Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
Emri
Fjalėkalimi
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-02-11, 00:38   #1
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,645
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Qeveria e re !!!!!

Ja kush ėshtė qeveria e re
Sipas Klan Kosovės, qeveria pėrfundimtare do tė jetė nė kėtė mėnyre:
Hashim Thaēi, Kryeminister
Edita Tahiri, zv/kryeministre pėr Njohje dhe Politikė tė Jashtme,
Hajredin Kuēi, zv/kryeministėr pėr Rend e Ligj,
Bujar Bukoshi, zv/kryeministėr pėr Zhvillim Ekonomik dhe
Slobodan Petroviē, zv/kryeministėr pėr Kthim.

Sipas tė njėjtit burim,
Ministėr i Integrimeve do tė jetė Enver Hoxhaj,
Ministėr i Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė, Ramė Buja,
Ministre e Punėve tė Jashtme, Vlora Ēitaku,
Ministėr i Drejtėsisė, Hajredin Kuēi,
Ministėr i Punėve tė Brendshme, Bajram Rexhepi,
Ministėr i Kthimit dhe Komuniteteve, Sasha Rasic,
Ministėr i Mjedisit dhe Planifikimit Hapėsinor, Dardan Gashi,
Ministėr pėr Infrastrukturė, Fehmi Mujota,
Ministėr pėr Kulturė, Rini dhe Sport, Memli Krasniqi,
Ministėr i Pushtetit Lokal, Mahir Yagcilar,
Ministėr i Administratės Publike, Nenad Rasic,
Ministre e Tregtisė dhe Industrisė, Mimoza Kusari-Lila.

Ndėrkohė lista vijon me
Besim Beqajn si Ministėr i Ekonomisė,
Bedri Hamzajn Ministėr tė Financave,
Ferid Agani Ministėr i Shėndetėsisė,
Agim Ēeku Ministėr i Forcės sė Sigurisė sė Kosovės dhe
Blerand Stavileci Ministėr i Bujqėsisė, Pylltarisė dhe Zhvillimit Rural.


__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-02-11, 00:44   #2
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

Mas shumti po gzona per Agim Checkin. Ke tu met trotuareve per pak.
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-11, 00:49   #3
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,645
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
Mas shumti po gzona per Agim Checkin. Ke tu met trotuareve per pak.

Kam mbete une e Ēeku ( jo udhve - por trotoareve ) hahaha
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Oqeani : 22-02-11 nė 00:50
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-11, 00:57   #4
Etnical
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 376
Etnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

Mjerimi ma i madh i ksaj qeverie esht Bujar 3%,ktu u pa ftyra e ti e vertet turp per ta...
Etnical Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-11, 15:02   #5
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,645
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Etnical Shiko postimin
Mjerimi ma i madh i ksaj qeverie esht Bujar 3%,ktu u pa ftyra e ti e vertet turp per ta...


E kjo DHELPERA e kuqe !!!! ( UKA - lype llossssssssss! )

Duhet stuar se per pos ministrave do kete edhe 30 nen - ministra - Kalle KOSOVE kallaaaaaaaaaa
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-11, 22:04   #6
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????
__________________
Shteti kerkon angazhim
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-11, 22:30   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Etnical Shiko postimin
Mjerimi ma i madh i ksaj qeverie esht Bujar 3%,ktu u pa ftyra e ti e vertet turp per ta...

more ky bujari me 3% po qka me i ba hashimit me xhavitin e ibrahim kelmendin me 50% qe ja kena pague
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-11, 23:54   #8
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

u ba mire qe u forumu qeverai se vaj halli me pas perserit perseri zgjedhje veq dem ne popull po ndikon shume kjo
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-11, 00:07   #9
Veterani
*************************
 
Anėtarėsuar: 25-04-08
Postime: 147
Veterani i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

http://www.mtg-forum.de/spielerdb/up...01/kotzen2.jpg
__________________
Qeverit vijnė e shkojnė. Janė miqėsit e popujve ato qė mbesin ! (Mbretėresha Elizabet e II-ta)
Veterani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-11, 18:31   #10
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

qeveri he medettttttttttttttttttttttttt
__________________
Shteti kerkon angazhim
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-11, 20:31   #11
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=E7apc...ger_r2-2r-3-HM

hahahahahahah.....Video shume e forte qe i pergjigjet vendit dhe kohes

Te mirresh me Politike eshte bere DEMODE!
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-02-11, 19:00   #12
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

ngoni knenaj vllaznillak drenica nuk po dike me majt hyqmetin as llapi

si po vin punt prap gjakova me marr hyqmetin se na tjert nuk kishim lidhje per hyqmet
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-02-11, 19:04   #13
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

haj medet haj medet
__________________
Shteti kerkon angazhim
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-11, 16:23   #14
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

qeveria e re me miqt e vjeter shkie edhe me ket gogluqin e vos

kristofer dell


kryeministri dhe traktorat
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-11, 18:19   #15
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qeveria e re !!!!!

AKTUALE
Mustafa largohet nėse ndryshohet plani ekonomik i AKR-sė Nėse Koalicioni pėr Kosovėn e Re nuk e zbaton programin ekonomik nė Qeveri, atėherė deputeti qė pėrfaqėson grupin e ekspertėve E15, Muhamet Mustafa paralajmėron se do tė shqyrtojė edhe pozitėn e tij si deputet brenda koalicionit nė Kuvend.... Postuar: 02:58:14 / 02.03.2011
Kėshtu ka deklaruar ish-drejtori i Institutit Riinvest, Muhamet Mustafa nė njė intervistė dhėnė gazetės “Zėri”. Ai shpalosi edhe disa detaje lidhur me ofertėn dhe kundėrshtimin e tij pėr tė marrė postin e zėvendėsit tė Hashim Thaēi nė qeveri.
Mustafa tha se gjatė bisedimeve pėr koalicion me PDK-nė e ka kuptuar se nuk ka hapėsirė pėr tė realizuar qėllimet e tij, kėshtu qė ka vendosur qė tė refuzojė ofertėn e Hashim Thaēit. Pėrkundėr mungesės sė hapėsirės qė i ėshtė dhėnė nė Qeveri, ai thotė se tash pėr tash nuk ėshtė pishman qė


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.