Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-07-08, 16:08   #1
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Dafina Zeqiri

Atehere qfare mendoni per kete kengetare?
Per veten mendoje eshte yll i vertete .


http://www.youtube.com/watch?v=UWPUa...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=tkego...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=l4fVD...eature=related


__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-07-08, 16:29   #2
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Kenga i pabese me pelqen shum..prej dites te pare qe e kom ni..perndryshe nuk kam ndonje mendim te veqant per kete kengetare.. zerin e ka te bukur ..edhe vet e bukur..me shum s'di ehhee
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-07-08, 17:03   #3
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Me ngu e ngoj ama qaq n'qef se kom... bile qet kangėn e fundit qė e ka me Hekuranin (me spot), shumė kang palidhje.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-07-08, 17:06   #4
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga egi
Kenga i pabese me pelqen shum..prej dites te pare qe e kom ni..perndryshe nuk kam ndonje mendim te veqant per kete kengetare.. zerin e ka te bukur ..edhe vet e bukur..me shum s'di ehhee
te dua... e ke nje qillim... hahahhahaha... qeshtu thot n'atė kangė. Jo TĖ DUA, po te dua edhe jo QĖLLIM po qillim.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-07-08, 20:39   #5
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Me ngu e ngoj ama qaq n'qef se kom... bile qet kangėn e fundit qė e ka me Hekuranin (me spot), shumė kang palidhje.
Epo varet nga shija.
Une per here te pare e pash Dafinen ne TOP RTK dhe me la pershtypje shume kur kendoj live, shume bukur. Dhe menyra e kercimit etj. ka stilin e vet.
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-08, 10:40   #6
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Amina
Epo varet nga shija.
Une per here te pare e pash Dafinen ne TOP RTK dhe me la pershtypje shume kur kendoj live, shume bukur. Dhe menyra e kercimit etj. ka stilin e vet.
oP de. Secili n'shije t'vet
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-08, 13:04   #7
qokollada
 
Anėtarėsuar: 13-09-07
Postime: 103
qokollada
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
oP de. Secili n'shije t'vet
op de su bo e mire per ty asnjo,
veq kom qejf me dit qysh je, atehere do kisha thon edhe une diqka per ty dhe kisha thon se vertet nuk e meritojn me i dasht kengetaret.
qokollada Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-08, 16:52   #8
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qokollada
op de su bo e mire per ty asnjo,
veq kom qejf me dit qysh je, atehere do kisha thon edhe une diqka per ty dhe kisha thon se vertet nuk e meritojn me i dasht kengetaret.
A do ta qoj ni foto temen?!
Lexo bre ma mirė ēka thash!
Thash: Me ngu e ngoj ama qaq n'qef se kom...
Edhe ka t'mira mori edhe pėr mu... Shyhrete Behluli, shumė o ka m'pėlqen kohve t'fundit... nejse gjithmonė m'ka pėlqy ama qetash hala ma shumė... t'knaq kur t'knon, bile me t'keshne edhe kangėn e hjeshon.

Edhe bre ti ēikė, une thash pėr shije temen qy. A mos do me ma imponu shijen tane ti mu?! E jo valla se as shija jote nuk m'pėlqen mu.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-08, 22:37   #9
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
A do ta qoj ni foto temen?!
Lexo bre ma mirė ēka thash!
Thash: Me ngu e ngoj ama qaq n'qef se kom...
Edhe ka t'mira mori edhe pėr mu... Shyhrete Behluli, shumė o ka m'pėlqen kohve t'fundit... nejse gjithmonė m'ka pėlqy ama qetash hala ma shumė... t'knaq kur t'knon, bile me t'keshne edhe kangėn e hjeshon.

Edhe bre ti ēikė, une thash pėr shije temen qy. A mos do me ma imponu shijen tane ti mu?! E jo valla se as shija jote nuk m'pėlqen mu.
hahahhaa , po po gjithkush shijen e vete a,me pak ngjashmeri, sepse e adhuroj Shyhrete Behlulin( nime nuk e qela nje teme per te heheh)
__________________
"Someone like You....."

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Amina : 12-07-08 nė 22:39
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-07-08, 12:48   #10
qokollada
 
Anėtarėsuar: 13-09-07
Postime: 103
qokollada
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
A do ta qoj ni foto temen?!
Lexo bre ma mirė ēka thash!
Thash: Me ngu e ngoj ama qaq n'qef se kom...
Edhe ka t'mira mori edhe pėr mu... Shyhrete Behluli, shumė o ka m'pėlqen kohve t'fundit... nejse gjithmonė m'ka pėlqy ama qetash hala ma shumė... t'knaq kur t'knon, bile me t'keshne edhe kangėn e hjeshon.

Edhe bre ti ēikė, une thash pėr shije temen qy. A mos do me ma imponu shijen tane ti mu?! E jo valla se as shija jote nuk m'pėlqen mu.
po de Shyhrete Behluli tu cullaku kohes fundit si shum, po nejse pun e saj oshte soshte ka ma nin mue hiq, une sjam ka ta imponoj ty shijen tem ose te dikujt tjeter veq pom nervozon shume kur shtin hundet edhe thu kjo sban kjo ban ajo ashtu kjo kshtu, jo qishtu duhet jo kshtu duhet, qeky fanatizem spom pelqen, oshte normale qe shije e jote por nese nuk oshte shije e jote mos hyn me diskutu hiq qy.... jo bre qfar foto se soshte ka me intereson, masi muhabeti me ty spom shkon sdu as me te njoft :D p.s Amina hape temen Shyhrete Behluli se po duhet walla :p
qokollada Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-07-08, 13:36   #11
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qokollada
po de Shyhrete Behluli tu cullaku kohes fundit si shum, po nejse pun e saj oshte soshte ka ma nin mue hiq, une sjam ka ta imponoj ty shijen tem ose te dikujt tjeter veq pom nervozon shume kur shtin hundet edhe thu kjo sban kjo ban ajo ashtu kjo kshtu, jo qishtu duhet jo kshtu duhet, qeky fanatizem spom pelqen, oshte normale qe shije e jote por nese nuk oshte shije e jote mos hyn me diskutu hiq qy.... jo bre qfar foto se soshte ka me intereson, masi muhabeti me ty spom shkon sdu as me te njoft :D p.s Amina hape temen Shyhrete Behluli se po duhet walla :p
Ēka pi han mori fjalt e tua... ani ani haj se tuat jon... edhe mostretje nuk shkaktojnė Nihere po du me t'pa tani jo s'po du. Punė e madhe qy, se plasa une pėr me m'pa ti.
Une msoj edhe prej t'kqijave, qata kyqna n'biseda edhe ku t'osht mirė e edhe ku t'osht keq. Qy nihere... a veē me i lavdu edhe kur ta kan keq a?!
E njejta pi bjen... edhe ti, qysh m'kshillove mu, mos i lexo postimet e mia edhe qe super bohet tani.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-08, 21:31   #12
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

simpatike kjo vajza... ama veq nje kenge e kesaj me pelqen...
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-08, 21:35   #13
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Duffy aaa ?

Vetem kenga "Rralle e permalle" me pelqen !
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-08, 22:56   #14
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Eh shyqyr dolėn edhe do qė nuk pe adhurojkan Dafina Zeqirin, se ke ka menon kjo qokollada qė ja kom inati Dafina Zaqirit une. Jo ēiko (a grujo a), s'ja kom inati, po veē qefi njerit bre
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-08, 09:48   #15
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasja_
Duffy aaa ?

Vetem kenga "Rralle e permalle" me pelqen !
ndegjoje " I pabese" heheheh, coci hahah


__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.