Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-06-08, 19:29   #1
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Pershendetje ....

Cili Shtet eshte Favorit i juaji ne ket Kampionat te Futbollit?
C'ka mendoni kush do behet Kampion Europe???


Un mendoj se Gjermanet


Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-06-08, 19:57   #2
DritonPR
 
Anėtarėsuar: 28-11-06
Postime: 1,824
DritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuar
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

KROACIA ole ole oooooo
DritonPR Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-08, 20:06   #3
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skyfter
Pershendetje ....

Cili Shtet eshte Favorit i juaji ne ket Kampionat te Futbollit?
C'ka mendoni kush do behet Kampion Europe???


Un mendoj se Gjermanet
FINALE
Gjermania me Portugalin
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-08, 20:56   #4
katana's
 
Anėtarėsuar: 29-05-08
Postime: 5
katana's i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

un shpresoj qe gjermania.....
katana's Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-08, 22:58   #5
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Shumica e analistve sportive, Gjermanin e shofin sikur favorite Nr 1, me shume edhe per shkak te orarit te lehte te ndeshjeve, ku ne grupe do te perballet me Austrine dhe Polonine autsajdere dhe me Kroacine te cilet evetualishte mund t'ia rembejne vednin e pare ne Grup Gjermanise ( zor qe ndodhe, por pi bjen fjala ).
Tjetra... Ne grupin B, te ashtuquajturin Grupin e "vdekjes" dy skuadrat e para qe sigurojne qerekfinalen kane gjasa te mira per te shkuar ne Finale respektivishte Gjysemfinale, pasi qe edhe per ato, njejte sikur per Gjermanin rrugen e kane te hapur .


Prognoza ime ; FINAL - GERMANY - ITALY ... Dhe Italija shpallet kampion i EU.
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-08, 23:02   #6
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

FORCA... ITALIA.... ...
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-06-08, 23:01   #7
elmaz
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1
elmaz i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

italia-franca ne finale
elmaz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-06-08, 22:54   #8
ExCeLL-
 
Anėtarėsuar: 20-01-08
Postime: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Pershendetje...

Un Kisha mendu Qe Spanje-France ne finale kan me qen..mirmbetshi..
__________________
"Lumturia esht si nje fluter, Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh..Por nese ndalon per nje ēast, Do te qendroj ne doren tende"
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-06-08, 23:47   #9
Etnical
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 376
Etnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

un mendoj qe FRANCA dhe GJERMANIA kan me mrri ne finale,dhe fitus shpresoj mu shpall Gjermania.....
Etnical Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-06-08, 23:52   #10
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Une mendoj se edhe kete vite ka me qene befasi ne Kampionatin Europjan si para kater vitev........
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-06-08, 23:57   #11
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Neser mendoj se fiton Zvicrra ... Hopp Schwiiz!
Portugezet dhe Turqit hmmm ..skam prognoze
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-06-08, 15:56   #12
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Croatia-EuropaMeister
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-08, 22:03   #13
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Adhuruest e futbollit Italian hala eshte heret me ndrru mendjen, po mendoj me adhuru tjeter ekip

Thnx. Holland
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-08, 22:06   #14
Alkimisti_ch
 
Avatari i Alkimisti_ch
 
Anėtarėsuar: 07-06-08
Vendndodhja: Univers
Postime: 1,457
Alkimisti_ch i dashurAlkimisti_ch i dashurAlkimisti_ch i dashur
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Deri tash Holada ka fitu me merite te plote edhe drejte me ju tregu me kan pelqye edhe me lojen qe kane apliku keshtu qe per mua favoriti kryesor per EM eshte HOLADA dhe SUEDIA
__________________
Qeveritaret jane valet, populli eshte era, shteti eshte anija, dhe koha eshte deti.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Alkimisti_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-08, 22:36   #15
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kampionati Europian Austri-Zvicerr 2008!

Italia sonte katastrofe ka qene... Holanda loje te mire ka bo... shpresoj ti shof keto dy ekipe ne finale//


__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.