh
Lojetar, ti ndoshta punon ne ndonje ferme ne gjermani dhe din se si reagojn lopet kur i udhezon per ne salla teatri, por po te them qe ketu s'behej fjala per talentin e femiut e as per lopet e tua, por per vrasjen e tij qe dyshohet ta ket ber udba. Tani te gjitha komplimentet qe po ia thurrni pas vdekjes, thot njeri ky vertet paska qen dikushi me fam botrore,.. heeey o njerez,... filmat e fehmiut ne dit te sodit nuk kēyren kur kemi filma si Avatari, Deminer, artista e realizatora si Klint Eastwoodi e James Kamruni... moni bre, mos ja prishni reputacionin "Kultures,, se me kete shpirt jokritik, kultura juve kurre s'do te hec !

Tash merru me temen : A e vrau udba, a e vrau dora e vet ?!
e vrau arti, maresh si pjese e intelektit krrijues te tij .. hiqju ti fshatarit qe mundohet te tregohet keshe pompoz kishe me tituj bombastik se veq cka po tregohet i vonshem e i gabushem ,intresant ne cdo szpoyim , hiqju ti edhe murrizit qe po mundohet te mbet ne siperfaqe te identitetit personal keshe une po di diqka , hiqju ti edhe krejte kllapes injorante qe keshe po mi shkuajne dy fjal sa te tregojne mjerimin mendor , lere lojtarin anash se edhe ti e dine qe e kemi ambasador te vleres se njemend qe denjesishte na perfaqeson atje ku eshte, por ...rreku problemit ku done te dalesh .. mekati i vetevrasjes..!... aty e ke ti te gjithen qe nuk e qfaq ....e qe une nje nuk e kuptoj.. pse Zoti kur fali dhe lejoj mbiintelektin krijimin te pesona te veqant nuk i kursej kete kategori nga mbi vujtja ..ndrryshe nuk ka se si spjegohet pse te gjithe kjo kategoi marrin fatin vendimtare ne dore te vet.pasi pas vete kyne misionin e tyre per zhvillim te shoqerise ...
jadore Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 10:09   #37
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
i lehte i qofte dheu. i amshueshem i qofte shpirti..
... ngadal po e humb Kosova nje nder familjet e para pinjolle per kulture te paskajshe, dije te pafund ,dhe patriotizem te mirefillte ..
uroj qe e ndritesheme dhe e vazhduesheme i qofte vlera kesaj familje dhe ne gjeneratat e ardhshme ,
p.s.
e ju tjeret nese nuk keni pas nderin te perfritoni nga rezatimi i kesaj familje qe vuri themelet e nje kulture moderne nder ne,me keqadhje ju them qe shume keni humbur ..
Ckemi humb dhe c'humbem ?!

Llafet e medhaja ne prapaskena jane budalleqe te medhaja, jo gje tjeter !

Kete Bekimin (Qe si duket paska pas dhe emrin time) nuk e kam degjuar ndonjehere te loz ne filmat shqip, por ne ato te gjuheve te tjera po, biles serbisht kishte pas loz shume mire !
Prandaj, lerini keto gjera dhe jepini cezarit ate qe i duhet, jo ate qe i falet !
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 10:16   #38
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Bekim, mire ke ba qe ke vdek ku ke dasht vete, paramendoje me pas vdek ne mes te nje populli plot vner? Qe tybe treqin tybe, edhe niqin filma shqiptar me i pas lujt, edhe pse ne kohen tonde filmat kan qene jugosllav, e kush ka mujt me arrit diqka, ka arrit ne shpin te jugosllavise, badihavaaaaaaa.....apet ta kishin ngjit naj bisht se shqiptar jena na....krejt jane trima, krejt jane artista, krejt dijn me folen kah tjau man disponimi per qate dite...ty te qofte i lehte dheu, e kto sorrat qe kritikojne lidhje palidhje, kerrsh u bofshin. Kane harru k'ta qe ti ke lind nja 2 gjenerata ma heret, kurse kinematografia shqiptare, edhe sot eshte nen ZEROOOOOOO.......
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 11:20   #39
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Shqiptari (pėrkundrazi) e ka zakon ti thur lavdata tė vdekurit.
Pėr mendimin tim poashtu gabim, sikurse ti mohohet merita.
Pra thuaja atė qė e ka mir, por edhe atė qė e ka keqė !

P.s. ta zėmė sikurse tė vdisje Jador.

Tashti vjen roudrouner apo Urata apo ....... dhe ankohet pse Jador-it nuk i thuren lavdata duke shkuar aq larg sa qė Jador ta ta shpallnin edhe shenjtėri biles.
Sepse unė edhe nė atė rast (pėrkundėr dhimbjes pėr Jador-in) do ta thosha pėr hir tė sinqeritetit tė vėrtetėn.
Pėr fatė tė mirė Jador-i ende nuk ka vdekur dhe e "vėrteta" mbi tė nuk ka nevoj tė telallėzohet...
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 12:33   #40
Pulebardha
 
Anėtarėsuar: 28-10-09
Postime: 123
Pulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Njeriu i Artit nuk njef besim, komb, ngjyré... ata jan njerez té cilét e duan njeriun....jan Artisté.


I tillé ishte edhe i ndjeri Bekim Fehmiu, parametrat e ti ishin shumé té thella pér me u mar me imtésira.

Ishte Yllé bote...krenohem shumé qé e patém.....
Pulebardha Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 13:32   #41
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

O murriz aga, mos u tut se jadore nuk vdes kurr hahahahahaha, mos tvje tash ty inati a...
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
Shqiptari (pėrkundrazi) e ka zakon ti thur lavdata tė vdekurit.
Pėr mendimin tim poashtu gabim, sikurse ti mohohet merita.
Pra thuaja atė qė e ka mir, por edhe atė qė e ka keqė !

P.s. ta zėmė sikurse tė vdisje Jador.

Tashti vjen roudrouner apo Urata apo ....... dhe ankohet pse Jador-it nuk i thuren lavdata duke shkuar aq larg sa qė Jador ta ta shpallnin edhe shenjtėri biles.
Sepse unė edhe nė atė rast (pėrkundėr dhimbjes pėr Jador-in) do ta thosha pėr hir tė sinqeritetit tė vėrtetėn.
Pėr fatė tė mirė Jador-i ende nuk ka vdekur dhe e "vėrteta" mbi tė nuk ka nevoj tė telallėzohet...
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 14:56   #42
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

U ba vėshtirė edhe me vdek nė ditė tė sodit!

Ngushėllime familjarėve, pėr mua do tė mbetet gjithmonė njė aktor i madh qė dikur na ngjallte mburrje vetėm pėr faktin qė ishte shqiptar!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 15:12   #43
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Avatari i Elina
 
Anėtarėsuar: 14-03-07
Vendndodhja: Fairytopia
Postime: 14,093
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Na myten dertet e huja bre!!!...qysh e kem na Shqiptart edhe me deke njeri na s'e lam rahat...se maaaaaaaaaa per sa gjalli syte mundohmi me ja nxerre njani tjetrit vec nuk mujme.

Mos te tjerrim tash qaq holl ku ka jetu Bekimi a me kend a qysh a tek a.....ti lame keto budallaki.
Ka qene aktor me fame kogja te madhe ne kohen e tij....askush nuk mundet ta mohoj kete.
Po mos te kish qene aktor qaq i suksesshem nuk kish mbrri kurre te luaje ne filma me emra kaq te medhenje sikur Ava Gardner, Sofia Loren ,Claudia Cardinale,John Hjuston .......etj etj etj etj etj.........
Elina Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 15:18   #44
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Bekim Fehmiu len gjurme te pashlyeshme si nje aktor i madh shqiptar.

Ngushellime familjes se gjere Fehmiu.
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-06-10, 16:05   #45
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: udbeja e vret aktorin shqiptar, Bekim Fehmiun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BE LK
Ckemi humb dhe c'humbem ?!

Llafet e medhaja ne prapaskena jane budalleqe te medhaja, jo gje tjeter !

Kete Bekimin (Qe si duket paska pas dhe emrin time) nuk e kam degjuar ndonjehere te loz ne filmat shqip, por ne ato te gjuheve te tjera po, biles serbisht kishte pas loz shume mire !
Prandaj, lerini keto gjera dhe jepini cezarit ate qe i duhet, jo ate qe i falet !
ti malok rralle shkruan qiknenaj, ama ja qellon si me kene prej Kukesi, edhe ju qanenaj me duket qe nuk ishit kukatrashe qishtu si keta anes tjeter te kallimash tunellit.

Artist i permasave te medha deri ne have, ka luajtur ne hollivud, qitu e qatje dhe ne fund perfundon ne menyren me te pazakonte ne Zhvezdare !

Po ne Beligrad me ta dhene edhe gjysmen e qytetit, nuk jetohet, sepse eshte aq i zymte, aq i shemtuar dhe i frikshem ne mbrendesine e tij... qe azyll more ja kisha fut, ose o Ava Gardner, a po mi maron be qato letrat si shqiptaret tjere, e te dale nga ketu!

Ngushellime familjareve, ndersa per veprimtarine artsistike edhe "Shtupcat" e tu Kosoves, per mua personalisht kane me shume vlere artistike, se krijimtaria e ketij . Te pakten ata po krijojne shqip , frymojne shqip, po jetojne nenqiellin ku flitet dhe jetohet shqip me ato qe kane dhe sa kane e jo te perfundojne zhvezdarave edhe beogradska ulicave!


__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.