Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-08-04, 00:10   #1
mehas murtezani
 
Anėtarėsuar: 30-07-04
Vendndodhja: GOSTIVAR MAQEDONI
Postime: 21
mehas murtezani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mehas murtezani Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mehas murtezani Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mehas murtezani
Gabim SA ESHTE RINIA SOT E INTERESUT NE POLITIK

VERTET ESHTE INTERESANT NE RININ SHQIPTARE SKAN INTERESIM PER ME U MAR ME POLITIK .
DHE NESE SPO DIN CKA E BEJNE SIKUR E DIN ATE DHE KUR PO AFROHEN NDONJI ZGJEDHJE QOFT PRESEDENCIALE PARLAMENTARE APO LOKALE APO NDONJI PUN ME U AFRU AJO PARTI ATA TE RI SHQIPTAR MENJIHER E GJEJN NJI PARTI DHE ATINE MENJIHER ANTARSOHEM QE TE KEM NDONJI VEND PUNE APO TE KEN PROFIT .
DHE NESE AJO PARTI SPO JA PLOTSON DESHIREN E ATIJ TE RIUT SHQIPTAR DHE MENJIHER E NDROJN DHE SHKOJN TE AJO PARTI E CILA MENDON SE DE TI OFROJ NJE GJE ME TE MIR NE JETEN E TIRE.
DHE KA NDODH DHE PO NDODH QE NDONJI I RI SHQIPTAR NE RAST S E EKA NDO NI TE AFER TE NDONJI PARTI DHE I AFROJ NDONJI PUN POST NE DEG APO NEN DEG AJ I IRU SHQIPTAR EDHE PSE SPO DIN POLITIKEN SE SI ME JA NIS E PERFAQSON AT PARTI ASHTU SI MAS MENDIMIT VET SE CKA ME INTERSON POLITIKA ME DUHEN TE HOLLA A PER POLIT KA KUSH MERET.


__________________
me pelqen kjo faqe
mehas murtezani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-08-04, 08:53   #2
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje mehas murtezani. Une mendoj se me 3 gjera,rinija duhet te jet e kujdesshme: politiken,rrymen dhe femrat. Pasi qe nuk kan interesim per POLITIKEN dhe RRYMEN i kan ngel te miren me FEMRAT-zgjedhja me e mire -i pershendes dhe i deshiroj sukses.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-04, 09:07   #3
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po mirren tjert mjaft me politik edhe per te rit!! ata keshtu e ashtu na knaqen krejt!!!
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-04, 09:15   #4
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Rinija jone shqiptare eshte shum gjenerata e shendosh kombtarisht...te moshuarit nuk ka nevoj te shesin basma rinis se rinija jone eshte tue i korigjuar gabimet fatale te gjenerates se vjeter po te kishin qen ata si kjo gjenerata e re nuk dot ishim ku jemi po shum probleme kombtare dot zgjidheshin ma heret ne momentin e duhur si psh qe me 1941..
Rrinia shqiptare miret me politik dhe ashtu duhet te jete ner sa te mbyllet qeshtja jone madhore kombetare pra Rrini para ju mprift e mbara
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-04, 13:12   #5
genti_boy
 
Anėtarėsuar: 26-08-04
Vendndodhja: kosove
Postime: 29
genti_boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

rinia e kosoves pak a hiq ju intereson poloitika se shumica jane loddhur me politike.
__________________
ju pershendes te gjithve edhe uromeni edhe ju qe ju bashkangjita ahahah flm
genti_boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.