Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
Emri
Fjalėkalimi
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-01-04, 19:27   #1
nezi
 
Anėtarėsuar: 29-12-03
Postime: 115
nezi e ka pezulluar reputacionin
Gabim KUSH e MBYTI ne TORTUR makabre te MADHIN METUSH KRASNIQI

METUSH KRASNIQI i lindur dhe rritur ne fsh. DAJKOC te DARDANES.Nje atdhetar i paepur i kosoves.I ndjekur i burgosur nga rankoviqi ,pastaj nga titistet... IMADHI METUSH I PERBALLOI TORTURAT QETNIKE ME VITE POR NUK MUNDI TE PERBALLOJ TORTURAT ME QNJEREZORE NGA SHQIPFOLESI I UDBES serbosllave!!!!!!!!!!!!!!! pak pa vdekur THA .."ME MBYTI........................"NE fund te pergjigjeve do ju tregoj ,kush esht ai kriminel?????????????


nezi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-01-04, 15:20   #2
nezi
 
Anėtarėsuar: 29-12-03
Postime: 115
nezi e ka pezulluar reputacionin
Gabim KUSH E MBYTI NE TORTUR MAKABRE TE MADHIN METUUSH KRASNIQIN

Gjer me tani -asnje pergjegje -Me thuani athua valle...Vertet skeni ndegjuar e lexuar per DESHMORIN e kombit????mir, mir tani do ju them se kush na esht ai kryekriminel i udb-es icili tani kam ndegjuar se esht i paralizuar nga te keqijat qe u beri TRIMAVE DHE TRIMRESHAVE TE POPULLIT SHQIPTAR nder ta ishte edhe METUSH KRASNIQI KY DESHMOR KOMBI ne min e fundit te jetes tha: ME MBYTI NE TORTUR UDBASHI zymber zymberi....KUR DO VIJ AJO DIT TI GJYKOJ POPULLI TE GJITH KRIMINELET KUR DO VIJ AJO DIT.....?
nezi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-11, 06:38   #3
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,530
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: KUSH e MBYTI ne TORTUR makabre te MADHIN METUSH KRASNIQI

krye udbashat jan te rrespektuar punojne neper vende te ndryshme te punes e ti thue kur do te vie ajo dite qe ata te gjykohen -kryekrimineli i mitrovoces sylejman arifi esht i rrespektuar dhe e qon koken perpjete krenar q epunon ne komunen e mitrovices -se e kan shti aty te vetet me lidhje e me te njofshem - barbaria e te menduarit mjeran nuk ka fund dhe vet po ju jepin perparsi -ky milet esht i pakuptueshem ne vend se ta ndjekun neper qytet per poshtersite q e i ka be e rrespektojne qka ke me i be kti miletoi ky soj keshtu ehst prandaj patriotet vuajn gjith
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-11, 20:16   #4
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: KUSH e MBYTI ne TORTUR makabre te MADHIN METUSH KRASNIQI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nezi Shiko postimin
METUSH KRASNIQI i lindur dhe rritur ne fsh. DAJKOC te DARDANES.Nje atdhetar i paepur i kosoves.I ndjekur i burgosur nga rankoviqi ,pastaj nga titistet... IMADHI METUSH I PERBALLOI TORTURAT QETNIKE ME VITE POR NUK MUNDI TE PERBALLOJ TORTURAT ME QNJEREZORE NGA SHQIPFOLESI I UDBES serbosllave!!!!!!!!!!!!!!! pak pa vdekur THA .."ME MBYTI........................"NE fund te pergjigjeve do ju tregoj ,kush esht ai kriminel?????????????

nezi i nderuar


per METUSH KRASNIQIN kam ndegjue shum moti po bile esht nji figur e madh kombtare

po koha kur une kam ndegjue jam kan shum i ri nuk kam mujt me pas njohuri tjera


e di se ka qen frymzus i anti jugosllavizmit te imponuar


per ket personalitet duhet te hapet tema te KULTURA KOMBTARE
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-04-11, 10:15   #5
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,530
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Titulli: KUSH e MBYTI ne TORTUR makabre te MADHIN METUSH KRASNIQI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
nezi i nderuar


per METUSH KRASNIQIN kam ndegjue shum moti po bile esht nji figur e madh kombtare

po koha kur une kam ndegjue jam kan shum i ri nuk kam mujt me pas njohuri tjera


e di se ka qen frymzus i anti jugosllavizmit te imponuar


per ket personalitet duhet te hapet tema te KULTURA KOMBTARE
---------------------------------

shihe shihe qfar filozofije ky guri i madh antijugosllavizem i imponuar
hajde gjeje ket fjale ne kuptim


lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.