Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-11-12, 15:45   #16
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Re: Rita Ora me flamur

Performancė fantastike e Rita Orės nė “European Music Award”
Sensacioni i muzikės botėrore, shqiptarja Rita Ora, ka hapur me njė performancė fantastike natėn e MTV “European Music Award”, por ėshtė kthyer duarthatė nga ceremonia. Rita, e cila sė fundmi ka lansuar videokėngėn e saj tė ri “Shine Ya Light”, tė xhiruar nė Prishtinė, nuk ka marrė asnjė ēmim pėrderisa ka qenė e nominuar nė dy kategori, atė pėr artistin mė tė mirė tė ri dhe pėr “Best Push”, njė ēmim qė kanali muzikor MTV ua ndan kėngėtarėve, tė cilėt marrin pjesė nė serinė e koncerteve “MTV Push”. Nė kategorinė pėr artistin mė tė mirė tė ri evropian ka fituar grupi “One Direction” qė ka mundur edhe artisten Lana del Rey. Ndėrsa nė kategorinė “Best Push” ka triumfuar Carley Rae Jepsen, e cila me hitin e saj “Call me Maybe” ka fituar edhe ēmimin kėnga e vitit nė Evropė. Megjithatė Rita Ora ka shkėlqyer teksa ka kėnduar hitin “R.I.P”, nė skenėn e Frankfurtit. Nė mediat botėrore ėshtė komentuar paraqitja e saj, sidomos dukja dhe skena kur ajo performon nė kafaz. Nė MTV EMA Justin Bieber ka fituar nė “Best Male”, Taylor Swift nė “Best female” e bendi “One Direction” , e qė kanė qenė triumfuesit mė tė mėdhenj tė kėtij viti nė “MTV EMA”


__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.