Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-08-05, 14:39   #1
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Si u martova ne chat!!!

Nevoja per te qene me dike apo per t'u njohur me njerez te rinj,ka bere qe shume qytetare ta perdorin chatin si nje program ku mund te gjejn ate qe e kerkojn nese kan pak fat.
Internetcaffet edhet shtepit e atyre qe e kan internetin te instaluar nuk kane "muhabet"tjeter veqse bisedat me te (pa)njohurit ne faqe te ndryshme te internetit.
N'daq besoni n'daq jo sipas te dhenave te deritashme shume vajza e djem te rinj bisedat e tyre te gjata i kane kurorezuar me fejes e martes.
Ja nje rast qe ka ndodh ne Gjakove,besoni eshte shum i vertet,eshte Besimi dhe Selvete Hogja dy te rinje qe vitin e kaluar kishin filluar bisedat permes faqes www.dardania.de ne chat dhe tani ata jan te fejuar.
Ata jetojn ne Gjermani dhe po i kalojn pushimet ketu. Ja qka thojn eksluzivisht per gazetarin e www.dardania.de
"KEMI FILLUAR VETEM SI SHAKA MIREPO DITA DITES E KEMI VEREJTUR SE KA SHUM GJERA QE NA LIDHIN DHE KEMI VAZHDUAR.
KJO LIDHJE KA ZGJATUR KATER MUAJ DHE PASTAJ JEMI FEJUAR."Thote Besimi me banim ne Gjermani.Gje po e njejt i ka ndodhur Selvetes nga Gjakova e cila tani jeton se bashku me Besimin ne Gjermani,"Mbasi kisha Internet caffe,nje dit nje shoqe me tregoi se ku mundesh me kalu diten me mir e me shpejt,dhe me tregoi ket faqe www.dardania.de ku une hyra vetem sa per me humb koh,koh pas kohe fillova te kontaktoj me nje djal me nick B....... dhe mu duk se ishte mjaft i sinqert me mua,tregonte se jeton ne Gjermani,e gjera te ndryshme,ksaj ngjarje si besoja as vet deri sa erdhe vet ne pushim edhe u takuam,mbas 3 muajsh edhe u fejuam,jam shum e lumtur me BESIMIN ne veren e ardhshme besoj qe edhe do te martohem" Keto jan disa prej fjalve te Selvetes te ciles fytyra i rrinte e buzeqeshur,sepse kishte gjet nje djal te cilin se kishte paramendu qe do ta gjente permes Internetit.

Pra Forumist te nderuar,chati dhe Forumi per shum ke eshte bere pjes e pandashme e jetes,ju mbetet juve te vlersoni ket ngjarje shum interesante ;)


MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-08-05, 14:50   #2
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-05, 14:59   #3
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:

Po tybe kurr ma sefa se keni pas :D :D Tyneher tash ishe tuj korr kallamoq :D :P :D
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-05, 15:09   #4
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:
Mos ban hajgare me nimet :lol: :lol: :lol:
Vet ulum si zonj met ardh buri ne t'hazer ku ke pa ti ma mir :P :lol: :lol: :lol:
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-05, 20:19   #5
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Lumet na qe po delke kysmeti prej internetit, a ka edhe per mu naj sen bre(shaka eheheh edhe une e njof nje qift qe jan martu keshtu )
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-02-07, 01:25   #6
Arben Kelmendi
 
Anėtarėsuar: 28-02-07
Postime: 1
Arben Kelmendi i vlerėsuar jo keq
Gabim

hej pershendetje nga Beny Suedi
Arben Kelmendi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-05, 23:37   #7
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ku me e gjetė edhe unė njė nafakė kaq tė mirė bre?? :lol: :lol: :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-05, 09:50   #8
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:

Po tybe kurr ma sefa se keni pas :D :D Tyneher tash ishe tuj korr kallamoq :D :P :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo edhe pak se ende te verdh jan :lol: :lol: :lol:
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-05, 09:51   #9
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sy_kaltra
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Qy qy , ku po dojkem me u po qerak duke nejt ul me gjet burrin :lol: :lol: :lol: :lol:
Mos ban hajgare me nimet :lol: :lol: :lol:
Vet ulum si zonj met ardh buri ne t'hazer ku ke pa ti ma mir :P :lol: :lol: :lol:
Ahahhahahhhahahaahhahah , po tybe mir e ke , ja lumt na qe na q e mrrinem ket hoh :P
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-05, 09:52   #10
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Ku me e gjetė edhe unė njė nafakė kaq tė mirė bre?? :lol: :lol: :lol:
Prite moj se nafaken te dera e ke veq ēelja deren :P
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-09-05, 18:16   #11
eksplozivi
 
Anėtarėsuar: 14-07-05
Postime: 54
eksplozivi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek eksplozivi
Gabim

Paramendo!!! Sa e holle eshte kablloja e internetit edhe po i'a arrijme qe nepermjet saj te downloadojme burra e gra prej kater aneve te botes, po t'kishte qene me e trashe ku me dite cka kishim pru nepermjet saj.
eksplozivi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-03-06, 12:56   #12
ArBuRiMi
 
Anėtarėsuar: 05-03-06
Vendndodhja: BERN - CH
Postime: 5
ArBuRiMi i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek ArBuRiMi Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek ArBuRiMi
Gabim

Asgje s'eshte per tu befasu nga Lidhjet/Fejesat/Martesat/ ne Boten Virtuale ( internet) sepse qdo gje vjen duke u aprovu me kohen dhe duke u ba normale.. kshtu qe vetem kujdes te keni qe mos te deshproheni.. ka raste qe kan fol gjat e gjat dhe ne fund eshte deshpru... ju lus qe te keni kujdes qe mos te devijoni

Rrespekt
ArBuRiMi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-09-05, 20:42   #13
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eksplozivi
Paramendo!!! Sa e holle eshte kablloja e internetit edhe po i'a arrijme qe nepermjet saj te downloadojme burra e gra prej kater aneve te botes, po t'kishte qene me e trashe ku me dite cka kishim pru nepermjet saj.
:D :D :D :D Kishim pru nafte prej Irakit :D :D :P
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-09-05, 00:11   #14
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Urime ketij ciftit!

U trashegofshin...

Mbi 25% te Botes ja kane msy Botes Virtuale, ne kerkim te... (cka dreqi ke ai sen)
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-05, 02:03   #15
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

qy qyyyy dmth qa lehte a ?
E une ku me gjet te njejten nafake? :lol:
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.