Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-11-12, 14:11   #1
toni2
 
Anėtarėsuar: 08-11-12
Vendndodhja: n'hon
Postime: 2
toni2 i vlerėsuar jo keq
Gabim upsssss

haj te prezantohem dhe un e shoh qe qenka zakon i vjeter me u prezantu..!!
Jam Toni 23 vjec jam i rethit te Ballkanit :P u regjistrova sepse isha kurioz shoh qe ka shum tema shum qef dhe mendoj qe jam i mirseardhur!! ju prsh te gjitheve.


toni2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-11-12, 14:48   #2
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: upsssss

Mirė se ke ardhė dhe kalofsh si e ma mirė.


Pėrshėndetje
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-12, 15:05   #3
AlbaSoft
 
Avatari i AlbaSoft
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Postime: 1,731
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: upsssss

Ke be mir qe ke ardhe Toni kalo bukur.
__________________
99% t'bukuris t'1 femnes munesh me fshi , me 1 Pallom t'lagt !
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-12, 18:35   #4
toni2
 
Anėtarėsuar: 08-11-12
Vendndodhja: n'hon
Postime: 2
toni2 i vlerėsuar jo keq
Gabim Re: upsssss

flm per mikpritjen.. :)


toni2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.