Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-12-10, 16:11   #31
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gruja vs burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner Shiko postimin
kan ra qeto gra, edhe ministrat po na shkojn si pulat pa krye....ktyniher jan kull burrat, edhe politika ka ec mire, tash hiq kurgjo as prej politikes, e as prej burrav

Ska me mir se kolli i burrit ha,hahahahaahahahahahaahaha
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-12-10, 16:16   #32
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gruja vs burri

edhe era e qarapave, po kta se dijn kto hahaha :P
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Ska me mir se kolli i burrit ha,hahahahaahahahahahaahaha
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-12-10, 17:15   #33
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gruja vs burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Une a jo jo , vetem ajo qappppppp me papuēe

Po po.... e mare e kete mendim tendin parasyshe.... se te rine gati ajo me papuce... qap... ti... e dap... ajo ty.....
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-10, 23:53   #34
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gruja vs burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Gruja ka me shum te drejta se burri ne ditet e sotme

Kjo i bjen se burrat jane te diskriminuar ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-10, 00:01   #35
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gruja vs burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Faleminderit Turist qe nuk po ma prish bile ti !

Pajtohen edhe tjeret vetem qe po iu vjen inati me e pranu ! Se shume here kam lexu ,nga femrat ,qe koka eshte mashkulli ndersa qafa eshte femra ...e qafa rrine nder koke ,keshtu e di une .

Ps: Ti Turist qe e ki shatit boten mos ke pa qafe mbi koke ?

Jo,,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.Qai model eshte vetem ne tregime..........
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga turisti : 08-12-10 nė 00:02
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-10, 10:05   #36
Lapsi
 
Avatari i Lapsi
 
Anėtarėsuar: 02-11-09
Vendndodhja: Ne ngjyren e ndergjegjes
Postime: 11,499
Lapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gruja vs burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Crazy Shiko postimin
do thojn i ka drejtet e barabarta do jo megjithat un mendoj qe si kan
ka shum dhum n'mesin e partnerve n'kombin ton qka menoni ju a duhet mu zhduk kjo dukuri negative .
ne bote ka me shume shkelje dhe ne krahasim me to, tek ne jane raste te pakta
__________________
Lapsi ėshtė i shenjtė, mirėpo nuk ėshtė shenjtėri tė shkruash ēmendurira...
Lapsi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-10, 15:19   #37
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gruja vs burri

Gruaja pėrzė burrin, e detyron tė jetojė me qenin

Bukuresht, 8 dhjetor – Rumuni i dehur, Vlad Popescu (48), ka paditur gruan e tij, pasi e pėrzuri nga shtėpia, duke e detyruar tė jetojė nė koliben nė kopsht me familjen e qenit.

Gruaja e tij e irrituar e largoi nga shtėpia nė qarkun Dambovita nė Rumani, pasi i erdhi nė majė tė hundės dehja e tij.

Madje nuk e lejonte as tė hynte nė banjė.

“E zgjerova koliben dhe i mbusha muret qė tė mbrohesha nga i ftohti ēdo natė, pasi ajo dėshironte tė mė mbyste”, tha Popescu, shkruan “Metro”.

Por, gruaja e tij Maria (43), e cila vazhdon tė qėndrojė nė shtėpi me dy fėmijėt e saj, deklaroi se kishte marrė kėtė vendim, pasi pirja e tij e kishte kthyer jetėn e familjes nė njė mjerim.

“Rregullimi i kolibes ėshtė puna e tij e parė nė 10 vjet”, tha Maria.
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-10, 17:26   #38
Afrimi_17
Riodacs.10
 
Anėtarėsuar: 06-09-07
Vendndodhja: vushtrri
Postime: 321
Afrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gruja vs burri

Gruja dhe burri padyshym duhet ti ken te drejtat e barabarta 50%-50%!
Mirepo gruan dhe burrin padyshim qe do ti kisha krahasuar si
nje ndeshje sportive psh Barcelona-Real madrit....
Barcelona dhe real madrit te dyjat i kan te drejta e barabarta
te dyjat do ti zhvillojn nga 38 loj gjat kampionatit
dhe sikurse barcelona qe luan para publikut te vet poashtu
edhe Real madriti do te luan para publikut te vet..!
Mirepo cila do te fitoj ajo eshte qeshtje fati dhe qeshtje fuqie
dhe ajo qe eshte me e mira normalisht do ta fitoj kapionatin dhe
do ti marr parat qe i meriton..!
Ndonjeher njera ose ekipi tjeter sillet keq dhe ndeshkohet nga federata
dhe i pason pasojat.!
Po ashtu Gruja dhe burri duhet ti ken te drejtat e barabarta
mirepo se cili eshte me i menqur cili ka fat ose vizion per ta
udhehequr familjen ajo eshte diqka tjeter.!
Ndonjeher burri eshte aj i cili then ligjin familjar dhe duhet te ndeshkohet
ndonjeher eshte gruja ajo qe then ligjin familjar dhe duhet te ndeshkohet.!
Dhe ndeshkimi normalisht te sjell tek humbja e udheheqjes familjare,marrjen e pasurive(femijeve)
e keshtu...!
Qdonjeri i barabart mirepo qdonjeri me merit ne vendin e vet kjo eshte me se miri!


__________________
Ajo qe mendoj tani eshte:Se qfar do te mendoj neser me mendimet e mia
drejt nje mendimi sa me mendimtarė.(Afrim Sokoli)
Afrimi_17 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.