Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-09-12, 12:10   #1
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kengetarja ADELE

A ju pelqen muzika e saj, zeri, ose nuk ju pelqen, shkruajeni mendimin tuaj per te!

Une per vete e pelqej shume, eshte kengetarja e te gjitha koherave sipas meje...


Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 14-09-12, 12:37   #2
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kengetarja ADELE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
A ju pelqen muzika e saj, zeri, ose nuk ju pelqen, shkruajeni mendimin tuaj per te!

Une per vete e pelqej shume, eshte kengetarja e te gjitha koherave sipas meje...


Nese ka mundesi me kalu kete teme te personalitetet publike se jam habit e kam hap ketu, flm
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-09-12, 22:52   #3
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kengetarja ADELE

Love her :))
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-12, 00:13   #4
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kengetarja ADELE

Kush eshte kjo Adele bee :)
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-12, 00:29   #5
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kengetarja ADELE

Me njejten dielli po nxeheni , e nuk po i njifshe papaapaaa .

shpijen e ka karshi rrugės
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 08:38   #6
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kengetarja ADELE

Adele ka kritikuar kėngėtaret femra tė cilat pėrdorin seksin pėr tė shitur incizimet e tyre dhe thotė se ajo kurrė nuk do tė dėshirojė ta pėrdorė trupin pėr tė qenė e suksesshme.
Kėngėtarja e hitit “Someone Like You”, e cila ėshtė shtatzėnė me fėmijėn e parė tė saj, ka kritikuar kėngėtaret rivale tė top listave, si Rihanna, Madonna dhe Lady Gaga, tė cilat zhvishen nė videot e tyre pėr tė promovuar veten dhe thotė se shumica e kėngėtareve femra duken ndryshe nė jetėn e vėrtetė, krahasuar me atė se si duken nė ekran.

“Ata nuk duken vėrtet siē duken nė revista ose video. I kam parė ato nga afėr. Tė pėrdorėsh seksualitetin tėnd nuk ėshtė njė pamje e mirė. Unė nuk e shoh kėtė inkurajuese”, ka thėnė Adele.

Adele gjithmonė ka pasur njė pamje mė tė plotė, por thotė se ajo kurrė nuk do tė ndjekė ndonjė dietė ose ta ndryshojė imazhin pėr tė qenė mė e suksesshme


PS: O loqk e kam keta bre
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 08:47   #7
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kengetarja ADELE

Me pelqen shume, sidomos "set fire to the rain"
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 10:48   #8
Bona-us
 
Avatari i Bona-us
 
Anėtarėsuar: 05-09-12
Postime: 664
Bona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kengetarja ADELE

Adele me pelqen.


http://www.youtube.com/watch?v=jCya1...eature=related
Bona-us Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-12, 21:40   #9
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kengetarja ADELE

“Kėnga e Adele, kolona zanore mė e mirė filmike”

Producenti i njohur, Ryan Tedder, ka deklaruar se kėnga e re e Adele e cila do tė pėrdoret si kolonė zanore nė filmin e ardhshėm tė James Bond “SkyFall”, ėshtė kėnga mė e mirė nga tė gjitha kolonat zanore tė dėgjuara ndonjėherė.
Adele pranoi kohė mė parė qė tė regjistronte njė kėngė e cila do tė ishte nė filmin e James Bond, ndėrsa rezultatet janė impresive sipas producentit tė njohur. Kėnga titullohet “Let The Sky Fall”.

“E dėgjova. Ėshtė kėnga mė e mirė e Bondit nė histori. Pėrkulem para Paul Epworth dhe Adeles. Shpresoj qė ta fitojnė Oscarin”, ka theksuar Tedder.
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-10-12, 12:04   #10
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kengetarja ADELE

eeh adele m'pelqen shume gjitha konget i ka t'mira, turning table pe veqoje ma shume, kjo duhet me qene model per tjerat qe te ni kongetare zoni osht me rendesi jo cila po nudavet ma shume
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-10-12, 09:47   #11
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kengetarja ADELE

http://www.youtube.com/watch?v=H1RxU...eature=related
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-12, 09:45   #12
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kengetarja ADELE

Adele bėhet nėnė

Kėngėtarja britanike, Adele, ka sjellė njė jetė fėmiun e saj tė parė, e qė sipas mediave britanike ėshtė djalė.Krijuesja e hitit “Rolling in the Deep” dhe i dashuri i saj, Simon Konceki, e mirėpritėn fėmiun e tyre tė parė tė premtėn mbrėma, gjithnjė sipas Daily Mail.
“Adele dhe Simon janė tė ngazėllyer me lindjen e fėmiut. Ajo ndihet mbi hėnė pas lindjes sė djalit”, ka theksuar njė burim i gazetės.
Nga ana tjetėr zėdhėnėsit e Adeles kanė refuzuar qė tė japin ndonjė deklaratė rreth kėsaj ēėshtje.
24 vjeēarja filloi tė atkohej me Koneckin vitin e kaluar, teksa zbuloi shtatzėninė nė qershor.
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.