Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-07-11, 13:35   #16
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Tjetėr shqiptare nė pornografi

Modelja shqiptare, Argoneta Krasniqi, e cila jeton nė Zvicėr synon qė t’i hyjė industrisė pornografike. Ajo ėshtė 30-vjeēare dhe jeton nė qytetin e Cyrihut, ndėrsa pasi ka pozuar nudo pėr revista tė ndryshme, Argoneta preferon tė arrijė mė lartė me zhveshjen e saj.


Nė profilet nė rrjetet sociale, bukuroshja seksi poston herė pas here kėrkesa qė miqtė dhe fansat ta votojnė si modelen mė tė klikuar tė javės, nėpėr klasifikimet e ndryshme mes modeleve erotike.

Fotografitė e saj mund tė vizitohen nga personat e rritur, ndėrsa linjat erotike tani janė edhe mė tė nxehta falė pjesėmarrjes sė Argonetės, e cila figuron me emrin e saj tė vėrtetė, pasi mesa duket nuk ka asnjė lloj kompleksi pėr punėn qė bėn.

Pėrkundėr se konsiderohet si modele e pornografisė, fotografitė e saja janė mė shumė erotike dhe pėlqehen si tė tilla.

Si do qė tė jetė, Argoneta do tė jetė shqiptarja e dytė (qė njohim) qė do t’i futet pornografisė, pas Breanne Benson, e cila tashmė ka xhiruar disa filma tė kėtij zhanri nė SHBA.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-07-11, 14:46   #17
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Martini surprizon: Topless po, nudo jo!

Pėrfundimisht, modelja shkodrane qė jeton nė New York nuk merret vesh… Edhe pse guxoi tė dilte pa tė brendshme nė tapetin e kuq tė ēmimeve tė modės CFDA, pak javė mė parė, nė njė intervistė Angela ėshtė shprehur se nuk ėshtė nga ato modele qė pozojnė nudo.

E pyetur se a do tė pranonte tė pozonte nudo, shkodrania me linja tė pėrsosura ėshtė pėrgjigjur thjesht “jo”. E megjithatė, nė shumė prej fotove qė ajo ka kryer pėr reklama tė ndryshme, pjesa e sipėrme e veshjeve mungon…, ndėrkohė qė nė CFDA mungonte edhe pjesa e poshtme e veshjeve intime, gjė qė bie nė kontradiktė me pohimin e saj.

Pra, 25-vjeēarja Angela qenka me parimin “topless po, nudo jo”, edhe pse kėtė e kemi paksa tė vėshtirė ta besojmė, duke qenė se nė Nju Jork doli sikurse e kishte bėrė nėna me vullnetin e saj tė lirė, pėr t’u argumentuar mė pas me shprehjen: Nuk mė shkonin tė mbathurat me fustanin.

Ndoshta do tė kishte qenė mė mirė tė kishte realizuar ndonjė foto sesion nudo, natyrisht artistike, pasi mund tė dukej shumė mė bukur sesa me performancėn qė dhuroi gjatė parakalimit nė tapetin e kuq.

E pėrfolur pėr lidhjen “flash” me reperin e famshėm Kanye West e mandej pėr njė shėrbim fotografik shumė “hot” tė kryer me kėngėtarin Craig David, muajin qė lamė pas Angela rezultonte modelja mė e klikuar nė internet, duke lėnė pas emra tė njohur tė industrisė sė modės.

Kjo pėr shkak se tė gjithė rendėn tė shihnin fotot e saj me fustanin ngjyrė lejla qė i ekspozonte gjithēka. Ajo nga ana e saj le tė vijojė tė deklarojė se do pozojė ndonjėherė nudo!
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-07-11, 13:39   #18
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Reagon Bleona: Njerezit nuk janė normal, do tė dal me flamur shqiptar nė skenė


Bleona Qereti reagon shkurtimisht nė adresen e saj personale nė Twiter, per lajmin qė kėngėtarja mohon origjinen e saj shqiptare, duke mos falenderuar nė shqip.


Siē duket reagimet e shum njerėzve qė shkuan nė adresė te kėngėtares Bleona Qereti, kanė bėrė qė kjo e fundit tė reagoj, duke thėnė se do tė dalė nė skenė me flamurin shqiptar dhe duke i quajtur jo normal ata qė bėnė kritika ndaj saj.

“Ata (njerezit qė reaguan) nuk janė normal. Do tė dal me flamur shqiptar nė skenė, nė mundėsinė e parė qė do tė kem”, tha shkurt Bleona nė Twiter.

Nė ditėt nė vijim besojm se do kemi dhe njė reagim zyrtar nga Bleona rreth ēėshtjes nė fjalė.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-07-11, 14:56   #19
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

TUNA SEJDIU: “Ju tregoj pse mori fund martesa ime me Rilindin”


Asnjėherė nuk ka dashur tė zbulojė detaje nga jeta e saj private por e provokuar nga njė seri shkrimesh nė mediat, ka pranuar tė flasė pėr divorcin e saj. “Kjo ėshtė hera e parė dhe e fundit qė flas pėr kėtė temė”, thekson kėngėtarja. Pas keqkuptimeve me bashkėshortin, siē tregon, puna nuk i jep shumė hapėsirė pėr luks emocional. “Do tė bazohem nė thėnien se koha ėshtė ilaēi mė i mirė”, Rilindi ėshtė njė person perfekt. Nė tė ardhmen ekziston njė klimė pozitive edhe pėr shoqėri siē ndodh tek tė gjitha ēiftet moderne dhe tė divorcuar”, thekson Tuna.

Vetėm pas njė viti martesė me Rilind Rekėn, vendosėt qė pėr tė dy, mė mirė ėshtė tė ndaheni. Kur kuptove se ishit larguar nga njėri-tjetri?
Ne tė dy kishim njė jetė shumė dinamike. Kishim shumė mospajtime dhe para se tė mbarojė dhe luga e fundit e mjaltit vendosa qė mos tė viktimizohem mė shumė. Jemi ulur dhe kemi vendosur qė tė ndahemi pėr tė mirėn e tė dyve.

Mė rėndė e ke pėrjetuar momentin qė ke vendosur pėr ndarje apo idenė se ēfarė do tė ndodhė mė vonė?
Secili imazh i bukur i njė personi publik nuk e tregon brendėsinė e tij. Unė nuk jam e mbrojtur nga emocionet dhe nuk mbaj mbrojtėse tė gjelbėrt nė zemėr. Vendimin e kemi marrė qė tė pasojė diēka mė e bukur. Jam spontane nė kėtė aspekt, mbahem ashtu siē di, pasi jeta mė ka mėsuar tė ecė me kokėn lart.

Do e kishe pak mė tė vėshtirė tė merrje njė vendim tė tillė nėse ndėrkohė do tė kishit zgjeruar familjen?
Nuk jam person qė do tė kisha menduar “ēfarė do tė kishte ndodhur sikur tė ishte”. E jetoj tė sotshmen ashtu siē ėshtė.

Nė ēfarė raporte je tani me ish bashkėshortin?
Kuptohet qė tani momentalisht ka njė vakum mes nesh. Do bazohem nė thėnien se “koha ėshtė ilaēi mė i mirė”. Rilindi ėshtė njė person perfekt, sado qė mediat tė hedhin helm, ne tė dy njihemi shumė mirė. Nė tė ardhmen do ketė njė klimė pozitive dhe pėr shoqėri siē ndodh tek tė gjitha ēiftet moderne dhe tė divorcuar.

Jeni martuar relativisht e re. Cilat ishit tė pritshmėritė tuaja nga martesa si institucion dhe nga ēfarė je dėshpruar mė shumė?
Sa dukem e fortė, ndonjėherė e pranoj se jam naive. Pėrrallat hollivudiane e arritėn qėllimin edhe tek unė, dhe pėr kėtė arsye mendova se martesa ėshtė …., e di qė herėn tjetėr do mendohem mė mirė. Martesa ėshtė institucion deri kur nė mėnyrė perfekte ėshtė tek ne. Nuk mund tė them se martesa si hap ishte gabim tek unė. Mėsova shumė dhe jam pjekur nė njė mėnyrė.

Si ka reaguar familja jote?
Unė jam e lumtur qė rrjedh nga njė familje qė gjithmonė ka njė mendim tė lirė. Prindėrit e mi asnjėherė nuk janė pėrzier nė vendimet e mia sa i pėrket jetės time private. E kam pėrkrahjen e tyre si gjithmonė, edhė nė karrierė edhe nė jetėn private.

Pėr momentin a je emocionalisht e pėrmbushur?
Ėshtė e ēuditshme se shumė gjėra kanė ndodhur dhe unė vėrtetė jam e pėrmbushur. Puna nuk mė jep shumė vend pėr luks emocional. Kėtu janė miqtė e mi dhe si gjithmonė shijoj ēdo ditė nė shoqėri me ta. Ka pak ditė qė jam kthyer nga Turqia, kėtė javė do tė promovoj klipin, muajin tjetėr dhe njė klip tė ri… habitem ndonjėherė nga rrjedh gjithė kjo energji…

Kush pėrkujdeset tani pėr karrierėn tėnde? Kush financon projektet?
Prej disa vitesh kam tė angazhuar njė agjent pėr marrdhėnie me publikun, ai ėshtė Jellmaz Dervishi qė njėherit ėshte dhe redaktor zbavitės nė Alsat-M, ai ėshtė bashkėpunėtori mė i mirė i imi qė kujdeset pėr karrierėn time. Sa u pėrket projekteve, mė shumė i financoj vetė por ka raste kur edhe bashkėpunoj me ndonjė kompani komerciale.

Gazetat gjithmonė shkruajn pėr ty. A je mėsuar tashmė me kėtė prezencė kaq tė madhe mediatike?
Nė fillim nuk kam ditur si tė komportohem por me kalimin e viteve mėsova si tė reagoj dhe nė kohė tė caktuara ēfarė pozicioni tė marr, por mė duhet tė pranoj se muajin e fundit jam shokuar se sa i madh ėshtė kreacioni i mediave. Me tė vėrtetė, nuk e dija qė pėr 24 orė mund tė jem e pranishme nė tė gjitha portalet dhe tabloidet e mundshme shqiptare.

Ke deklaruar se je e destinuar qė jetėn ta kalosh gjithmonė me valixhe nė dorė. Kėnaqesh me tė vėrtetė me njė axhendė tė tillė apo dėshiron njė jetė mė tė qetė?
Nuk e di nėse kėnaqem apo jo pasi tashmė mė ėshtė bėrė pėrvojė. Nganjėherė do tė doja dhe mbyllesha nė njė dhomė pėr tė pushuar, por duke e njohur veten, kjo gjė nuk do tė kishte zgjatur mė shumė se 48 orė. Dua dinamikė dhe sakrifica. Jetoj nė vrap me kohėn!

Pushimet kėtė verė?
Tashmė e kam shfrytėzuar momentin dhe kam pushuar njė javė nė Greqi dhe njė nė Turqi, ku edhe isha e angazhuar me punė. Mė pret njė verė e nxehtė, dhe pėr kėtė nė shtator kam vendosur qė me shoqėrinė time tė udhėtoj drejt Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės me mbrėmje tė ēmendura nė Las Vegas.
Nuk e di nėse kėnaqem apo jo pasi tashmė mė ėshtė bėrė pėrvojė. Nganjėherė do tė doja dhe mbyllesha nė njė dhomė pėr tė pushuar, por duke e njohur veten, kjo gjė nuk do tė kishte zgjatur mė shumė se 48 orė. Dua dinamikė dhe sakrifica. Jetoj nė vrap me kohėn!
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-11, 17:46   #20
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Andrea: Vetėm unė mund ta kthej Messin nė formė pėr 6 minuta


Seks bomba nga Argjentina thotė se ka “ilaē” pėr tė kthyer Lionel Messi-n nė formė nė Copa Amerika, ku kombėtarja Argjentinase dy ndeshjet e para mezi morri dy barazime.Supermodelja argjentinase Andrea Rincon ka njoftuar opinionin argjentinas, tė cilėt janė tė shqetėsuar pėr formėn e dobėt tė Messi-t nė Copa America se ajo ka ilaēin pėr “pleshtin”.

“Ju njoftoj juve tė shqetėsuarave pėr kombėtaren dhe pėr Mess-in dhe trajnerin Sergio Batista se vetėm unė mund ta kthej Messi-n nė formė pėr 6 minuta”, ka deklaruar seks bomba Andrea Rincon.

“Unė mund ta bėj qė Messi tė luaj ndeshje tė mirė. Ka qenė me mua nė ndeshjen kundėr Spanjės ku e fituam. Mė ka thėnė se i sjell fat. Atėherė kemi qendruar bashkė vetėm 6 minuta”, tha modelja.

Opioni i gjėrė argjentinas dhe fansat e kombėtares e kanė bombarduar trajnerin Sergio Batista qė ti lejojė modeles sexy tė merret pak me Messi-n.

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 12-07-11 nė 17:48
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-07-11, 15:36   #21
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Lopez dėshiron ende fėmijė


Edhe pse i ka binjakėt Max-in dhe Emma-n, pop diva Jennifer Lopez planifikon ta zgjerojė edhe mė shumė familjen e saj. Sapo i kishte lindur binjakėt pati thėnė se nuk ka asgjė mė tė mirė nė botė sesa ndjenja e amėsisė.

“Roli i prindėrit ka rėndėsi mė tė madhe nė jetėn time. Sapo qė linda fėmijėt mendova se kėtė dėshirojė ta pėrsėris edhe njė mijė herė. E dua kėtė. Kjo ėshtė jeta”, tha tani Lopez, e cila shtoi se do tė ishte pėrsėri shumė e lumtur nėse do tė mbetej shtatzėnė.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-11, 13:15   #22
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Soni konfirmon shtatzėninė

Edhe njė tjetėr kėngėtare pritet tė bėhet nėnė e ajo ėshtė Soni Malaj.


Kėngėtarja nga Shqipėria ėshtė duke pritur fėmijėn e saj tė parė. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetė Soni e cila ka thėnė pėr “Gazetėn Shqiptare” se ėshtė shumė e lumtur me kėtė pėrvojė.

“Me thėnė tė drejtėn, barku akoma s’po duket edhe pse po hyj nė muajin e katėrt, siē duket ngaqė s’kam pasur fare dhe prej palestrės intensive qė kam bėrė duket njė bark mė se normal”.

“Unė jam nė mbikėqyrje intensive nga mjekėt kėtu nė Spanjė, pasi kėtu ekziston njė program i veēantė pėr gratė shtatzėna, ku tė bėjnė tė gjitha analizat e mundshme, tė vėnė nė dispozicion mjekun e familjes, madje edhe psikolog”, ka thėnė Soni, e cila tashmė prej njė viti jeton nė Spanjė sė bashku me bashkėshortin Mirko.

Ndėrkohė, sa i pėrket karrierės muzikore nga kėngėtarja pritet shumė shpejt lansimi i kėngės sė re, tė shkėputur nga albumi i fundit “Unik”, qė quhet “Nėn lėkurėn tėnde”. Albumi ka pasur njė sukses tė paparė dhe kėnga pritet qė tė kthehet nė njė hit veror.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-11, 19:11   #23
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Ndahen Lopez dhe Anthony

As martesa e tretė pėr Jennifer Lopez nuk ka arritur tė vazhdohet me sukses, pasi ajo dhe Marc Anthony kanė vendosur qė tė ndahen pas njė martese shtatėvjeēare.

“Ne kemi vendosur qė t’i japim fund martesės tonė. Ky ėshtė njė vendim shumė i vėshtirė. Ne duhej tė vinim nė njė pėrfundim tė arsyeshėm. Ėshtė e dhimbmshme pėr tė gjithė qė janė tė pėrfshirė dhe ne duam qė privatėsia jonė tė respektohet”, shkruan nė njė komunikatė tė pėrbashkėt tė ēiftit.

Jennifer Lopez ka filluar tė takohet me Anthonyn nė qershor tė vitit 2004, ndėrsa ata kanė pritur binjakė nė jetė nė vitin 2008. Kjo ishte martesa e tretė e Jennifer Lopez dhe e dyta pėr Anthonyn.

ps: Oqeani qe ku e ke shansen se kan thane e katerta e verteta ahahahhahaha
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-11, 19:33   #24
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Tuna Sejdiu ironi erotike: Unė vesh taka sa peni…yt

Kėngėtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu, e cila kohėt e fundit ėshtė divorcuar nga bashkėshorti Rilind Reka, duket se po e shijon mė sė miri “lirinė”.

Ajo realizoi njė klipin hot, “Dyshemeja”, ishte pėr pushime vetėm me femra nė plazhet e Turqisė, ka bėrė edhe disa foto tė reja super seksi, por sikur tė mos mjaftonte me kaq, nė profilin e saj nė facebook, nė komunikim e sipėr me fansat, ka shkruar: “Mbylle, unė vesh taka mė tė gjata sesa penisi yt”, me siguri duke iu referuar ndonjė mashkulli, me tė cilin po bėn ironi ose po tallet pėr organin e tij mashkullor.

A thua vallė ta ketė me ish-bashkėshortin?! Vetėm dy ditė mė parė, kėngėtarja qė tanimė ėshtė single, festoi 26-vjetorin e lindjes, rast me tė cilin falėnderoi fansat pėr urimet e shumta.
Ndoshta gjatė festimeve tė tej zgjatura, Tuna ka pirė aq shumė saqė nuk do i ketė dalė ende dehja… E themi kėtė, sepse nuk dimė ta shpjegojmė ndryshe!
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-11, 19:38   #25
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Doktori i Berlusconit: Ai bėn seks pesė herė nė ditė


Njė gjykatė nė Itali tė enjten dėgjoi se si njė kėrcimtare belly dancer dhe njė kėshilltare rajonale, e kishin argėtuar kryeministrin italian duke bėrė para tij puthje lesbike.

Bėhet fjalė pėr Karima El Mahrug, e njohur si Ruby, dhe Nicole Minetti, e cila u kthye nga njė higjieniste dentare nė politikane.

Dokumentet u bėnė publike nė gjykatė nė po tė njėjtėn ditė kur doktori personal i Berlusconit, tha se 74 vjeēari kishte fuqinė seksuale tė njė personi 15 vjet mė tė ri dhe mund tė bėnte seks pesė herė nė ditė pa asnjė problem.

Prokurorėt thanė nė seancė se shtėpia e Berlusconit ishte njė bordello.


Silvio Berlusconi rrėzohet nė vaskė, goditet nė kokė

Kryeministri i Italisė, Silvio Berlusconi, ėshtė lėnduar lehtė nė kokė, pasi qė u rrėzua nė vaskė, ndėrsa mjeku i tij, Alberto Zangrilo, ka thėnė sa ai ndjehet, mirė por ėshtė pak i lodhur.
“Silvio Berlusconi ėshtė rrėzuar nė vaskė dhe i ka rėnė me kokė. Ka qenė i lodhur. Me kėtė rast ka pasur njė tronditje tė vogėl”, ka thėnė Zangrilo pėr radion italiane Radio 24.
“Ēdo gjė ėshtė mirė, gjetja nė skaner ėshtė negative” ka thėnė Zangriolo dhe ka shtuar se Berlusconi ka marrė analgjetikė dhe ka kryer shėtitjen e zakonshme.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-07-11, 14:57   #26
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Berluskoni seks me dentisten, e emėroi mė pas kėshilltare

Kryeministri feminist italian, Silvio Berluskoni, u zbulua tė ketė pasur njė marrėdhėnie afeksioni me “organizatoren” e festave tė tij me prostituta. Deklarata nuk ėshtė thashethem, por u tha nė gjykatėn italiane.
Berluskoni, 74 vjeē, e bėri ish-dentisten dhe vajzėn e spektakleve, Nilole Mineti, 25 vjeēe, papritur njė kėshilltare rajonale, pa asnjė eksperiencė tė mėparshme nė politikė.
Mineti ndodhet nė gjyq, sepse akuzohet se ka dėrguar vajza nė festat bunga-bunga tė Berluskonit, duke i nxitur ato tė ofronin seks nė kėmbim tė parave dhe dhuratave.
Berluskoni kishte evituar gjithnjė tė pėrgjigjej mbi ndonjė lidhje me Minetin. Ishte avokati i saj qė tha dje nė gjyq se ka pasur njė marrėdhėnie.

“Mineti nuk ishte organizuese e festave, por njė prej vajzave qė kishin afeksion me kryeministrin. Disa prej tyre morėn “Land Rover”, tė tjera poste nė qeverisjen lokale”, tha avokati.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-07-11, 20:07   #27
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Afėrdita Dreshajn e nxjerrin me dhunė nga hoteli


Ka qenė njė pritje jo e mirė ajo qė i kanė bėrė administratorėt e njė hoteli nė Tiranė, kėngėtares nga Mali i Zi, Afėrdita Dreshaj. 25-vjeēarja mbėrriti nė Tiranė pėr njė qėndrim tė shkurtėr disaditor, ndėrsa i dashuri i saj Shpat Kasapi, kishte shkuar disa ditė mė vonė pėr t’iu bashkuar tė dashurės sė tij.


Mirėpo gjatė mungesės sė tij, Afėrdita u ndesh me njė tė papritur tė pakėndshme, veēanėrisht pėr njė femėr e cila ndodhet vetėm dhe i duhet tė pėrballet me administratorėt nursėzė tė njė hoteli tė konsideruar luksoz nė Tiranė.

Gjatė kohės qė Afėrdita ishte jashtė hotelit pėr tė realizuar njė shėrbim fotografik, administratorėt e hotelit ia nxorėn jashtė valixhet me pretendimin qė kėngėtarja kishte rezervuar vetėm pėr dy-tre ditė dhe jo mė shumė. Me gjithė kėmbėnguljet e kėngėtares pėr ta pritur derisa tė pėrfundonte punėt e saj, valixhet e saj u pėrfunduan jashtė dhomės sė hotelit.

Hoteli ndodhet nė njė zonė tė mirė tė Tiranės, pranė Stadiumit “Dinamo” dhe ėshtė i kushtueshėm, ku vetėm pėr njė natė duhet tė paguash 140 euro. Por mesa duket nė kėtė shumė parash nuk parashikohet mirėsjellja apo mikpritja nga personeli i hotelit.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-07-11, 15:22   #28
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Filmi porno i Marilyn Monroe nė ankand, kushton 500 mijė dollarė

Gjashte minuta film, por shume te nxehta te Marilyn Monroe-s, ne ate kohe 20 vjecare dhe e panjohur.
Filmi i shkurter daton vitin 1946 dhe eshte ne emer te Norma Jean Baker, e cila me vone do te mbiquhej Marilyn Monroe. Mashkulli qe ndodhet me te mbetet i panjohur.
Deri tani filmi pornografik ka qene prone e nje spanjoli me emer Mikel Barsa, i cili ka vendosur qe ne daten 7 gusht ta nxjerre ne ankand, dhe cmimi baze do te jete 500 mije dollare.
Filmi eshte i shoqeruar edhe me nje shenim nga Instituti kinematografik amerikan, ne te cilen thuhet ” Nese nuk eshte Marilyn, atehere eshte motra e saj binjake”.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-07-11, 15:33   #29
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Belen Rodriguez lė shumė pak gjėra pa nxjerrė

Ėshtė kthyer shpesh herė nė objekt tė lajmeve rozė dhe ka mbuluar kopertinat e revistave dhe gazetave. Tanimė Belen Rodriguez rikthehet me foto tė reja nė plazh teksa ka lėnė pak gjėra ka nxjerrė nė pah. Belen duket se nuk i mungon asgjė pėr tė qenė nė qendėr tė vėmendjes.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-07-11, 18:55   #30
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme - thashe e thėme

Ylli televiziv amerikan, Kim Kardashian, thotė se ajo gjithmonė e definon veten me anė tė stilit tė saj ‘seksi’.

30 vjeēarja e cila ėshtė e njohur pėr figurėn e saj atraktive dhe sensin tepėr tėrheqės tė veshjes, thotė se ajo duket mjaft mirė dhe gjithmonė sigurohet qė tė duket bukur.

“Stili im? Sigurisht, seksi. Mė pėlqen tė jem nė formė dhe duke pėrcjellur trendet. Unė gjithmonė kam definuar veten me anė tė stilit tim. Kėshtu komunikoj me atė qė jam”, theksoi Kim.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju

Tags
brad pitt


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.