Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika > Dr Ibrahim Rugova 1944 - 2006
Emri
Fjalėkalimi
Dr Ibrahim Rugova 1944 - 2006 Mė 21 janar 2006 pushon sė rrahuri zemra e Presidentit tė Parė tė Kosovės, Dr Ibrahim Rugova 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 01-10-13, 05:22   #27
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: Titulli: Re: Rugova i pėrjetshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
Si gjithe tjeret prej betoni dhe Rugova.Askujt sju be prej argjendi!

Meqe,Rugova dhe pa shtatore ishte RUGOV...dhe do mbetet ashtu si duhet tjet burri.
Mė mirė do t`ishte t`ia kishit pėrkujtuar veprat.Kam frikė se mbaron diku pėr skrap si Tita dhe Enveri mbase nė trojet tona ideologjitė janė jetėshkurtra.
Vjen ndonjė mė i menqur ose mė i ēmendur dhe bėn kėrdi mbi tė.Mė fal,ndoshta skam tė drejtė tė flas kėshtu po pėrvoja bėn tė veten.Sidoqoft,na rroft Rugova edhe kėshtu edhe ashtu.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kercovari : 01-10-13 nė 05:23
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.