Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-12-11, 04:01   #1
Besi:)
 
Anėtarėsuar: 08-11-10
Postime: 451
Besi:) e ka pezulluar reputacionin
Gabim Besim Kabashi 1976-2011

Njė lajm shume i prekur per gjithe Shqiptaret ku bokseri i njohur Shiqiptar qe la mbrengat te ne shqiptaret dhe zdriti ftyrat e shqiptarve me luften e tij ne Sportin e KickBoxit
Shprehi ngushllime familjareve dhe dashamireve te Besimit..


http://koha.net/?page=1,18,79471


Besi:) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-12-11, 06:00   #2
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Besim Kabashi 1976-2011

Kur vdes njė pjestar i popullit tim, ka vdekur njė pjes e ttrupit tim (Rugova).
Ngushllime.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-11, 08:29   #3
Gjiki
 
Anėtarėsuar: 25-11-11
Postime: 157
Gjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Besim Kabashi 1976-2011

ngushllime familjareve, ngushllime shqiptarise! :(
Gjiki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-11, 21:30   #4
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Besim Kabashi 1976-2011

ngushllime familjes ....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-11, 21:35   #5
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Besim Kabashi 1976-2011

.....ngushllime familjes dhe mbare kombit shqiptare,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-11, 22:13   #6
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Besim Kabashi 1976-2011

Ngushllime familjes dhe shoqeris se tij.
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-11, 22:15   #7
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Besim Kabashi 1976-2011

Zoti e meshiroft.


Vec,.. PS : Sa kampiona i patem bre ?! S'met karatist pa u bo kampion !
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-12-11, 20:52   #8
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Besim Kabashi 1976-2011

Ngushllime familjes ...

Mirepo (sic tha Makreshi) ose jane nja 200 federata t karates tai box kig box, kung fu, jiu jitsu, box. Ose spo na kallxojne ne kush osht kampion.

Me sa di une prej Enver Idrizit e kendej gjithmone shqiptart jane te paret ne te gjitga sportet luftarake.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zanzi/M : 06-12-11 nė 20:52
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-12-11, 21:11   #9
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Besim Kabashi 1976-2011

***

Ngushellime familjes...
P.S.
Per Zanzin dhe Makreshin:
1. Ekzistojne shume sporte luftarake: boks, tai boks, K1, Moui Tai (apo si i thone), karate, xhudo...e shume tjera.
2. Ne te gjitha keto sporte ka edhe shume Federata: WBO, WBA, WBC... e plot e plot tjera, sikurse edhe
3. Ne sejcilin nga keto sporte ka edhe kategori (sa ishin 10 a 12 a me teper)...


...keshtuqe, kur te llogariten (bahen hesap) te gjitha keto, eshte normale qe edhe nga mesi i shqiptareve ka shume kampionė...


Nejse, une nuk e njoh sportin sa duhet per te sqaruar dicka me me shume detaje. Besoj se mjafton me kaq.
*


__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.