Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Toleranca fetare!
Emri
Fjalėkalimi
Toleranca fetare! A jemi ne Shqipetarėt popull tolerant nė fe?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-12-20, 08:54   #1
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,999
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Mesimi i fese ne shkolla

Te nderuar vellezer dhe motra, a ka menduar dikush qe te hapin mesim fetar neper te gjitha shkollat ne vendin ton qe te jete edhe ai mesim i"Pergjitheshem" sikurse ne te gjitha vendet nderkombetare qe kan nje dite ne javt me mesu veq per fejen e tyre..?

Me shume rrespekt
Adrenalina


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-12-20, 13:41   #2
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,564
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mesimi i fese ne shkolla

Adrenalina njė tem e mirė , tė ishte para sa vitev kjo tem ndoshta edhe ėshtė dikun naj njo ? Kjameti kriske ksajde 😂
Disa dinė me u lut 🤲 ose me kujtu zotin veq kur jemi nxor 🤭🤲

Kemi na hala gjuhėt e botės me i mėsu tani njė herė nė javė pėr fe ……
Larg asaj dite jemi 🤲
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-01-21, 09:36   #3
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,999
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mesimi i fese ne shkolla

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buqja_ch Shiko postimin
Adrenalina njė tem e mirė , tė ishte para sa vitev kjo tem ndoshta edhe ėshtė dikun naj njo ? Kjameti kriske ksajde 😂
Disa dinė me u lut 🤲 ose me kujtu zotin veq kur jemi nxor 🤭🤲

Kemi na hala gjuhėt e botės me i mėsu tani njė herė nė javė pėr fe ……
Larg asaj dite jemi 🤲
Skan pas ngeee me mendu...nga dashuria e madhe kish kris kjameti !! Haha
Kur ti kap zori te zuza veq me plas...nuk ndertohet shpia per nje dite...!!

Eshte nje nder Parimet me e rendesishme qe eshte duft moti mu ndertu...po ja qe kan lan anash dhe kan pasqyru vetem deshirat e tyne deri sot!! Se pari per femiet e tyre qe mos te kan pasoja apo penges per nje te ardhme qe eshte udhrrefyse per rindertim, mesim etj...mesimi i fese eshte drejtues i te ardhmes.. kur nuk ke mesime fetar, nuk ki as kultur siq duhet..

Buqe te pershendes - gjuha na meson, por nuk te orjenton me jeten!!

Adrenalina
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-01-21, 10:54   #4
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,693
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mesimi i fese ne shkolla

Aty ku perfundon kufiri i njohjes, aty fillon kufiri i besimit ! Ėshtė shumė domethėnėse , kufiri i njohjės gjithmonė vjen e rritet ...!
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-21, 20:14   #5
Lapsi
 
Avatari i Lapsi
 
Anėtarėsuar: 02-11-09
Vendndodhja: Ne ngjyren e ndergjegjes
Postime: 11,503
Lapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mesimi i fese ne shkolla

Nuk shohe dicka te keqe, le te mesojn…


__________________
Lapsi ėshtė i shenjtė, mirėpo nuk ėshtė shenjtėri tė shkruash ēmendurira...
Lapsi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.