Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-07-09, 21:06   #1
ENGJELLUSHA
E dashuruar
 
Avatari i ENGJELLUSHA
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Vendndodhja: Nė botėn time
Postime: 816
ENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėm
Gabim A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
Jam Albana nga Mitrovica
Jam 25 vjeqe
Uroj qe t'ja kaloj sa me mire me gjithe juve


ENGJELLUSHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-07-09, 21:15   #2
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ENGJELLUSHA
Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
Jam Albana nga Mitrovica
Jam 25 vjeqe
Uroj qe t'ja kaloj sa me mire me gjithe juve

kemi vend per njerz te mire si ju sa te dush

Mire se na ke ardhe
__________________
Shteti kerkon angazhim
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-09, 21:20   #3
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Urojm qe t'ja kalosh mire edhe ti...... Zor ke me pas boll
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-09, 21:20   #4
Tinky-Winky
V€JANU§ DUPLLO POW€RU§
 
Avatari i Tinky-Winky
 
Anėtarėsuar: 17-07-08
Vendndodhja: Ne Teletabiese
Postime: 668
Tinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIP
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

po mare qysh ska vend mos fol ashtu albana mos ja le nom se tyben e tybs sa ma ngusht aq ma shlier po ruju pi qitynev pismiletav t kafes se meihere ta mushin inboksin e mesazhev private edhe bash po vje mir qe e paske grabit e e ke qel vet temen se kur tu kishin lshue shoq si riqnat cili me ta qel i pari jo mir se erdhe jo anej knejnaj hajde mare mir se kuke ardhen.shnetje
__________________
ngjyres zeze sun i thom qe osht e bardhe, spo muj para syve, veten me bo budalle.
Tinky-Winky Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-09, 21:55   #5
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Veq kallxona a je Anej Ure a Knej ure, qe te dijna qka met vet mas pari...
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-09, 23:25   #6
ENGJELLUSHA
E dashuruar
 
Avatari i ENGJELLUSHA
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Vendndodhja: Nė botėn time
Postime: 816
ENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga instruktori
kemi vend per njerz te mire si ju sa te dush

Mire se na ke ardhe
Mire se ju gjej
ENGJELLUSHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-09, 23:27   #7
ENGJELLUSHA
E dashuruar
 
Avatari i ENGJELLUSHA
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Vendndodhja: Nė botėn time
Postime: 816
ENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Urojm qe t'ja kalosh mire edhe ti...... Zor ke me pas boll
Uroj edhe une
Edhe ishalla askush s'ma prish se kuku per te qka e gjene hahaha
ENGJELLUSHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-09, 23:28   #8
realisti64
 
Anėtarėsuar: 10-01-09
Postime: 1,365
realisti64 i njohur pėr tė gjithėrealisti64 i njohur pėr tė gjithėrealisti64 i njohur pėr tė gjithėrealisti64 i njohur pėr tė gjithėrealisti64 i njohur pėr tė gjithėrealisti64 i njohur pėr tė gjithėrealisti64 i njohur pėr tė gjithė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek realisti64
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ENGJELLUSHA
Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
Jam Albana nga Mitrovica
Jam 25 vjeqe
Uroj qe t'ja kaloj sa me mire me gjithe juve

Engjellusha,

mire se vjen e hajde afrohu pak ma ngat meje se edhe ashtu kojshike te paskam ahahhahaha
realisti64 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-09, 23:28   #9
ENGJELLUSHA
E dashuruar
 
Avatari i ENGJELLUSHA
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Vendndodhja: Nė botėn time
Postime: 816
ENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tinky-Winky
po mare qysh ska vend mos fol ashtu albana mos ja le nom se tyben e tybs sa ma ngusht aq ma shlier po ruju pi qitynev pismiletav t kafes se meihere ta mushin inboksin e mesazhev private edhe bash po vje mir qe e paske grabit e e ke qel vet temen se kur tu kishin lshue shoq si riqnat cili me ta qel i pari jo mir se erdhe jo anej knejnaj hajde mare mir se kuke ardhen.shnetje
Ishlla nuk tenton askush me'm ba naj dollover se pastaj do kete pune me mua
do i kushtoj shume shterenjt hahaha
ENGJELLUSHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-09, 02:31   #10
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ENGJELLUSHA
Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
Jam Albana nga Mitrovica
Jam 25 vjeqe
Uroj qe t'ja kaloj sa me mire me gjithe juve

Mire se erdhe dhe argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie!
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 29-07-09 nė 13:14
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-09, 14:24   #11
Shpati
 
Anėtarėsuar: 10-10-03
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 1,491
Shpati e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ENGJELLUSHA
Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
Jam Albana nga Mitrovica
Jam 25 vjeqe
Uroj qe t'ja kaloj sa me mire me gjithe juve
Mir se erdhe !
Edhe per ty ka pune si te don me punue.
Shpati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-09, 15:21   #12
naid
 
Anėtarėsuar: 03-11-08
Postime: 1
naid i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

te uroj nje mirseardhje te perzemert...
naid Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-09, 15:27   #13
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ENGJELLUSHA
Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
Jam Albana nga Mitrovica
Jam 25 vjeqe
Uroj qe t'ja kaloj sa me mire me gjithe juve
Paaaaa None cfar Qike.....
Mire se erdhe meaqja ti......
shtynu shtynu qetu tja boj ni ven ngat meje qikes mos t'met n'kom.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-09, 22:01   #14
ENGJELLUSHA
E dashuruar
 
Avatari i ENGJELLUSHA
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Vendndodhja: Nė botėn time
Postime: 816
ENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga realisti64
Engjellusha,

mire se vjen e hajde afrohu pak ma ngat meje se edhe ashtu kojshike te paskam ahahhahaha

Mire se ju gjej kojshi
wow sa me vjen mire qe takoj kojshin tim ne kte forum
sido qe te jete e ndjej veten me te sigurt kur jam me kojshi me mbron nga te tjeret hahhaa
__________________
TE DASHUROSH DIKE NUK DO TE THOTE ASGJE...DASHURIA E VERTET ESHTE TE BEHESH NENE
ENGJELLUSHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-09, 22:03   #15
ENGJELLUSHA
E dashuruar
 
Avatari i ENGJELLUSHA
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Vendndodhja: Nė botėn time
Postime: 816
ENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka mbet edhe ndonje vend per mua

Mire Se Ju Gjej Dashendyshe Shpati Dhe Naid
Ju Pershendes Dhe Uroj Te Do Ja Kalojm Sa Me Mire


__________________
TE DASHUROSH DIKE NUK DO TE THOTE ASGJE...DASHURIA E VERTET ESHTE TE BEHESH NENE
ENGJELLUSHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.