Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Sporti
Emri
Fjalėkalimi
Sporti Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis .... 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 31-10-04, 12:57   #1
galqe
 
Anėtarėsuar: 26-10-04
Vendndodhja: VITI
Postime: 4
galqe e ka pezulluar reputacionin
Gabim Kush do te behete kampion i kosoves ne futboll?

Kampionati i 61 i futbollit kosovar eshte bere mjaft entuziazm se kush do te behet kampion?

sipas mendimit tim per titull do te luftojne Besa dhe Drita e Drita do te jete kampion?


E sipas jush kush do te jete kampion dhe cka duhet qe te behet qe te ndrrohet kjo pozite e palakmuar e futbollit shqipetar?


galqe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.