Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-01-06, 17:26   #16
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Daja POLIC
e pa mundur te jesh prizrenas e te mos ndegjojsh muzik türke
kam ndegjuar me heret pot tash jo nuk me pelqen dicka
Valla Daja POLIC prizrenase jam, ama muzik turke nuk dėgjoj :?
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-01-06, 21:13   #17
raptile
 
Anėtarėsuar: 07-11-05
Vendndodhja: dikun ne tok sjom jashtoksor
Postime: 103
raptile e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek raptile Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek raptile
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Daja POLIC
e pa mundur te jesh prizrenas e te mos ndegjojsh muzik türke
kam ndegjuar me heret pot tash jo nuk me pelqen dicka
Valla Daja POLIC prizrenase jam, ama muzik turke nuk dėgjoj :?
ka edhe turq qe nuk e ndegjojn muziken turke e le ma na qe jemi te kosoves e ju te prizrenit
__________________
- no keqkuptejshėn -
raptile Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-06, 14:07   #18
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

raptile edhe Prizreni i bjen n'Kosovė (ndoshta e din)...kshtu qė mos thuj "na qe jemi te kosoves e ju te prizrenit", por pėrgjithėsoje thuj "NA KOSOVARĖT"
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-01-06, 20:21   #19
raptile
 
Anėtarėsuar: 07-11-05
Vendndodhja: dikun ne tok sjom jashtoksor
Postime: 103
raptile e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek raptile Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek raptile
Gabim

thash ju te prizrinit se une nuk jam i prizrenit no keqkuptejshen edhe pse jom i presheves une e di se prizreni asht ne kosov
__________________
- no keqkuptejshėn -
raptile Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-06, 21:51   #20
fuli_88
 
Anėtarėsuar: 28-03-06
Vendndodhja: n .............
Postime: 33
fuli_88
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek fuli_88
Gabim tung

o njerz te forumit muzika turke me pelqen e ndegjoj nganjehere amo tu e pas muziken me qiftelija me ngu qato turke hiq mire jo hehehhehehehhehe
fuli_88 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-06, 11:22   #21
TONINO
Banned
 
Avatari i TONINO
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: Suisse
Postime: 277
TONINO i dashurTONINO i dashurTONINO i dashur
Gabim

une nuk e ndegjoj muziken turke por e shiqoj, edhe ata veq kur jan Turket se ata arkadashat hiq
TONINO Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-04-06, 00:39   #22
PROBLEMI
 
Anėtarėsuar: 19-04-06
Postime: 4
PROBLEMI
Gabim

[quote=Sy_kaltra]E dua muziken turke edhe m'pelqen shum shum dhe kam mbi 100 Kang turke si nga Nga Ibrahim tatlises,,Sibel Can, Emrah,Ebru Gundes,Mahsun Kirmizgul.Mustafa Sandal etj etj ..ama ket e kam perqef Menxi jam ty e prit Albumin e ri te Tina mbas ketij qe ishte Aramam :arrow: ]

boll mir mos me kan femrat shqiptare kush muziken turqve sja kish ngu po mendoj gjuhen e kan katastrofale kur folin si ato shpezt qurat kur piskasin qashtu e kan muziken si kur gurgullon uj kur vlon kur e qet me vlu ujn ashtu tingellon gjuha e tyne po sy_kaltra sigurisht e ka naj schatzy turk e ka pas kohra te bukra me to dhe keto muzika jan pjes e kujtimeve
PROBLEMI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-04-06, 01:00   #23
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

A s'po ju mbush synin muzika Shqipe a?
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-12, 19:37   #24
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Muzika Turke

Muazzez Ersoy eshte nje nder kengetaret turke qe me pelqen me shume.

Ka mundesi qe familja e saj te jete me origjine shqiptare.

Grant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-12, 19:39   #25
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Muzika Turke

Ne duet me Ibrahim Tatlises

Grant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-12, 19:49   #26
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Muzika Turke

Grant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-12, 20:00   #27
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Muzika Turke

Grant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-12, 18:24   #28
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Muzika Turke

Nje kengetare e re shume e talentuar.

Berna Karagozoglu

Grant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-12, 18:25   #29
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Muzika Turke

Grant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-12, 18:29   #30
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Muzika TurkeGrant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.