Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-02-05, 11:31   #1
(lena)
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Vendndodhja: Finland
Postime: 12
(lena) e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek (lena) Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek (lena) Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek (lena)
Gabim Ēka mendoni pėr Zanfina Ismailin?

Pershendetje te gjithve!!!

Qfar mendoni per Zanfina Ismailin???

Un mendoj qe esht nje kengtarare shum simpatike dhe serjoze...
Dhe kendon bukur..e ka Stilin e vet.... Mua me pelqen Zanfina shum por edhe Adelina Ismailin esht nje yll i kosoves te ton...


Un mendoj qe Adelina dhe Zanfina jan Shum Kralica...
Pershendetje!!!


(lena) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-02-05, 16:13   #2
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mire,po kralica nuk jan :lol:
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-02-05, 15:55   #3
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

krejt sendet zanfina ismajli mundet ti bej pervec se te jete kengetare paaa
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-02-05, 17:45   #4
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

valla persoinalisht sum pelqen hiq edhe ska kurfar zani veq eh palidhje knon ashtut si tana kengetaret e sotit
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-02-05, 18:58   #5
prishtinasja
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 224
prishtinasja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Personalishte nuk me pelqen zeri i saj se leje ma me kercy nuk ka lidhje hiq
__________________
thelbi i jetes eshte ndryshimi
prishtinasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-02-05, 19:06   #6
Mex
 
Anėtarėsuar: 05-02-05
Vendndodhja: Kosove
Postime: 19
Mex e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Eshte hera e pare qe po shkruaj ketu,paska shume tema interesante,por gjithashtu po verehet xhelozia e juve vajzave ketu ndaj Zanfina Ismailit.
Une personalisht si mashkull qysh jam,kur e shoh ne TV me vlon gjaku sa seksi eshte ajo! Gjithmone sa here qe del ne Tv eshte ndryshe nga hera e kaluar dhe ka trup shume te bukur,vallezon mire nuk gjuhet si budallic,e sidomos textet e kengeve te saja jane shume rinore dhe i pershtaten stilit te saj. :lol:
Mex Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-02-05, 21:11   #7
(lena)
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Vendndodhja: Finland
Postime: 12
(lena) e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek (lena) Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek (lena) Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek (lena)
Gabim

Te lumt Mex edhe un mendoj ashtu

Kalofshi mire
(lena) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-05, 11:07   #8
Bronx
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: Germany/München
Postime: 104
Bronx e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Bronx Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Bronx
Gabim

tung,

ndegjova shume kritika nga ju kunder zanfines. por ajo mua me pelqen shume, edhe kendon mire. edhe pse ndoshta zerin aq te mire nuk e ka.

me respekt
__________________
Statt zu klagen, daß wir nicht alles haben, was wir wollen, sollten wir lieber dafür dankbar sein, daß wir nicht alles bekommen, was wir verdienen.
Bronx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-05, 22:23   #9
Dr.Dre
 
Anėtarėsuar: 14-04-05
Vendndodhja: Kosove
Postime: 1
Dr.Dre e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Auuu,kjo eshte yll yll fare!
Pa shikoni njejere http://www.zeriyt.com/galeria/thumbnails.php?album=20
Mua me cmend "Potpuria" se si e kendon,dhe "Cocaina".I ka levizjet e sexy lady.S'ka fjale,nga kengetaret e reja eshte BOMB.
Love u Zanfina.
__________________
Vetem njeriu i madh,pranon madheshtine e tjereve.
Dr.Dre Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-05, 09:49   #10
MaLoKu
Illyria
 
Avatari i MaLoKu
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Vendndodhja: de
Postime: 44
MaLoKu i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek MaLoKu Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MaLoKu
Gabim

Per Zanfina Ismailin sa i perket bukurise se saj duket bukur ne TV po jo edhe Live, mua sme ka pelqy edhe shume, si zakonisht maska e zbukuron njeriun me shume.

Muzika e Z.I. per mua nuk eshte muzike, zeri i saj nuk me pelqen fare, kurse sa per kengen cocaine nuk ka te bej fare me cocainen, sidomos ne video klipin e saj paraqitet sikur ndonje reklame qe eshte bere me zanfinen. Video klipet e saja jane vetem reklame e vetes se vet dhe asgje tjeter, mundohet me ate te percjellin njerezit (meshkujt muziken e saj). Asaj i shkon shume te xhiroje ndonje skene romantike ose erotike ose te marr pjese ne ndonje video klip ku behet fjale per bitchies. Ashtu jam i bindur une.

Me rrespekt
MaLoKu
__________________
Gabimet drjetskhrimore mbani per veti ... skeni nevoj ti diksutoni
MaLoKu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-05-05, 10:07   #11
Vigan
 
Anėtarėsuar: 02-05-05
Vendndodhja: Manhattan 10028
Postime: 33
Vigan e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Krejt mire kendon e me te gjitha te mirat eshte No comment
po vetem me i shtu do kg, :lol: :lol:
Vigan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-05-05, 17:16   #12
K-man
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Vendndodhja: Chicago, SH.B.A.
Postime: 357
K-man e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Zanfina fizikisht eshte :shock: (wow), e per za deri diku...
__________________
Ēdo fillim i keq, e ka mbarimin e keq.
K-man Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-05-05, 00:43   #13
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim

shum e smut valla :lol:
__________________
Mfalni nese ju pengova najsen ,,
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-05, 10:12   #14
Vajza
 
Anėtarėsuar: 07-05-05
Vendndodhja: Kosove
Postime: 165
Vajza e ka pezulluar reputacionin
Gabim

...zanfina e bukur eshte ama nuk di me kendu...por sot nuk i intereson kujt se sa di te kendosh pos a je e bukur a di te "zhvishesh" te "dredhohesh"...etj....
(mjerim)..
Vajza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-05, 06:13   #15
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
krejt sendet zanfina ismajli mundet ti bej pervec se te jete kengetare paaa
mire e ki,as mua nuk me doket se zafina e ka marr rugen te cillen do te ket suksese.


__________________
armiku me i madh i njeriut eshte njeriu.
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.