Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-08-04, 23:09   #1
Anonymous
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Hakeri bullgar e sulmon Al-Kaidėn

Njė bullgar e ka sulmuar para disa ditėve web faqen e Al-Kaida dhe e ka vendosur njė porosi nė tė cilėn e fton vendin e vet nė tė cilėn thotė qė Bullgaria duhet tė merr qėndrim tė fortė kundėr terroristėve. Ai ka sulmuar faqen e organizatės Tahid Val Jihad, terroristat e kanė pėrdorur kėtė faqe pėr tė publikuar e video materialeve nė tė cilat shihet vrasja e pengut korean dhe bullgar nė Irak. "Moto e jonė nuk ėshtė sy pėr sy, dhėmb pėr dhėmb" ka shkruar hakeri i panjohur. Hakerat bullgar kanė paralajmėruar se do tė hakmerren pėr vrasjen e pengut bullgar gjatė muajit korrik dhe zhdukjen e njė shtetasi bullgar gjatė kėsaj kohe.


  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-08-04, 22:18   #2
ArMMeNDii
 
Anėtarėsuar: 03-01-04
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 56
ArMMeNDii e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek ArMMeNDii
Gabim Re: Hakeri bullgar e sulmon Al-Kaidėn

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga admin
Njė bullgar e ka sulmuar para disa ditėve web faqen e Al-Kaida dhe e ka vendosur njė porosi nė tė cilėn e fton vendin e vet nė tė cilėn thotė qė Bullgaria duhet tė merr qėndrim tė fortė kundėr terroristėve. Ai ka sulmuar faqen e organizatės Tahid Val Jihad, terroristat e kanė pėrdorur kėtė faqe pėr tė publikuar e video materialeve nė tė cilat shihet vrasja e pengut korean dhe bullgar nė Irak. "Moto e jonė nuk ėshtė sy pėr sy, dhėmb pėr dhėmb" ka shkruar hakeri i panjohur. Hakerat bullgar kanė paralajmėruar se do tė hakmerren pėr vrasjen e pengut bullgar gjatė muajit korrik dhe zhdukjen e njė shtetasi bullgar gjatė kėsaj kohe.
shum informacjon i mir mirpo ti i nderuar nuk ke shenuar se per cilen web faqe behet fjal kisha pas qef te sho linkun e faqes


__________________
[img]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/078.gif[/img]
[img]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/019.gif[/img]
ArMMeNDii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.