Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-02-11, 20:36   #16
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Familja e heroit* plot dyshime pėr filmin “Adem Jashari” 3D

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
Cka ka rendesi nese ne bote numri i bubrrecave eshte miliona here me i madh sesa numri i njerezve.

Eshte njejte si me thane ne vitin 2030 1 nder 4 banore ne bote do te jete fakir me pixhama te shkyeme e me krye te budallum.

Cka don me thane qe rritja e Islamit do te jete merite e seksit. Thu se ti qe njerezimi paska nevoje per numra.

Cka hamomin jane duke i ofru botes keta mutlimanė te kesaj mode e te ketij formati? Cmenduri* budallaki* mjerim e fukarallek.

Ju e dini qe Allahu me dashte brenda 1 minuti krejt njerezit e botes i ban muslimanė.
Edhe s'ma merr mendja qe numri ka shume rendesi* por kualiteti.
Zoti eshte veē 1.
Por* mjafton.

Koheve te fundit* si shume po i kerkon keta muta.
Nese per ty eshte me rendesi kualiteti e jo kuantiteti* te garantoj qe ka per te gjitha shijėt* vec a je qe naj han.

Tani*..

... kjo demokracia juaj dita dites po deshton* edhe bash sikur te donit qe me cdo kusht te integroheni ne evrope* evropa nuk do t'ju doj ! Qe dmth*.. lindja e 5 republikave Islamike nen nje ne Ballkan eshte me afer se kurrė ! Kaurrat dhe klyshėt e tyre pseudo-musliman* le te mbahen mir.
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-02-11, 21:10   #17
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Familja e heroit* plot dyshime pėr filmin “Adem Jashari” 3D

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
Koheve te fundit* si shume po i kerkon keta muta.
Nese per ty eshte me rendesi kualiteti e jo kuantiteti* te garantoj qe ka per te gjitha shijėt* vec a je qe naj han.

Tani*..

... kjo demokracia juaj dita dites po deshton* edhe bash sikur te donit qe me cdo kusht te integroheni ne evrope* evropa nuk do t'ju doj ! Qe dmth*.. lindja e 5 republikave Islamike nen nje ne Ballkan eshte me afer se kurrė ! Kaurrat dhe klyshėt e tyre pseudo-musliman* le te mbahen mir.

nuk e di qka po te mundon ndoshta tash je bind se nuk do tja arrini qellimit


familja e te ndjerit nuk po dojn me trajtue si musliman po si shqiptar
edhe e ka perkrahjen e popullit

ti tash munov me shpik qka te dush kta nuk po e pranojn ket film te animuar


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.