Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-09-09, 21:41   #16
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner
Po valla, nuk bon mu ngut se e prish diten per palidhje, duhet gjithmon me gjet menyra me zgjedh nje problem pa marr parasysh natyren e saj apo shkaktarin.
shih kjo qe i myt gjinen per ni sms hahahahahahahahahahaahahhaa
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-09-09, 21:57   #17
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Hahaha qa menove moj, hala pom keshet me at sms :D....kejt fajet i ka Peja-Boy. Kejt ai mka shti me dyshu prej asaj temes pse mashkujt e martuma dalin me tjera :devil: "biggrin:


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
shih kjo qe i myt gjinen per ni sms hahahahahahahahahahaahahhaa
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-09, 14:43   #18
thellenza
 
Anėtarėsuar: 12-05-08
Vendndodhja: Te pellumbi
Postime: 4,679
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Aw: Kush ėshtė Shkaktar I Mosmarrėveshjes Nė Dashuri?

Ai i cili eshte ma i pa kuptushem. Nganjehere edhe te dy mund te jene.
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga thellenza : 28-09-09 nė 14:43
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-09, 23:16   #19
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

mvaret dhe ne cfare familje jan rrit. familja ime per vete jan te urte dhe shume mikprites. sbesoj se gruaja ime do kishte problem te jetonte me mua. e rendesishme asht respekti ndaj familjes. po se pati nuk jeton dot me mua
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 12:38   #20
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

dreqi qe te rrine ne supall,e te flete sabah akshome
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-09, 15:11   #21
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Mosmarrveshja ....
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-09, 15:15   #22
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner
Hahaha qa menove moj, hala pom keshet me at sms :D....kejt fajet i ka Peja-Boy. Kejt ai mka shti me dyshu prej asaj temes pse mashkujt e martuma dalin me tjera :devil: "biggrin:
Hahahahahahahahahahahaha.....Le se tkom shti me dyshu po ma e keqja e kom Ngarku edhe ate shume me tu lajmru gjdo 20 minuta tash !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-09, 15:23   #23
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

... pluralizmi!
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-09, 15:24   #24
AlbaSoft
 
Avatari i AlbaSoft
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Postime: 1,741
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Dyshimet, jo sinqeriteti ...
__________________
99% t'bukuris t'1 femnes munesh me fshi , me 1 Pallom t'lagt !
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 20:04   #25
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

xhelozia qe shendrohet ne semundje i ben njerzit e padurushem....
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 20:12   #26
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
xhelozia qe shendrohet ne semundje i ben njerzit e padurushem....
Njė prej tyre, por shkaktari kryesor ėshtė kur vdes dashuria nė dashuri!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 23:44   #27
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Ju ka rrit denimi, qdo 5 minuta, veq fol ti hajt hajttttttt hahahahahahahha saher te folsh ka ni minut po ja shkurtoj, don me met ingrati ne shpi e mu knaq hahahha :D

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
Hahahahahahahahahahahaha.....Le se tkom shti me dyshu po ma e keqja e kom Ngarku edhe ate shume me tu lajmru gjdo 20 minuta tash !!
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-09, 09:19   #28
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Hahhaahha, hajgare po bajna na :D


Nuk ka femer se ja mer femres tjeter mashkullin, eshte vete mashkulli qe nuk di qka do ne jete edhe qeshtu mos jau leni fajet qikav hahahaha....DANG vula


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku2
Femra qe ja merr femres-shoqes dashnorin/burrinPs: Roadrunner..., tish kon qashtu bre... me fl une qeshtu per inxhet e forumit, e kta qyqaat me sjell po kta spo guxoj bree ahaha
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-09, 09:43   #29
ritaaa
 
Avatari i ritaaa
 
Anėtarėsuar: 28-09-09
Vendndodhja: jasht kosoves me shpres nje dit te kthehem kosove
Postime: 131
ritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithėritaaa i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Pershendetje

nuk mundem me ba shkaktar as gjinin femrore por as ate mashkullore
varet se prej qfar fillun mos marveshja por jam shum e sigurt se femrat veq po ne qoftse i humb ndjenjat per te nuk e don me nje fjal, se femrat nuk dojn ndarje shumica e femrave do te vdes me qato si e do e femrat nguten pak por veq ndoshta nga gjelozia apo i duket se nuk ka dashuri ndaj saj
na femrat shumica nuk rrim me mashkull per rahmet si thot nje fjal popullore.
na jem te kqija pak se dojm shum shum me na dasht edhe me na ndegju edhe mos me shiku dike tjeter veq neve me nje fjal veq na me kan.
a shumica e mashkujve jan jan shkaktar se lakmojn shum se mashkuj po ne qoftse shohin diqka ma seksi apo ma t bukur se ato si e kan e harrojn ate afer kjo eshte
por dashuria e teper sjell edhe mos marveshje se fillon gjelozia e kohen e sodit eshte veshtir te mos ket gjelozi

me respekt ritaaa
ritaaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-09, 09:51   #30
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

a ban me lexu nojher ne ket forum se ne dashuri gjithqka shkone mire,dhe njerzit nuke kan mosmarrveshje i knaqen jetes dhe jane te lumtur,mosmarrveshja linde ateher kure njerzit vetem kan harru se duhen apo nuke kane afersi me njeri tjetri,dhe dihet qka i sgjidh kto mosmarveshje,mi dhan shmingac ne te djatht ja te shmajte dhe mi nda rruget,,,,,


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.