Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-02-21, 23:58   #1
Poshnjari
 
Anėtarėsuar: 26-02-19
Postime: 28
Poshnjari i vlerėsuar jo keq
Gabim Signal trendi i kohes

Signal ėshtė njė shėrbim i cili dėrgon dhe merre mesazhesh tė shifruara. Ky aplikacion u krijua nga Signal Foundation dhe Signal Messenger LLC nė vitin 2014. Si fillim Signal u krijua pėr shkėmbimin e mesazheve tekst, zė, imazhe dhe video pėr aparatet telefonike iPhone dhe Android. Mė 2015 lėshuan Signal si njė Chrome app dhe njė muaj mė vonė krijuan program pėr kompjuterė me sistem operativ Windows dhe Mac. Nė Tetor tė 2017 u krijua edhe pėr sistemin operativ Linux. Kjo ėshtė me pakė fjalė fillimi i Signal.
Lexoni artikull e plote pse Signal__________________
https://sq.siteluka.com
Poshnjari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.