Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-12-09, 15:49   #31
thellenza
 
Anėtarėsuar: 12-05-08
Vendndodhja: Te pellumbi
Postime: 4,679
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Eliza kopjon Lepa Brenėn...

Aiiii aaaaiiiii aiiiiiiiii, ēka paskeni thone, po i kopjojne bullgaret qe deri mbas luftes nuk e kan dite ku i bjen bullgaria, se leje mo llepabrenen jan rrite me te dhe e kan ngu deri sa ja ka fillu lufta . Edhe pse me duhet te them se nuk po shoh ngjashmeri te madhe ketu! Perndryshe Eliza eshte kengetare e mire dhe femer shume intelegjente per mendimin tim, e pelqej dhe i deshiroj suksese.
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-12-09, 09:09   #32
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Eliza kopjon Lepa Brenėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana
Dueti fitues i “Kėnga Magjike” meritoi jo vetėm ēmimin e parė, por u vlerėsua edhe si llok-u i artistėve. Por, pak ditė pas festivalit zbulohet njė e vėrtetė e hidhur. Eliza Hoxha ka imituar kryekėput jo vetėm modelin e flokėve, por edhe stilin e fustanit.Ashtu siē ka ndodhun herėt e shkuara, artistėt kosovarė preferojnė tė anojnė nė imitimet e tyre drejt kolegėve nga Serbia. Kėtė herė ka qenė kėngėtarja Lepa Brena, ajo qė ka frymėzuar Elizėn, e cila ka zgjedhur njė model flokėsh tė ngjashėm me atė tė koleges serbe. Madje ajo ka veshur gjithashtu tė njėjtin fustan tė tipit gladiator, qė ka mbajtur Lepa Brena nė njė nga koncertet e saj.
..shih shihh,ani e verte e hidhur!!!
Qy qy,ani edhe floket i paska sikur Lepa Brena,po ku me dite edhe cka ka si Lepa Brena,e artikull shkruesi nukka dashur ta publikoj,perndryshe skandal do behej.
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-01-10, 20:32   #33
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Eliza kopjon Lepa Brenėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana
Dueti fitues i “Kėnga Magjike” meritoi jo vetėm ēmimin e parė, por u vlerėsua edhe si llok-u i artistėve. Por, pak ditė pas festivalit zbulohet njė e vėrtetė e hidhur. Eliza Hoxha ka imituar kryekėput jo vetėm modelin e flokėve, por edhe stilin e fustanit.Ashtu siē ka ndodhun herėt e shkuara, artistėt kosovarė preferojnė tė anojnė nė imitimet e tyre drejt kolegėve nga Serbia. Kėtė herė ka qenė kėngėtarja Lepa Brena, ajo qė ka frymėzuar Elizėn, e cila ka zgjedhur njė model flokėsh tė ngjashėm me atė tė koleges serbe. Madje ajo ka veshur gjithashtu tė njėjtin fustan tė tipit gladiator, qė ka mbajtur Lepa Brena nė njė nga koncertet e saj.

Eww shum e quditshme kjo tem..

Ehmm kam marr sulme thjehst se kam ndegjua kenget e Yllit t emuzikes..

E shqiptaret po bejn kopje gjdo dit e me shumee...

Po thjesht e them shans nuk ka as kush te ben kopje Lepa Brenen.

Pse ..them sepse ajo ce nga fellimi ajo e trrgoj veten ne Publik me Zerin origjinal...
Gjdo gje me kopju Zerine saj jo kurree..!

Une cuditemm ne kengataret tona ..shqiptare pse mundohen kot.

p/s..e dija se marr sulme po thjesht vet po felloni..hahahahhah
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-01-10, 21:11   #34
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Eliza kopjon Lepa Brenėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Eww shum e quditshme kjo tem..

Ehmm kam marr sulme thjehst se kam ndegjua kenget e Yllit t emuzikes..

E shqiptaret po bejn kopje gjdo dit e me shumee...

Po thjesht e them shans nuk ka as kush te ben kopje Lepa Brenen.

Pse ..them sepse ajo ce nga fellimi ajo e trrgoj veten ne Publik me Zerin origjinal...
Gjdo gje me kopju Zerine saj jo kurree..!

Une cuditemm ne kengataret tona ..shqiptare pse mundohen kot.

p/s..e dija se marr sulme po thjesht vet po felloni..hahahahhah
Jete jo qe te kam mike e dua te mbroj, por aspak mos i jep veti siketet kush te sulmon ... kam ndegjua e kam ndegjua shum shum ne Kosove qe ngoj muzike e ketyre , edhe jam shum e sigurt edhe ate qe te kan sulmuar ty nedegjojn nese jo ne publik por kur jan vetem ,anadoj mos tanin per te tjeter ....
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-10, 07:46   #35
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Eliza kopjon Lepa Brenėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Jete jo qe te kam mike e dua te mbroj, por aspak mos i jep veti siketet kush te sulmon ... kam ndegjua e kam ndegjua shum shum ne Kosove qe ngoj muzike e ketyre , edhe jam shum e sigurt edhe ate qe te kan sulmuar ty nedegjojn nese jo ne publik por kur jan vetem ,anadoj mos tanin per te tjeter ....

Ehh

------ >
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-10, 18:42   #36
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Eliza kopjon Lepa Brenėn...

Sipas mendimit tim Eliza nuk e ka emituar Lepa Brenėn se kanė goxha dallime nė mes vete , Eliza ėshtė goxha njė kėngėtare e mirė me tė gjitha tė mirat mendoj .
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-10, 18:45   #37
diabllo82
,,,
 
Avatari i diabllo82
 
Anėtarėsuar: 25-12-09
Vendndodhja: Ku jeton e gjith njerzimi
Postime: 187
diabllo82 me shokė shumediabllo82 me shokė shume
Gabim Titulli: Eliza kopjon Lepa Brenėn...

Eliza Hoxha esht nje nder kengetaret me te mira qe ka kosova ,edhe pse jo edhe ne veshje nuk dmth se nuk i perngjan dikujt nga kengetaret e botes , keshtu qe edhe per nga profesioni eshte e afet po ashtu edhe per nga muzika ka vlera te mira e te pasura qe te gjitha kenget i ka me tematika te mira .


__________________
Nga miqesia kalohet ne dashuri,por nga dashuria ne miqesi nuk ka shance nese eshte e vertet kuptohet ???????
diabllo82 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.