Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 23-12-04, 15:11   #16
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mir se na ke ardh Dreni30 ,kalofsh mir ne FD

T pershede, Diana :P
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-12-04, 21:28   #17
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dreni qudi qe s'te kam pa kur je regjistru uffff veq ti me mbete pa te pershendet ,

ishalla kalon ne mesin ton si eshte ma e mira , kqyr ruju se ka plot qika e po te rrotullohen dikah mend e po rrin tani ma shume kohe ne internet :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-12-04, 14:17   #18
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Re: Une jam Dreni.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dreni30
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales

I nderuar "Dreni30" mireseardhjen ne forumin DARDAN ta uron edhe Honesty.

Kalofsh caste sa me argetuese.
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-05, 19:33   #19
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Une jam Dreni.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dreni30
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales

I nderuar "Dreni30" mireseardhjen ne forumin DARDAN ta uron edhe Honesty.

Kalofsh caste sa me argetuese.

Honesty te falenderoj per desherim mireseardhje edhe une te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete.
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-05, 19:40   #20
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dreni30 me fal qe qenkna vonuar ne ket tem pakes,po me mire von se hiq.
Te pershendes i nderuar,dhe te uroj qaste te kendshme ketu me ne.

ēdo te mire per ju Zoteri,dhe njeherit ta uroj: me Fat Bajramin,te gjitha te mirat.


Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-05, 23:23   #21
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Une jam Dreni.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dreni30
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales


:shock: Po kur qenke prezentu more tii????? :roll: :roll:
Ja gati qenkam bėrė horė, me kalu kėtu pari sa herė e herė nė ditė e mos me tė pėrshėndet dhe me t'uru mirė se ardhje s'mė ka ndodhė as njėherė, vetėm me juve?! :roll: :roll:
Nejse si do qoftė tė pėrshėndesss shuumė dhe tė uroi mirė se ardhje ( edhe pse kaherė ke ardhė) mė mirė vonė se sa hiqq a! :lol:
Ku do qė je tė pėrshėndes ,gjithė tė mirat!

kalofshh bukur nė FD!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-05, 23:26   #22
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe une mbas Shejtonkes menjeher po te deshuiroj mireseardhje :lol: e doku doku keshtu nganjeher se tybe mire eshte ketu :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-05, 20:56   #23
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Aiiiiiiiiiiiiiiiiii, pika me rafte mue po si e paskam harrua me te bukurin, pas meje normalishte, me e pershendet, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :cry: :x


Oooooooooo Dreni, me qato numta permas emrit, edhe pse nuk t'kan vy kurgjo valla, te pershendes SHUME SHUUUUUUMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE por me pak se gjinin femerore valla :P :x

Vallha ato diqysh, pershendetjet po dalin prej mesit te zemres e per mashkuj, heheheh, si me zor po duhet mi nxjerr breeeeeeeee :x :lol: :lol: :lol:

Ishalla nuk ma zen rrugen najkund se, heheheh, i pa meshirshem jame :evil: :evil: :evil: :evil:


Te gjitha te mirat i nderuar dhe argetim te kendshem :lol: :lol: :lol: :lol:
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-05, 21:06   #24
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arbėri
Aiiiiiiiiiiiiiiiiii, pika me rafte mue po si e paskam harrua me te bukurin, pas meje normalishte, me e pershendet, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :cry: :x


Oooooooooo Dreni, me qato numta permas emrit, edhe pse nuk t'kan vy kurgjo valla, te pershendes SHUME SHUUUUUUMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE por me pak se gjinin femerore valla :P :x

Vallha ato diqysh, pershendetjet po dalin prej mesit te zemres e per mashkuj, heheheh, si me zor po duhet mi nxjerr breeeeeeeee :x :lol: :lol: :lol:

Ishalla nuk ma zen rrugen najkund se, heheheh, i pa meshirshem jame :evil: :evil: :evil: :evil:


Te gjitha te mirat i nderuar dhe argetim te kendshem :lol: :lol: :lol: :lol:

Arber te falenderoj shume per pershendetjen, ani pse prej mesit te zemres, mjafotn qe ajo te ipet.
More une sjam ka ta ze rrugen po kqyr ti mos me dil perpara se baj harakiri. :?: :idea: :arrow:
Qeshtu Arber e ishalla nuk po na zen sherri ne dyve. :evil: :evil:
Teren paskemi sa te duash shyqyr prej zotit. :lol: :lol: :lol:
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-05, 21:10   #25
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Dreni30 me fal qe qenkna vonuar ne ket tem pakes,po me mire von se hiq.
Te pershendes i nderuar,dhe te uroj qaste te kendshme ketu me ne.

ēdo te mire per ju Zoteri,dhe njeherit ta uroj: me Fat Bajramin,te gjitha te mirat.


Genta
Ani e nderuar me mire vone se hiq. :lol: :lol:
Edhe une njeashtu te falenderoj per pershendetjen.

Tung Dreni30.
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-05, 21:11   #26
IceGirl
 
Anėtarėsuar: 05-05-04
Vendndodhja: Heaven
Postime: 967
IceGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Dreni30 mire se ke ardhur..

Ju deshiroj qaste te kendeshme ketu ne mesin tone :)
IceGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-05, 21:12   #27
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Une jam Dreni.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dreni30
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales


:shock: Po kur qenke prezentu more tii????? :roll: :roll:
Ja gati qenkam bėrė horė, me kalu kėtu pari sa herė e herė nė ditė e mos me tė pėrshėndet dhe me t'uru mirė se ardhje s'mė ka ndodhė as njėherė, vetėm me juve?! :roll: :roll:
Nejse si do qoftė tė pėrshėndesss shuumė dhe tė uroi mirė se ardhje ( edhe pse kaherė ke ardhė) mė mirė vonė se sa hiqq a! :lol:
Ku do qė je tė pėrshėndes ,gjithė tė mirat!

kalofshh bukur nė FD!

Te kuptoj Shejtonka, se une zakonisht po rri te kafja, e ti vetem atje po me kerkon.
Ps. Njeriun ma te dashur sban me harru, po nejse pasi ta kam hatrin po ta fali.
Te falenderoj shume per pershendetje, Zemer. :oops: :lol:
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-05, 21:15   #28
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IceGirl
Dreni30 mire se ke ardhur..

Ju deshiroj qaste te kendeshme ketu ne mesin tone :)

IceGirl nje falenderim te veqante keni nga ana ime.
Kalo bukur edhe ti e nderuar.
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-05, 21:23   #29
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Mire se erdhe duke te deshiruar te kalosh per mrekulli,po shkurto ose brinjet ose kembet se te nxen dera edardanis.Haaaahahahahahahaha!
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-05, 22:02   #30
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dreni30
Arber te falenderoj shume per pershendetjen, ani pse prej mesit te zemres, mjafotn qe ajo te ipet.
More une sjam ka ta ze rrugen po kqyr ti mos me dil perpara se baj harakiri. :?: :idea: :arrow:
Qeshtu Arber e ishalla nuk po na zen sherri ne dyve. :evil: :evil:
Teren paskemi sa te duash shyqyr prej zotit. :lol: :lol: :lol:


Hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jo joooooooo, me tye e paska shume me leht se qe kam mendue, hahahahahahahahaha, nuk po mu dashka te zihem, po mjaftojka te qes nga binaret e ti po bejshe vet HARAKIRI, hahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo joooooo, kesaj radhe nuk e kam njet me bo far provokime, mos me ardhe deri te ai far harakiri, se belivallha bash djal i mire qenke, qyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.