Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Astronomia
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės. 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 21-11-11, 13:28   #10
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: UFO-te..po- jo?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
......siq ka fillu te flitet me te madhe per keto fenomene eshte e mundur qe edhe me heret do te dime diqka vendimtare per keto. Nuk kam lexu libra ne lidhje me UFO-te por kam pershtypjen qe, ose do te jene nje arme perfekte e jahudive, ose jane nje krijes tjeter nga diku tjeter por nuk dyshoi qe egzistoin.
Hajro,
pasi te kam lexuar ne dise shkrime, me ke lene pershtypjen e nje person mjaft korrekt. Prandaj edhe me shtyri te te pergjigjem.
Te gjitha gjerat fillojne nga zeroja.
Nuk mund te pohosh dicka pozitive apo negative, pohuese apo mohuese...qe nuk e njeh.
Tek atehere kur fillon te merresh me dicka, fillon te bindesh...
...e te besosh.
Edhe besimi ne ate fillon nga zeroja deri ne 100.
Prandaj je shprehur mire kur ke thene qe nuk ke lexuar rreth kesaj teme, prandaj edhe je ne medyshje. Kjo eshte rruge shume me e mire se te japesh vleresime per dicka qe nuk ia ke haberin.


Une me qellim i postova ca tituj librash, te cilat konsiderohen si me te saktat sa i perket kesaje lemie.
Vetem ai qe i ka lexuar ato mund te jape vleresime.
Askush tjeter. Ama askush. Sepse nuk kane vlere. Ose, kane ZERO vlere.


Hajt tung!
***
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.