Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-10-04, 12:59   #1
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Syt

Pershendeje te gjit

Ajt tregoni qfar ngjyre te syve keni dhe qfar kishit pas deshir me i pas

Un i kam ngjyr kafe , po kisha pas deshir me i pas te kalter :lol:


Diana007 Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 13-10-04, 13:07   #2
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nderimet e mija Diana oo7 dhe pershendetje per temen e re.

Une i kam jeshile/kafe. Deshira ime eshte t'i kem katėrqosheli, hahahahahahahaha.
TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 13-10-04, 13:39   #3
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Ngjyren e syve e kam te perzier kaltert dhe gjelbert. Kur veshi diqka te gjelbert me riflektojn edhe gjelbert, ashtu kur veshi diqka te kaltert me riflektojn kaltert. E perndryshe te perzier.

Po me deshir i kisha pat te kaltert sikur qielli.


pershendetje diana007

tung
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 13-10-04, 14:53   #4
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe une i ka te ngjajshem me te kaltrushit po te une ka edhe ngjyre te kafet,nuk mundem mu percaktu ne nje ngjyr por dominon e kalterta
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 13-10-04, 15:00   #5
Nita_ch
 
Anėtarėsuar: 16-08-04
Vendndodhja: zvicer"FERIZAJ"
Postime: 42
Nita_ch e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Nita_ch
Gabim Nita_ch

Pershendetje qika_pr. Edhe un i kam si te kaltrushit te perzier kaltert dhe gjelbert. Dimrit i kam masshum te gjelbert a Veres i kam ma shum te kaltert.
Nita_ch Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 13-10-04, 18:46   #6
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

te kaltert si qielli :shock: po kisha deshir ti kem te zi
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 13-10-04, 19:36   #7
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

PERSHENDETJE ,
Na falni por nuk e di qfar ngjyre te syve kam,, sepse pasqyren e kam te vjeter ,, bardh e zi,,

hmmmm ne te vertet si paska pas fajet pasqyrja por syt i kam te zi
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 13-10-04, 20:20   #8
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kurr drite nuk kame nevoje te kyqi,syte e mi bejne drite haaaaaaaaaaa
me tha nje mike para 18 viteve,ajo mendonte se po te kesh sy te kalterte
keku ska nevoje te prodhoje rryme haaaaaaaaaaa.
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-10-04, 01:07   #9
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mmmm syt i kam te kaft me te gjelbert perzim...
E kam deshir ti kem ose te gjelbert shum te qelt,ose te kaltert si dita kur esht e fresket ose ngjyrhiri si ata qent Husky mmm!
Shpesh perdori lensa te kaltert...
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-10-04, 01:13   #10
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Syt

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Pershendeje te gjit

Ajt tregoni qfar ngjyre te syve keni dhe qfar kishit pas deshir me i pas

Un i kam ngjyr kafe , po kisha pas deshir me i pas te kalter :lol:
Hmm :roll: nuk e dijė saktėsisht, por si duket ashtu edhe unė i paskam!

e unė nuk po i ngjyrosi fare, po i lė ashtu si janė :lol: :lol: :lol: edhe mirė qė nuk ka ngjyrė pėr sy, se ēka me ble njeriu mė sė pari ngjyrė pėr kėpucė, pėr flokė etj, etj :lol: :lol: :lol:
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-10-04, 07:50   #11
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendeje dhe faleminderi per pergjigjje ,o Zot u kan qyj kesh :lol: qfar pergjigjje te mira i keni dhen ,
pershendeje Turist, Gentian, Krokodilli e te gjith se jen pergjigj
kalofshit mir
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-10-04, 10:21   #12
Seari
 
Anėtarėsuar: 12-10-04
Vendndodhja: Prizren
Postime: 6
Seari e ka pezulluar reputacionin
Gabim pershendetje

met kallzu drejt qekjo tem pom doket palidhje aaa e sa i perket syve i kom hiq pa ngjyr se kur kum le kishin harru me mi ngjyros
Seari Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-10-04, 13:03   #13
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

i kam te kaft por do kisha pasur deshire mi pase te gjelbert
anna Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-10-04, 14:19   #14
Elena
 
Anėtarėsuar: 01-09-04
Vendndodhja: PR
Postime: 4
Elena e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Syt

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Pershendeje te gjit

Ajt tregoni qfar ngjyre te syve keni dhe qfar kishit pas deshir me i pas

Un i kam ngjyr kafe , po kisha pas deshir me i pas te kalter :lol:
Diana shume lehte e ki me thjerreza mundesh mi bo qfare dush

pershendetje
__________________
Tung tung
Elena Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 15-10-04, 08:38   #15
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te ngjajshem me te Turistit i kam ama kisha pas qef me i pas te verdh :P
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.