Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-05-06, 20:33   #181
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Gj.femrore
1.Besa
2.Rrezearta

Gj.mashkullore
1.Besnik
2.Rrezart
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-05-06, 21:07   #182
Mjekrra
 
Anėtarėsuar: 06-05-06
Postime: 2
Mjekrra i vlerėsuar jo keq
Gabim

Per meshkuj emer me te mire se Shaban nuk ka.

E per femra Hanife.
Mjekrra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-06-06, 17:06   #183
Dea IS
 
Anėtarėsuar: 24-01-06
Vendndodhja: Aty ku dua
Postime: 103
Dea IS e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Me pelqejne emrat e shkurter dhe qe kane kuptim p.sh.
Elita dhe Dielli
__________________
Po u tregoj vetem juve, mbajeni sekret
Dea IS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-06, 18:40   #184
seriozja_19
 
Anėtarėsuar: 28-06-06
Postime: 341
seriozja_19 shumė i dashurseriozja_19 shumė i dashurseriozja_19 shumė i dashurseriozja_19 shumė i dashurseriozja_19 shumė i dashur
Gabim

une per vete i pelqej emrat Petrit, Armend, Arlind kurse nga gjinia femrore: Eljesa dhe FIONA, por mos mi vjedhni aaa...

Ju pershendes, seriozja_19
seriozja_19 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-06, 21:14   #185
gjimnazistja
 
Avatari i gjimnazistja
 
Anėtarėsuar: 11-07-06
Postime: 160
gjimnazistja i dashurgjimnazistja i dashurgjimnazistja i dashurgjimnazistja i dashur
Gabim

per emra vajze erisa olta sara valbona py py sa shum ka
per djem bardhi alban si dhe shum shum te tjer
POR DUHET DITUR GJITHMON NJE GJE SE NJERIU E BEN EMRIN E BUKUR
gjimnazistja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:12   #186
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Si do te ishte emri i femijes tuaj?

ēfare emrash preferoni emra Shqiptar apo te huaj, qe tashme e dim qe ne mas te madhe preferohen emrat e huaj Emra serialesh .
Emrat e femijeve te mij do te jen gjithsesi emra Shqip .
Po ju ēfare mendoni ?
Jepni mendimin tuaj.
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:19   #187
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Anėtarėsuar: 09-11-06
Postime: 4,028
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Emrat qe me pelqejne:

1. Lavdrim
2. Muhamed
3. Ukbe
4. Sara
5. Sumeja
6. Gėzime
7. Pranvera
8. Dawud
9. Rumesa
10. Bekim
11. Besnik
12. Omer
13. Egzon
14. Besim
15. Ubejd

I dalloj edhe shume emra te tjere qe i pelqej, porse kane edhe familjaret e tjere ato emra, si psh; Yllka, Amire, Samire, etj!

E tash cilat emra ti deshiroje nusja le ti vendoje, se prej te gjithe ketyre asnjeri nuk e dalloj!
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:27   #188
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albanian eX|PerT
Emrat qe me pelqejne:

1. Lavdrim
2. Muhamed
3. Ukbe
4. Sara
5. Sumeja
6. Gėzime
7. Pranvera
8. Dawud
9. Rumesa
10. Bekim
11. Besnik
12. Omer
13. Egzon
14. Besim
15. Ubejd

I dalloj edhe shume emra te tjere qe i pelqej, porse kane edhe familjaret e tjere ato emra, si psh; Yllka, Amire, Samire, etj!

E tash cilat emra ti deshiroje nusja le ti vendoje, se prej te gjithe ketyre asnjeri nuk e dalloj!
I paske zgjedh do emra shuum t'mir sidomos emrin tem

InshAllah vjen dita dhe i perdor shumicėn e ktyre emrave t'bukur,..
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:37   #189
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Emėr i vajzės: Mirela
Emėr i djalit: Dardan
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:38   #190
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,320
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Djale Andi
Vajze Venesa
__________________
Stars can't shine without darkness!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:52   #191
prishtinasi
 
Avatari i prishtinasi
 
Anėtarėsuar: 09-03-06
Vendndodhja: Tokyo
Postime: 3,096
prishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Gj. femrore:
Lisa
Hana

Gj. mashkullore
Gent
Alban
prishtinasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:55   #192
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga prishtinasi
Gj. femrore:
Lisa
Hana

Gj. mashkullore
Gent
Alban
Ku e paske qellu si emrin tem bre
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:57   #193
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

s'kam shume preferenc.... a ju pelqejn emrat Altin, Arlind ose Edi ?
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 22:58   #194
prishtinasi
 
Avatari i prishtinasi
 
Anėtarėsuar: 09-03-06
Vendndodhja: Tokyo
Postime: 3,096
prishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Ku e paske qellu si emrin tem bre
A s'je Luana ti a? A po ma huazon pra emrin per vajzen!
Nejse mos u ngut nihere...se duhet me ngre najsen!
prishtinasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-07, 23:02   #195
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga prishtinasi
A s'je Luana ti a? A po ma huazon pra emrin per vajzen!
Nejse mos u ngut nihere...se duhet me ngre najsen!

Luana ne virtualitet kurse Hana ne realitet ....

edhe nje dashamir nga FD-ja ia ka len vajzes se vet Luana

Per hajr edhe ti te koft ,


h kjo e-martumja i ka fajet me ket ngreme bre zoti e hjekt hoo
hahahahhaahhahaahahahhaha


__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.