Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-07-05, 17:20   #16
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
e nderuara MURGESHE
do doja te shtoja se nuk ka prind qe e rrit femijen e vet e edukon dhe ne fund e detyron qe ai te kujdeset per te pike se pari e mandej per familjen e tij kete nuk e kam degjuar kurre ndojhere e as qe kam informacione lidhur me kete.
perkujdesja per prinder eshte me deshire por sa e deshirojne femijet e tyre kete gje?
me dashuri flaka
Pajtohem me ty Flaka, dhe mu nga ky shkak qė ju paraqitni tek ne shqiptarėt ėshtė traditė qė brezat nuk bashkėjetojnė, por qė herėt bėhet pavarėsimi i brezave.
Pėrshėndetje.
jo de jo murgesha brezat nuk bashkejetojne logjike!
pershendetje
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-07-05, 18:14   #17
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Mendoj qe edukimi dhe arsimimi eshte baza me e forte per te qene nje familje e mire.Nese nje familje eshte e edukuar dhe e arsimuar ,aty eshte prezent edhe dashuria,rrespekti,rendi ,sinqeriteti,besimi etj.

me rrespekt
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 10:20   #18
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
Mendoj qe edukimi dhe arsimimi eshte baza me e forte per te qene nje familje e mire.Nese nje familje eshte e edukuar dhe e arsimuar ,aty eshte prezent edhe dashuria,rrespekti,rendi ,sinqeriteti,besimi etj.

me rrespekt
FALENDERIMET E MIA LALIOLI


Mendimit tuaj po edhe nje fjale ti shtohet vetem sa e sa prishet!
Ska fjale
Ashtu eshte
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 22:55   #19
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
Mendoj qe edukimi dhe arsimimi eshte baza me e forte per te qene nje familje e mire.Nese nje familje eshte e edukuar dhe e arsimuar ,aty eshte prezent edhe dashuria,rrespekti,rendi ,sinqeriteti,besimi etj.

me rrespekt
FALENDERIMET E MIA LALIOLI


Mendimit tuaj po edhe nje fjale ti shtohet vetem sa e sa prishet!
Ska fjale
Ashtu eshte
Flm Flaka per komplimentin
TE pershendes
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-05, 03:30   #20
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.