Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumit 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 27-08-04, 00:10   #1
mehas murtezani
 
Anėtarėsuar: 30-07-04
Vendndodhja: GOSTIVAR MAQEDONI
Postime: 21
mehas murtezani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mehas murtezani Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mehas murtezani Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mehas murtezani
Gabim SA ESHTE RINIA SOT E INTERESUT NE POLITIK

VERTET ESHTE INTERESANT NE RININ SHQIPTARE SKAN INTERESIM PER ME U MAR ME POLITIK .
DHE NESE SPO DIN CKA E BEJNE SIKUR E DIN ATE DHE KUR PO AFROHEN NDONJI ZGJEDHJE QOFT PRESEDENCIALE PARLAMENTARE APO LOKALE APO NDONJI PUN ME U AFRU AJO PARTI ATA TE RI SHQIPTAR MENJIHER E GJEJN NJI PARTI DHE ATINE MENJIHER ANTARSOHEM QE TE KEM NDONJI VEND PUNE APO TE KEN PROFIT .
DHE NESE AJO PARTI SPO JA PLOTSON DESHIREN E ATIJ TE RIUT SHQIPTAR DHE MENJIHER E NDROJN DHE SHKOJN TE AJO PARTI E CILA MENDON SE DE TI OFROJ NJE GJE ME TE MIR NE JETEN E TIRE.
DHE KA NDODH DHE PO NDODH QE NDONJI I RI SHQIPTAR NE RAST S E EKA NDO NI TE AFER TE NDONJI PARTI DHE I AFROJ NDONJI PUN POST NE DEG APO NEN DEG AJ I IRU SHQIPTAR EDHE PSE SPO DIN POLITIKEN SE SI ME JA NIS E PERFAQSON AT PARTI ASHTU SI MAS MENDIMIT VET SE CKA ME INTERSON POLITIKA ME DUHEN TE HOLLA A PER POLIT KA KUSH MERET.


__________________
me pelqen kjo faqe
mehas murtezani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.