Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-10-11, 00:40   #76
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

En gang iblant, så savner jeg deg masse!
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-10-11, 06:47   #77
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

me mungojn shkrimet e tua

pusho lehte, shok i nderuar

gjithmon ne zemer
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-11, 18:30   #78
HonestY.
 
Avatari i HonestY.
 
Anėtarėsuar: 31-10-11
Vendndodhja: London & Las Vegas
Postime: 26
HonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk. Shiko postimin
Miku im; sa e sa here vi ketu
por pa lene shenje as gjurme,
sa e sa here dal ketej, duke menduar se do te gjej per te biseduar
kuvenduar, por edhe per te dertuar se bashku, ( si dikur pas grilave)

Vertet ike ne kohen me te keqe, dhe dhimbjen me te madhe ua ēove familjareve dhe te dashurve tu.
por edhe ketu na ke bere te jetojme kete realitet te dhimbshem dhe te hidhur si ne enderr, pasi eshte e veshtire per ta pranuar, konceptuar qe TI sje ketu
Edhe pse si popull kemi nje HUQ, qe pas vdekjes fillojme te thurim elegji, te tregohemi te dashur, te paraqitemi si " MIQ ", por ka edhe nga ai lloj sorollop mileti qe per pak grade, ndihet mire qe i jepet shansi per ta pasur, pavaresisht se nuk dihet sa gjate.

Miku im; edhe pse fizikisht nuk je ketej,une te jem mirenjohes perjete
per ēiltersine,sinqeritetin,korrektesen dhe devotshmerine tende prej malesori fisnik
prej burri qe dinte te mbante fjalen per vete, dhe te fliste pak
te jem mirenjohes qe asnjehere nuk e vure ne dyshim miqesine tone
qe asnjehere nuk u lekunde nga hurrikanet e ca hijenave qe shpesh here te vinin ne pozita te veshtira.

MIKU IM I DASHUR
I perjetshem do te ngelet kujtimi per TY, dhe gjithmone do i jem mirenjohes
ketij konaku (
edhe nese dikur sdo jem mė pjese e tij ) qe ti e rrite dhe e gjallerove,
qe ti e mbajte te forte dhe konkurues ne virtualin global shqipetar.

Me mall dhe dhembshuri.
Honesty FOREVER

__________________
" Kujdes nga INATI i te Urtit "
HonestY. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-11-11, 22:14   #79
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Kur ndiejmė mungesėn e tyre mė s`shumti?
Nė festa si kėto!

Si pas njė viti, pas 10, apo 15.

Kur ditėt kalojnė, me gjithēka qė duhet bėrė, pėr njė moment n`a largohen nga mendja..
Dhe kthehen.. Kthehen ne mendjen tonė, si kurrė mė parė.
Plot dhimbje, mallė, lot dhe mijėra kujtime!
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-11-11, 12:32   #80
thellenza
 
Anėtarėsuar: 12-05-08
Vendndodhja: Te pellumbi
Postime: 4,679
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Ngushllime !
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-11, 20:34   #81
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

28.02.2011.

Sot dhjetė muaj vdekja tinzare tė mori me vete, e neve na la pėr gjithmonė tė pikėlluar pėr Ty.

Me mall pėr Ty.

Murgesha!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-13, 23:24   #82
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

NJERI NGA RUGOVISTET ME TE FLAKET ISHTE EDHE NASER LAJQI-BONDI.
NASERI ISHTE THEMELUES I PORTALIT www.dardania.de, DHE ME AKTIVITETIN E TIJE ARRITI TE ISHTE DRITARE E VERTETE E LAJMEVE DHE KOMUNIKIMIT TE RUGOVISTEVE NGA E GJITHE BOTA.
NASERI ASNJE HERE S`DO TE HARROHET AI CDO HERE DO JETOJE NE MESIN TONE.
NASERI U NDA NGA JETA NE MOSHE TE RE , DHE ME DATEN: 28.02.2011 IKU PER TE MOS U HARRUAR KURRE...
LAVDI JETES DHE VEPRES SE NASER LAJQIT.
I PERJETSHEM KUJTIMI PER TE!

JA DHE NJE POEZI QE I ESHTE KUSHTUAR NASER LAJQIT.

Ky Vigan i Shqiptaris


Gėzoju Shipni djalin qė rrite,
Mbaju Shipni, Qėndro kokėlartė.
Shembull Shipni si duhet Atdheu,
Se jeta shkurt e paska pat.

Shipni, hakut kurrė nuk t'dalim,
Shipni, pėr tya boll nuk ėshtė kurrė,
Nė udhėn e shenjt burrat edhe falin,
Pėr Nanėn Shipni edhe bahen urė.


Edhe ti Dardani qėndro e krenume !
Edhe juv miqė e shokė, du me ju ngushllue.
Naseri na e shtrojė udhėn drejtė,
Na mbetet ne ta ruajm amanet.

@ RUGOVA PRESS.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-10-13, 23:48   #83
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pėr Ty Dilaver Kosova!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
NJERI NGA RUGOVISTET ME TE FLAKET ISHTE EDHE NASER LAJQI-BONDI.
NASERI ISHTE THEMELUES I PORTALIT www.dardania.de, DHE ME AKTIVITETIN E TIJE ARRITI TE ISHTE DRITARE E VERTETE E LAJMEVE DHE KOMUNIKIMIT TE RUGOVISTEVE NGA E GJITHE BOTA.
NASERI ASNJE HERE S`DO TE HARROHET AI CDO HERE DO JETOJE NE MESIN TONE.
NASERI U NDA NGA JETA NE MOSHE TE RE , DHE ME DATEN: 28.02.2011 IKU PER TE MOS U HARRUAR KURRE...
LAVDI JETES DHE VEPRES SE NASER LAJQIT.
I PERJETSHEM KUJTIMI PER TE!

JA DHE NJE POEZI QE I ESHTE KUSHTUAR NASER LAJQIT.

Ky Vigan i Shqiptaris


Gėzoju Shipni djalin qė rrite,
Mbaju Shipni, Qėndro kokėlartė.
Shembull Shipni si duhet Atdheu,
Se jeta shkurt e paska pat.

Shipni, hakut kurrė nuk t'dalim,
Shipni, pėr tya boll nuk ėshtė kurrė,
Nė udhėn e shenjt burrat edhe falin,
Pėr Nanėn Shipni edhe bahen urė.


Edhe ti Dardani qėndro e krenume !
Edhe juv miqė e shokė, du me ju ngushllue.
Naseri na e shtrojė udhėn drejtė,
Na mbetet ne ta ruajm amanet.

@ RUGOVA PRESS.
Dhe,ashtu kjoft!

thon se,"Te tillet lindin rralle"
dhe sa do te mundohem tu ngjaim nuk mundim!
Mendoi qe dhe shkenca e parashef si te tille.thenjen,

Megjithate, kujtesa eshte shahe ne vete..ajo si harron njerzit qe len mbresa te mira ne mesin e tjerve...dhe kjo te ben se menduari!,,,a mos valle kan dhe ni jete, ne tjeter bote?! (per ata qe iken nga ne.)

"PRANDAJ NGUSHLLIME FAMILJES se-Naser Lajqit!...NE QDO PERVJETOR TE TIJ.

Njiheri Lavdi z.BOND!per punen e pashoq ketu ne Dardani.

me nderime Natyra.


natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.