Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-04-08, 14:30   #121
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mirret dikush nga ju me Sport dhe Cfar ???

peshkim.
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-04-08, 15:09   #122
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mirret dikush nga ju me Sport dhe Cfar ???

Sporti eshte pjese e kultures, nje forme (menyre) qe bene pjese ne jeten time te perditshme .. Gjate sezonit te dimrit me shume me fites dhe sporte qe kultivojne forcen.

Gjate pranveres, veres me shume e shftytezoj natyren , zakonisht duke bere vrapim ne natyre te hapur dhe note .

Pa kete aktivitet nje dite do t'me dukej shume e manget (e pa kuptim) !!
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 25-04-08 nė 15:11
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-08, 17:14   #123
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: A mirret dikush nga ju me Sport dhe Cfar ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LABI
Sporti eshte pjese e kultures, nje forme (menyre) qe bene pjese ne jeten time te perditshme .. Gjate sezonit te dimrit me shume me fites dhe sporte qe kultivojne forcen.

Gjate pranveres, veres me shume e shftytezoj natyren , zakonisht duke bere vrapim ne natyre te hapur dhe note .

Pa kete aktivitet nje dite do t'me dukej shume e manget (e pa kuptim) !!
mos rrej LAB, se kur e ki pas foton te profili ajo kallezon qe ti vetum ndoshta je marren me leximin e sportit ne ndonje gazete se per sport jo vrap e qesi fjali sportive nuk e besoj hiq
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-08, 17:53   #124
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mirret dikush nga ju me Sport dhe Cfar ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga >>{SpOnGeBoB}<<
mos rrej LAB, se kur e ki pas foton te profili ajo kallezon qe ti vetum ndoshta je marren me leximin e sportit ne ndonje gazete se per sport jo vrap e qesi fjali sportive nuk e besoj hiq
Disi e kam nje ndjenie qe prej se kam lind mirrem me aktivitete sportive.

Nje periudhe deri ne moshen junior , kam qene i angazhuar ne sporte kolektive, gjegjesisht ne futbolle... Me pastaj pas kesaj periudhe kam jam marre me atletike , disiplina e shtigjeve te shkurta te vrapit -perkatesisht SPRINTER... Pas kesaj pasi qe ky sport ne Kosove nuk ofron kushte per t'a praktikuar , ne menyre te rregullt qe 7 vite merrem me fittness dhe bodybuilding .


Mendja shendosh ne trup te shendosh


__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.