Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-01-10, 19:07   #121
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oltiana1
Zanzi pasi tė le pa mend nuk ėshtė e mirė fare , qenka kėngėtare qė ja humb njerėzve mendjen hahaha :P
Jo krejtve ( se ketu ne humbjen e mendjes nuk hyn femnat ) hahahah, kjo ju ndodh vetem mashkujve, ndersa per femna qe jav lund mendjen osht Meda
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-01-10, 19:55   #122
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zanzi/M
Jo krejtve ( se ketu ne humbjen e mendjes nuk hyn femnat ) hahahah, kjo ju ndodh vetem mashkujve, ndersa per femna qe jav lund mendjen osht Meda
tek qikat meda ska fije efekti,mendja ju lun grave se jau knone kangen ,ah dashni dashni e vjeter
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-10, 22:44   #123
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zanzi/M
Jo krejtve ( se ketu ne humbjen e mendjes nuk hyn femnat ) hahahah, kjo ju ndodh vetem mashkujve, ndersa per femna qe jav lund mendjen osht Meda
Zanzi ēfarė Mede ore mirė ka thėnė Eminja nuk po shkruaj gjė mė shumė hahahah .
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-10, 22:48   #124
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oltiana1
Zanzi ēfarė Mede ore mirė ka thėnė Eminja nuk po shkruaj gjė mė shumė hahahah .
Po me vjen mire qe paskna gabu
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-10, 22:53   #125
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zanzi/M
Po me vjen mire qe paskna gabu
Zanzi mos tė vjen mirė qė ke gabuar hahahah , po gabimet janė njerėzore edhe pse gabove :)
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-10, 10:01   #126
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oltiana1
Zanzi mos tė vjen mirė qė ke gabuar hahahah , po gabimet janė njerėzore edhe pse gabove :)
Poe me vjen mire ( mire me thene ) qe kokan njerzore. Po na duhet me i marr edhe opinionet e te tjerve ne lidhje me Meden, jo te debatojme vetem ne dy. A po te hapet nje teme lidhur me meden !1
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-10, 14:34   #127
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zanzi/M
Poe me vjen mire ( mire me thene ) qe kokan njerzore. Po na duhet me i marr edhe opinionet e te tjerve ne lidhje me Meden, jo te debatojme vetem ne dy. A po te hapet nje teme lidhur me meden !1
Unė thjesht ta ktheva pėrgjigjen qė ke menduar ashtu se nuk kam pėrse tė shkruaj pėr Medėn kur tema ėshtė pė Dafinėn po nejse .
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-10, 16:42   #128
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Ja ka anen !!!

Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-10, 20:25   #129
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasja_
Ja ka anen !!!

Po bre coci, e veqant eshte...
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-10, 09:14   #130
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Tybe copė e mirė ėshtė
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-01-11, 12:35   #131
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri eshte SUPER STAR me plot kuptimin e fjales, e cila u afirmua ne nje kohe rekorde, per mua eshte nje Ammy Winehouse.

Respekt
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-11, 15:26   #132
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Kenge e kenduar shume bukur

__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-12, 10:57   #133
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

http://www.botasot.info/img/dafinaledri5.jpg

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula fejohen zyrtarisht, shkembejn unazat
Kemi disa jave qe jemi pasionuar shume pas historise se dashurise se Ledi Vulajt dhe Dafina Zeqirit. Po i ndjekim hap pas hapi dhe kemi mesuar se javen e kaluar midis tyre ka ndodhur pikerisht ajo qe ne, ne gjuhen popullore, e quajme shkembim unazash.
Ne nje ambient shume familjar, mes shume pak te pranishmeve, Ledri dhe Dafina kane realizuar nje fejese tradicionale shqiptare. Lajmi na ka mberritur nga nje burim i afert i me ciftin, i cili ka konfirmuar se si Ledri ashtu dhe Dafina jane shume te lumtur me vendimin qe kane marre dhe qe ka qene fryt i dashurise se madhe qe kane per njer-tjetrin. Ne fakt, per Dafinen kjo nuk eshte hera e pare qe e provon fejesen, pasi tashme te gjithe e njohin historine e saj me Krenarin, me te cilin ishte fejeur per kater vjet, historia e cila perfundoi vetem kater muaj me pare.
Ndersa Ledri, i cili nga te gjithe njihet si nje Don Zhuan, qe ka pasur shume marredhenie me femrat, por asnje serioze, e ka per here te pare hedhjen e nje hapi te tille te rendesishem. Miqte e tij thone qe Dafina ia ka pushtuar zemren dhe ai nuk e ka menduar dy here perpara se te hedhe nje hap te tille te rendesishem.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-12, 22:02   #134
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dafina Zeqiri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin


Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula fejohen zyrtarisht, shkembejn unazat
Kemi disa jave qe jemi pasionuar shume pas historise se dashurise se Ledi Vulajt dhe Dafina Zeqirit. Po i ndjekim hap pas hapi dhe kemi mesuar se javen e kaluar midis tyre ka ndodhur pikerisht ajo qe ne, ne gjuhen popullore, e quajme shkembim unazash.
Ne nje ambient shume familjar, mes shume pak te pranishmeve, Ledri dhe Dafina kane realizuar nje fejese tradicionale shqiptare. Lajmi na ka mberritur nga nje burim i afert i me ciftin, i cili ka konfirmuar se si Ledri ashtu dhe Dafina jane shume te lumtur me vendimin qe kane marre dhe qe ka qene fryt i dashurise se madhe qe kane per njer-tjetrin. Ne fakt, per Dafinen kjo nuk eshte hera e pare qe e provon fejesen, pasi tashme te gjithe e njohin historine e saj me Krenarin, me te cilin ishte fejeur per kater vjet, historia e cila perfundoi vetem kater muaj me pare.
Ndersa Ledri, i cili nga te gjithe njihet si nje Don Zhuan, qe ka pasur shume marredhenie me femrat, por asnje serioze, e ka per here te pare hedhjen e nje hapi te tille te rendesishem. Miqte e tij thone qe Dafina ia ka pushtuar zemren dhe ai nuk e ka menduar dy here perpara se te hedhe nje hap te tille te rendesishem.

Po be than qe u fejun kishe :D


__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.