Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-06-11, 11:35   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Lajme - thashe e thėme

Beyonce shtatzėnė?
Beyonce thotė se gjithnjė ka dashur qė tė bėhet mė fėmijė nė moshėn 30-vjecare. Tani ajo ėshtė 29-vjec dhe pėrvjetorin e ka nė shtator. Kėngėtarja deklaroi nė njė intervistė pėr CNN se ka dėshirė qė ta zgjerojė familjen e saj.
Intervista u regjistrua nė Londėr, ku Beyonce ndodhet pėr tė promovuar albumin e saj tė katėrt. Duke folur pėr bashkėshortin e saj, reperin Jay-Z, Beyonce u mjaftua duke thėnė se ai ėshtė i mrekullueshėm, pa thėnė detaje tė tjera.

"Jay dhe unė kemi marrė njė vendim qė tė bėhemi tė njohur pėr muzikėn tonė dhe jo pėr marrėdhėnien apo pėr skandalet", tha Beyonce.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-06-11, 11:40   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Rihanna rrėzohet nė skenė

ijon tė zgjatet lista e yjeve tė muzikės qė rrėzohen nė skenė gjatė koncerteve recitale. Kėtė herė ėshtė radha e Rinanna-s.
Pop Star-i ndodhej nė Canada nė Rexall Place in Edmonton, gjatė njė prej performancave tė saj, kur iu ngatėrruan kėmbėt edhe pėrfundoi nė tokė. (Shiko ketu). Fatmirėsisht nuk pėsoi asnjė dėm, ndėrsa vijoi tė kėndojė sikur nuk kishte ndodhur asgje.

Shkak pėr rrėzimin duken se kanė qenė cizmet me takė super tė lartė dhe rrotullimet e shpeshta.

Megjithatė gojėt e kėqija thonė se rėnia e saj ka qenė e planifikuar, me qėllim tėrheqjen e vėmendjes.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 12:14   #3
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

“La Fame di Camilla”, grupi i famshem muzikor me lider shqiptarKa dhene koncert dje ne Rome ne kuadrin e aktivitetit San Lorenzo Estate – Live Music City, ne piazzale del Verano, grupi La Fame di Camilla, tanime i konsideruar si nje nga me premtuesit ne panoramen muzikore italiane. Ashtu sic e kishin parashikuar kritiket dhe specialistet e muzikes, brenda nje kohe te shkurter grupi rok pop doli nga hija amatoriale dhe mberriti ne kanalet me te rendesishme te muzikes. Lideri i grupit eshte i riu shqiptar Ermal Meta, me origjine nga Fieri, prej 15 vjetesh me banim ne Itali.

Ne diskun e pare te grupit, Ermali nuk ka harruar te fuse dicka nga Shqiperia. Vepra e tyre e pare, e prodhuar nga Universal Music, mbyllet me kengen “Ne doren tende” te kenduar ne shqip. Tingujt emocionues te kitares krijojne nje atmosfere te embel, me tone nostalgjie. Jo me kot nje kritik e ka cilesuar muziken e grupit La Fame di Camilla si nje perkedhelje plot nostalgji.

Koncerti i Romes eshte falas dhe fillon ne oren 22.30 (San Lorenzo Estate Live Music City – piazzale del Verano).

Me poshte, ja lista e datave te turneut veror te grupit:

22 qershor Roma, San Lorenzo Estate - Live Music City

25 qershor Apani (BR), Torre Regina Giovanna

27 qershor Fucecchio (FI), Marea (me Giorgio Canali)

07 korrik Arezzo, Arezzo Festival – Anfiteatro Romano (hapja per Roberto Dell’Era - Afterhours)

09 korrik Borgo a Mozzano (LU), Festival Estate

14 korrik San Cataldo (LE), Italia Wave – hapja zyrtare e edicionit 25° te Festivalit Headliner te Wake Up Stage

17 korrik Bassiano (LT), Le Notti dell’Utopia

22 korrik Ciciliano (RM), Festa Birra 2011 (me Bud Spencer Blues Explosion)

04 gusht San Benedetto del Tronto (AP), Jonathan Disco Beach

15 gusht Modica (RG), Valle Ventura

03 shtator Treviso, Home Festival
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 14:07   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Klum bėn vallėzime tė nxehta pėr SealHeidi Klum pėlqen tė bėjė vallėzime seksi pėr burrin e saj Seal pasi mendon se ėshtė e rėndėsishme qė ēiftet e martuara tė kenė njė jetė tė shėndetshme seksuale.


Supermodelja gjermane, e cila rrit katėr fėmijė me kėngėtarin: Leni, shtatėvjeēar, Henry, pesė, Johan, katėr, dhe 20-muajshin Lou, thotė se ėshtė e rėndėsishme pėr ēiftet e martuara tė kenė jetė tė qėndrueshme seksuale dhe se asaj i pėlqen t’i zbukurojė gjėrat nė shtrat.

“Nuk ka asgjė tė keqe tė mbash llastik ēorapesh. Nuk po them se duhet tė vendosni shtyllė nė dhomėn e fjetjes dhe tė filloni tė lėkundeni nė tė. Por kjo mė pėlqen nganjėherė!”, ka thėnė Klum.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-11, 12:30   #5
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Tuna me foto tė reja seksi

Altuna Sejdi-Tuna, e cila javė mė parė i ka dhėnė fund martesės me Rilind Rekėn, kėto ditė ka realizuar njė set tė ri fotografish.

Kėngėtarja nga Maqedonia shfaqet superseksi nė kėto fotografi tė reja. Fotografitė janė realizuar nga fotografi i famshėm shqiptar Fadil Berisha.

Tuna sė fundmi ėshtė kthyer nė skenė me kėngėn e re “Dysheme”.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-11, 12:32   #6
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Minatori shan nė koncertin pėr Ramushin

Naser Gjinovci ka pėrdorė fjalė tė ndyta para publikut tė mbushur edhe me fėmijė, derisa bendi i tij “Minatori” pėrgatitej tė fillojė performacėn “live” nė koncertin e mbrėmshėm kushtuar Ramush Haradinajt.


Grupi Minatori nė fakt ėshtė i njohur pėr performancat e tyre “live” dhe refuzimet pėr tė kėnduar nė ‘playback’. Dhe derisa grupi pėrgatitej tė fillonte performancėn duke akorduar instrumentet, publiku filloi tė reagojė pėr zgjatjen e kėsaj pėrgatitje, ndėrsa pa u acaruar nuk ishte as lideri i grupit, Naser Gjinovci.

“Tė nderuar, elektronika nuk ėshtė nė nivelin tonė. T’q*** elektronikėn”, ka thėnė Naseri para se tė shtojė, “Kjo ėshtė njė kėngė mllefi”, dhe tė vazhdojė kėndimin.

Rokerėt mė pas ka performuan dy kėngė, qė tė dyja ‘live’, para se t’ia lėshojė skenėn kėngėtares Genta Ismalji, e cila pėrjetoi njė moment edhe mė tė keq.

Genta kėndoi miks, pasi ajo filloi nė “playback” para se CD-ja ‘e prishur’ tė ndalojė kohė pas kohe dhe t’i japė shans asaj tė tregojė aftėsitė e tė kėnduarit “live”. Por ajo u largua pas vetėm njė minute nga skena, pasi dėshtoi edhe zėrimi i kėngės sė dytė tė saj.

“Edhe unė po them tė njėjtėn gjė qė tha Naseri”, ka thėnė Genta, duke menduar pėr fjalėn “t’q***”, para se tė falėnderojė fansat dhe tė largohet me gjysmė kėnge tė kėnduar nga skena.

Atmosferėn mė pas e rregulloi NRG Band, qė edhe pse dinė tė kėndojnė “live” shumė mirė, ata kėnduan nė “playback” njė kėngė ritmike, CD e cila funksionoi pėr mrekulli.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-11, 19:17   #7
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Pippa Middletonit ia ruajnė prapanicėnPippa Middleton, motra e re e bashkėshortes sė princit tė porsamartuar britanik William, Kate, sė shpejti do tė bėhet me njė veturė tė blinduar, si dhuratė nga prindėrit e saj tė merakosur. Ata frikėsohen se qė prej martesės princėrore, kur prapanica e bujshme e Pippas tėrhoqi vėmendje nė opinionin mbarėbotėror, ajo mund tė jetė bėrė pre e sulmeve.

Dhe, pėr dallim prej motrės sė saj, Kate, 29-vjeēare, e cila tani mban titullin dukeshė e Kembrixhit, motrėn e saj 27-vjeēare nuk do ta mbrojnė pjesėtarėt e policisė mbretėrore. Babai i saj milioner, Michael Middleton, 61-vjeēar, dhe e ėma e saj, Carole, 55, duan t’i blejnė njė veturė tė blinduar “BMW” apo “Audi”, me vlerė prej 95.000 funte. Ajo do tė ketė xhama tė blinduar dhe mund tė vazhdojė rrugėtimin edhe nėse i shpėrthehen gomat.

Middletonėt kanė diskutuar rreziqet e mundshme me kryetruprojėn e princit William, tani dukė i Kembrexhit. Shqetėsimi kryesor i tyre ėshtė se ndonjė admirues i obsesionuar apo terrorist mund tė mundohet t’i afrohet Pippas. Besohet se ajo tashmė ka njė sustė paniku, e cila alarmon menjėherė policėt.

Susta tė tilla gjenden edhe nė shtėpinė e Middletonėve. Pippa shkaktoi njė sensacion si pėrcjellėse e parė e nuses nė martesėn e motrės sė saj me Williamin nė prill. Qė atėherė, njė grup nė rrjetin e madh social “Facebook”, nė internet, pėr nder tė bythės sė saj epshndjellėse, ka mbledhur mbi 230.000 admirues.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-11, 19:32   #8
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Doktori i Berlusconit: Ai bėn seks pesė herė nė ditė


Njė gjykatė nė Itali tė enjten dėgjoi se si njė kėrcimtare belly dancer dhe njė kėshilltare rajonale, e kishin argėtuar kryeministrin italian duke bėrė para tij puthje lesbike.

Bėhet fjalė pėr Karima El Mahrug, e njohur si Ruby, dhe Nicole Minetti, e cila u kthye nga njė higjieniste dentare nė politikane.

Dokumentet u bėnė publike nė gjykatė nė po tė njėjtėn ditė kur doktori personal i Berlusconit, tha se 74 vjeēari kishte fuqinė seksuale tė njė personi 15 vjet mė tė ri dhe mund tė bėnte seks pesė herė nė ditė pa asnjė problem.

Prokurorėt thanė nė seancė se shtėpia e Berlusconit ishte njė bordello.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-11, 19:36   #9
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Heidi: Jam mace e egėr nė shtratHiedi Klum dhe kėngėtari Seal janė nė martesė tashmė shtatė vjet dhe kanė katėr fėmijė, mirėpo sekreti i martesės sė tyre fshihet nė dhomėn e tyre tė gjumit. Kanė njė martesė pėr tė cilėn shumica ua kanė lakmi, kėshtu qė ėshtė vėshtirė tė ndalėsh kureshtjen dhe tė mos provosh ta mėsosh tė vėrtetėn se si Heidi dhe Seal arrijnė ta mbajnė lidhjen e tyre tė fortė.

Janė njoftuar nė vitin 2004 dhe janė martuar nė plazh njė vit mė vonė, ndėrsa ēdo vit i pėrsėrisin zotimet e tyre! Ata kanė katėr fėmijė sė bashku, por asnjėherė nuk i nėnshtrohen presionit tė jetės familjare dhe duken sikur janė nė ditėt e para tė lidhjes sė tyre. Dhe tani manekinia e famshme gjermane, pėr revistėn ‘Glamour’ ka deklaruar se nganjėherė nė dhomėn e gjumit di tė shndėrrohet nė njė mace tė egėr.

“Nuk ka asgjė tė keqe me veshje intime dhe halterė. Nuk dua tė them se duhet tė montoni shtyllė striptizi nė dhomėn tuaj tė gjumit, por nganjėherė pikėrisht kjo mė pėlqen. E pėlqej qė t’i bėj lėvizje erotike Seal-it, sepse kjo e ekciton mė shumė dhe pastaj unė pėrfitoj mė shumė nga ai. Thjesht, ai di si ta kėnaqė njė femėr, e nga ana ime arrij qė t’ia pėrmbush tė gjitha dėshirat e tij nė shtrat”, thotė Heidi, pėr tė shtuar se ende ėshtė e dashuruar deri nė vesh me Steal-in.

“Ai ėshtė seksi edhe kur fle. Ėshtė njeri i mrekullueshėm. Jam krenare qė mund tė them ‘po, ai ėshtė mashkulli im’”, ka shtuar Heidi. Ajo thotė se shumė kohė nė shtėpinė e saj qėndron plotėsisht e zhveshur dhe kjo nėnkupton se seksi gjatė ditės nuk mungon, pasi Seal nuk mund t’i bėjė ballė presionit qė vjen nga tė qenit e saj plotėsisht lakuriqe.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-11, 16:03   #10
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Adhuruese e lesbikeve

Aktorja dhe modelja si dhe vajza e rokerit tė famshėm Stevena Tyler, Liv Tyler, ishte mysafire nė njė emision televiziv kur ėshtė intervistuar. Me kėtė rast, ajo ka biseduar rreth filmit tė saj tė ri "The Ledge", ndėrsa udhėheqėsja televizive Chelsea Handler, i ka rrėfyer asaj se si shumė shoqe tė saj, tė cilat janė lesbike, janė tė dashuruar nė tė. Dhe zeshkania seksi me gėzim u ėshtė falėnderuar pėr komplimentin dhe ka deklaruar: “Edhe unė i adhuroj lesbiket!”.

E pyetur nėse ajo ka pasur ndonjė pėrvojė lesbike apo planifikon tė realizojė njė nė tė ardhmen, aktorja nuk ka dashur tė pėrgjigjet, duke shtuar se kėto dėshiron t’i mbajė pėr vete.

Liv nė trilerin "The Ledge", luan njė rol mjaft tė nxehtė dhe ngjarja e filmit kryesisht ka tė bėjė me seksin, drogėn dhe dashurinė. "Unė luaj rolin e njė tė droguare dhe njė prostitute, e cila pas pėrfundimit tė rehabilitimit fillon tė dalė me njė mashkull i cili ėshtė njė i krishterė i rreptė dhe pastaj martohet me tė. Mirėpo, mė vonė takon njė mashkull tjetėr i cili ėshtė ateist dhe me tė fillon aferė dashurie dhe mė pas nė kokėn e saj lufton me demonė tė ndryshėm”, ka treguar Liv.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-11, 16:11   #11
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Doktori i Berlusconit: Ai bėn seks pesė herė nė ditė


Njė gjykatė nė Itali tė enjten dėgjoi se si njė kėrcimtare belly dancer dhe njė kėshilltare rajonale, e kishin argėtuar kryeministrin italian duke bėrė para tij puthje lesbike.

Bėhet fjalė pėr Karima El Mahrug, e njohur si Ruby, dhe Nicole Minetti, e cila u kthye nga njė higjieniste dentare nė politikane.

Dokumentet u bėnė publike nė gjykatė nė po tė njėjtėn ditė kur doktori personal i Berlusconit, tha se 74 vjeēari kishte fuqinė seksuale tė njė personi 15 vjet mė tė ri dhe mund tė bėnte seks pesė herė nė ditė pa asnjė problem.

Prokurorėt thanė nė seancė se shtėpia e Berlusconit ishte njė bordello.
po italianet bajagi kan qejf me ba llaf,e ky tipi nashta anderr shef amo ne mrrifte njeher ne jave i ka dal boll,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-11, 17:53   #12
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
po italianet bajagi kan qejf me ba llaf,e ky tipi nashta anderr shef amo ne mrrifte njeher ne jave i ka dal boll,
po po, skan than kot, ku prek plaku; del gjaku
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-11, 12:58   #13
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Whitney Port, seksi edhe pa “photoshop”


Whitney Port realizoi kohe me pare nje set te fotografive seksi per revisten “Maxim”. Por, jo te gjitha fotografite e bera jane botuar, edhe pse “reality” ylli amerikan ka shumecka te tregoje edhe pa nderhyrjen me “photoshop”. Keshtu qe tani ne internet dolen ne qarkullim edhe keto fotografi (te pabotuara) ne te cilat Whitney para objektivit edhe pse nuk eshte ne pozat me te mira, prape se prape eshte terheqese dhe shume seksi.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-11, 14:51   #14
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Lori: Kurrė nuk do tė mė shihni nė foto me bikiniLori, e cila kėto ditė ka realizuar kėngėn e saj “Kthehu sonte” nė bashkėpunim me kėngėtarin Blero, ėshtė zotuar se publiku kurrė nuk do tė mund ta shohė atė nė foto me bikini.

Kėngėtarja nga Shqipėria aktualisht ėshtė duke u pėrgatitur pėr albumin e saj mė tė ri dhe kėtė verė nuk do tė ketė kohė pėr pushim, edhe pse do tė dėshironte tė kalojė ndonjė ditė nė Durrės.

Por, edhe nėse kalon ndonjė ditė nė plazh, Lori ėshtė zotuar se ka shans kurrė qė mediat tė kenė njė foto tė saj me bikini, siē ndodh me personazhet e tjerė.

Gjatė njė prononcimi pėr “Kosova Sot” ajo ka treguar se ndihet shumė mirė nė Prishtinė prandaj edhe jeton kėtu. Lori ka treguar edhe se ende ėshtė beqare dhe se nuk e lodh shumė trurin duke menduar pėr dasmėn e saj.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-11, 13:33   #15
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Tjetėr shqiptare nė pornografi

Modelja shqiptare, Argoneta Krasniqi, e cila jeton nė Zvicėr synon qė t’i hyjė industrisė pornografike. Ajo ėshtė 30-vjeēare dhe jeton nė qytetin e Cyrihut, ndėrsa pasi ka pozuar nudo pėr revista tė ndryshme, Argoneta preferon tė arrijė mė lartė me zhveshjen e saj.


Nė profilet nė rrjetet sociale, bukuroshja seksi poston herė pas here kėrkesa qė miqtė dhe fansat ta votojnė si modelen mė tė klikuar tė javės, nėpėr klasifikimet e ndryshme mes modeleve erotike.

Fotografitė e saj mund tė vizitohen nga personat e rritur, ndėrsa linjat erotike tani janė edhe mė tė nxehta falė pjesėmarrjes sė Argonetės, e cila figuron me emrin e saj tė vėrtetė, pasi mesa duket nuk ka asnjė lloj kompleksi pėr punėn qė bėn.

Pėrkundėr se konsiderohet si modele e pornografisė, fotografitė e saja janė mė shumė erotike dhe pėlqehen si tė tilla.

Si do qė tė jetė, Argoneta do tė jetė shqiptarja e dytė (qė njohim) qė do t’i futet pornografisė, pas Breanne Benson, e cila tashmė ka xhiruar disa filma tė kėtij zhanri nė SHBA.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju

Tags
brad pitt


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.