Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-07-08, 10:07   #16
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qokollada
op de su bo e mire per ty asnjo,
veq kom qejf me dit qysh je, atehere do kisha thon edhe une diqka per ty dhe kisha thon se vertet nuk e meritojn me i dasht kengetaret.
krejt prej inati e ka, e tana qikjo nuk um pilqen, jo qikjo nuk um pilqen. Bile me shkrujten edhe tema sajna diqka ka me shkue me shkrujten nuk um pilqen, po nuk e len inati qe lexojna.

Valla mu me pilqen qikjo Dafina, bile prej qetashti halo ma shume kam me dashten vetum qe ja paska inati qikjo rilinda.
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-07-08, 14:14   #17
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga >>{SpOnGeBoB}<<
krejt prej inati e ka, e tana qikjo nuk um pilqen, jo qikjo nuk um pilqen. Bile me shkrujten edhe tema sajna diqka ka me shkue me shkrujten nuk um pilqen, po nuk e len inati qe lexojna.

Valla mu me pilqen qikjo Dafina, bile prej qetashti halo ma shume kam me dashten vetum qe ja paska inati qikjo rilinda.
Gutu te Zajmina shko shkruje... hajt vrap
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-08, 14:28   #18
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Qka eshte kjo bre !! Kengtare Privatushke apo !? (e Kafeve)
Le bre se tybe din kjo sa bojne 2 me 2 e lemo me kenuee psa Une ....

Njese Hina pak si felle, por s'me pelqen dhe Pik
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Arkza : 16-07-08 nė 14:29
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-08, 15:03   #19
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Qka eshte kjo bre !! Kengtare Privatushke apo !? (e Kafeve)
Le bre se tybe din kjo sa bojne 2 me 2 e lemo me kenuee psa Une ....

Njese Hina pak si felle, por s'me pelqen dhe Pik
o normal osht kjo pune sikur ajo dhelpna kur nuk mund me ja bo vije rrushit ka thane nuk osht i mire. Qeshtu edhe ti me qete rilinden prej inatit qe ja kini asaj dafines
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-08, 17:09   #20
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga >>{SpOnGeBoB}<<
o normal osht kjo pune sikur ajo dhelpna kur nuk mund me ja bo vije rrushit ka thane nuk osht i mire. Qeshtu edhe ti me qete rilinden prej inatit qe ja kini asaj dafines
Po breeeeee se Tjtre pune s'kam une veq me pas Inati !
E pse pra s'kam Inati me do e doeeeee ?
Ec ecc mos me njek nga te shkoj qyyyyyyy
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-08, 17:39   #21
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Po breeeeee se Tjtre pune s'kam une veq me pas Inati !
E pse pra s'kam Inati me do e doeeeee ?
Ec ecc mos me njek nga te shkoj qyyyyyyy
qka mu ke piken mori ti mue qeshtu, nuk osht pune me livrit njeri prej teje. une kesh tu shkrue per dafinen po erdhet ti edhe qajo rilinda vetum me shkrujten keq kundra qatyne qe jan ma te mirat.
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-08, 19:14   #22
Rizuana
 
Avatari i Rizuana
 
Anėtarėsuar: 01-07-08
Postime: 833
Rizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Si kengetare natyrisht se ende nuk e ka deshmu veten, akoma fillimi, ama po me duket nje fillim i mire i saj.

:D e per ne dukje bash po ma dojke zemra, qik e mire ishte edhe e bukur.
__________________
Krijesa mė e cuditshme nė Tokė: Njeriu!
Rizuana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-08, 22:42   #23
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga >>{SpOnGeBoB}<<
qka mu ke piken mori ti mue qeshtu, nuk osht pune me livrit njeri prej teje. une kesh tu shkrue per dafinen po erdhet ti edhe qajo rilinda vetum me shkrujten keq kundra qatyne qe jan ma te mirat.
Pash 'i Zot o Spongooo ē'a kieee?!
Ku po t'dhem?!
A je kan te doktorri ma frik?!
Nc nc nc...
Rilinda nuk ka than qė nuk m'pėlqen hiē, e as nuk e ngoj. Rilinda ka than: ME NGU E NGOJ PO QAQ N'QEF S'E KOM.
Dmth. Dafinėn as nuk e urrej, as nuk ja kom inati, po as nuk m'lshon shpirti mas kangve e mas saj.


Shėrim sa mė tė shpejtė ty!
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-08, 08:32   #24
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Talking Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Pash 'i Zot o Spongooo ē'a kieee?!
Ku po t'dhem?!
A je kan te doktorri ma frik?!
Nc nc nc...
Rilinda nuk ka than qė nuk m'pėlqen hiē, e as nuk e ngoj. Rilinda ka than: ME NGU E NGOJ PO QAQ N'QEF S'E KOM.
Dmth. Dafinėn as nuk e urrej, as nuk ja kom inati, po as nuk m'lshon shpirti mas kangve e mas saj.


Shėrim sa mė tė shpejtė ty!
o ti Jalldyze une e kom dijten qe osht ni gjumashe ne forum, amo qe edhe ti si qajo gjumashja flene nuk e kam dijten. Une qeta e kom shkrue parvjet e ti qetash ki ardhen. Une ju kom kallezue qe kini me shkue ne gjumin veroro - dimron edhe qekjo dite erdhe.

Une shkoj vetum te doktorrica, bile kur shkova thojke merr fryme edhe kur e kryjti ja nisi po kallezon a une ja kallezova pulsin e zemres ka sa ne sahat i rreh u habit edhe doktorrka.

Normal qe ja ki inati. Gjysta nuk ban, ajo tjetra qe nuk pe len asni milimeter ne mes nuk ban, qikjo Dafina nuk ban e cila be ban
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-08, 13:59   #25
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Qka eshte kjo bre !! Kengtare Privatushke apo !? (e Kafeve)
Le bre se tybe din kjo sa bojne 2 me 2 e lemo me kenuee psa Une ....

Njese Hina pak si felle, por s'me pelqen dhe Pik
hahahahahahhaha ti sigurt me muzik nuk merresh Arkza, zeri eshte ne nivel shume!
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-08, 14:04   #26
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rizuana
Si kengetare natyrisht se ende nuk e ka deshmu veten, akoma fillimi, ama po me duket nje fillim i mire i saj.

:D e per ne dukje bash po ma dojke zemra, qik e mire ishte edhe e bukur.
Rizuana, per at kam menduar edhe une. Me pelqen shume zeri i Dafines, isha e befasuar sa bukur kendoj live ne RTK. Dhe aftesia per te kenduar live, (e per ata qe kendojn e din sa veshtire eshte te kendosh live dhe ne te njejten kohe te transmetosh ndjenjat qe kenga deshiron te jap), e ben te talentuar. Shpresojme ne te ardhmen te kemi me shume nga kjo kengetare.
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-08, 14:52   #27
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga >>{SpOnGeBoB}<<
o ti Jalldyze une e kom dijten qe osht ni gjumashe ne forum, amo qe edhe ti si qajo gjumashja flene nuk e kam dijten. Une qeta e kom shkrue parvjet e ti qetash ki ardhen. Une ju kom kallezue qe kini me shkue ne gjumin veroro - dimron edhe qekjo dite erdhe.

Une shkoj vetum te doktorrica, bile kur shkova thojke merr fryme edhe kur e kryjti ja nisi po kallezon a une ja kallezova pulsin e zemres ka sa ne sahat i rreh u habit edhe doktorrka.

Normal qe ja ki inati. Gjysta nuk ban, ajo tjetra qe nuk pe len asni milimeter ne mes nuk ban, qikjo Dafina nuk ban e cila be ban
O pasha mue, nuk jam qaq e fiksume pas shkrimeve tua edhe nuk t'i njeki ku t'shkrun ti e me tu pėrgjigj. Rasisht e pash qė m'kishe pėrmen edhe tu pėrgjigja. Edhe t'lutna meno ma shumė pėr Dafinėn, ose pėr Gjystėn, ose pėr Artėn, veē mu mos m'pėrmen n'ēdo postim se lemza po m'nguc.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-08, 15:14   #28
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
O pasha mue, nuk jam qaq e fiksume pas shkrimeve tua edhe nuk t'i njeki ku t'shkrun ti e me tu pėrgjigj. Rasisht e pash qė m'kishe pėrmen edhe tu pėrgjigja. Edhe t'lutna meno ma shumė pėr Dafinėn, ose pėr Gjystėn, ose pėr Artėn, veē mu mos m'pėrmen n'ēdo postim se lemza po m'nguc.
Po jo be ty me t permenen, ani qeta qe nuk kan votu per mue o syt po me dhamin ku pi shof. Amo une kom ardhen ne perfundim se tan qata qe vlejne ti thu nuk bajn, a qata qe jon per kurgjo ti shkrun bajn qe per shembull nuk po ja permeni emnin se tybe ne meritoft, qatje ka funi e shkrujn si shpesh do emnin e tina.

A di be qka osht Gjysta Queen
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-08, 19:30   #29
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga >>{SpOnGeBoB}<<
o ti Jalldyze une e kom dijten qe osht ni gjumashe ne forum, amo qe edhe ti si qajo gjumashja flene nuk e kam dijten. Une qeta e kom shkrue parvjet e ti qetash ki ardhen. Une ju kom kallezue qe kini me shkue ne gjumin veroro - dimron edhe qekjo dite erdhe.

Une shkoj vetum te doktorrica, bile kur shkova thojke merr fryme edhe kur e kryjti ja nisi po kallezon a une ja kallezova pulsin e zemres ka sa ne sahat i rreh u habit edhe doktorrka.

Normal qe ja ki inati. Gjysta nuk ban, ajo tjetra qe nuk pe len asni milimeter ne mes nuk ban, qikjo Dafina nuk ban e cila be ban


Oh Spongi, nuk tregove qka mendon per Dafinen more ?? hehehe
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-08, 19:58   #30
Rizuana
 
Avatari i Rizuana
 
Anėtarėsuar: 01-07-08
Postime: 833
Rizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Amina
Rizuana, per at kam menduar edhe une. Me pelqen shume zeri i Dafines, isha e befasuar sa bukur kendoj live ne RTK. Dhe aftesia per te kenduar live, (e per ata qe kendojn e din sa veshtire eshte te kendosh live dhe ne te njejten kohe te transmetosh ndjenjat qe kenga deshiron te jap), e ben te talentuar. Shpresojme ne te ardhmen te kemi me shume nga kjo kengetare.
Shpresojme, i uroj suksese, Dafina eshte nder me te mirat.


__________________
Krijesa mė e cuditshme nė Tokė: Njeriu!
Rizuana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.